18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawda o zamachach dokonanych przez muzłumanów w Europie

Elmah • 2016-07-30, 00:53
Trafne spostrzeżenie Grzegorza Brauna wobec zamachów w Nicei i Monachium.


Policeman

2016-07-30, 01:09
Grzesio zawsze na propsie

Szczęść Boże i do przodu, to moje hasło, dobre, nie?

Tak serio? Facet ma łeb na karku i zna historię jak mało kto. Wielki szacunek dla Pana Brauna.

nelbox

2016-07-30, 01:38
"Trafne spostrzeżenie Grzegorza Brauna"
oh ty figlarzu i śmieszku nasz. W sucharach rozbawisz nie jednego

makumbah

2016-07-30, 02:15
4 minuty wytrzymałem tego pie**olenia...
A idioci nadal będą tego zakłamanego populistę propsować.
Jakoś w październiku 2015 miałem okazję spotkać gościa na weselu, na którym w/w był świadkiem!
Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby pan młody nie był żydem!
Pytam więc, na ch*j to pie**olenie o kondominium itepe itede...
A ch*j. Sam sobie odpowiem.
Maska taka sama jak u krula korwina, pie**olenie wszędzie, gdzie się da o swoich kontrowersyjnych poglądach, nie dla wyniku wyborczego, ooo nieeee...
Hajs się zgadza dlatego, że rozpoznawalne nazwisko jest często zapraszane na różne wykłady i prelekcje, korwinowi udało się nawet załapać do PE, bo naobiecywał młodocianym idiotom legalizację i inne nierealne rzeczy, jakby problemem było kupić ganje w jakiejkolwiek bramie.
Tak samo z kukizem, powiedział kiedykolwiek coś mądrego, odkąd jest w sejmie? Liże tylko wora PIS licząc, że mu coś skapnie.
Prawda jest taka, że ci mali i kontrowersyjni niczym się od wielkiej czwórcy w sejmnie nie różnią, mają tylko inny target.
Im prędzej ciemna masa to zrozumie, tym spokojniej będzie spać.

farenc

2016-07-30, 02:34
makumbah, jesteś przyj***ny jak jezus do krzyża. Najlepiej wrzucić wszystkich do jednego wora, a potem w kółko wybierać tuska czy inne ścierwo, bo "inni też będą kraść". Właśnie przez takich ludzi jak ty demokracja to jeden z najgorszych możliwych systemów. Na złość sobie i innym, co wybory głosujesz na tych samych złodziei, którzy jedyne co robią to nakładają nowe podatki i utrudniają życie nowymi durnymi przepisami.

makumbah

2016-07-30, 02:58
@farenc
Ooo uraziłem zwolennika krula...
Gdyby nie demokracja, i choć częściowa szansa na odsiewanie w wyborach największych złodziei, miałbyś już prawdopodobnie 25% VAT, jak nie lepiej.
Ale ciebie to nie dotyczy, bo pewnie nadal siedzisz na garnuszku rodziców. Ja mam na te j***ne PRowe zagrywki polityków całkowicie wyj***ne z prostego względu, jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. Ja większość roku jebię jak beduin za granicą
żeby żyć na jako takim poziomie i dlatego nie głosowałem w ostatnich kilku wyborach, bo mnie to za bardzo nie dotyczy.
A może ty pochwalisz się na kogo głosowałeś ostatnio? Ja bym głosował na PIS, wiesz dlaczego? Bo chociaż tym j***nym pincet plus bym mógł doraźnie pomóc kilku znajomym mającym dzieciaki z wpadki, robiącym na murzyna po 12h za 2k.
A że bańka finansowa kiedyś pęknie? j***ć to, jesteś w moim wieku, i tak pewnie nie dożyjemy do emerytury więc lepiej się chyba skupić na obecnych realiach i działać, niż liczyć na to co ci obiecają kolejne bandy kłamców i złodziei

DaWeed

2016-07-30, 05:39
@up
Co do żyda Goldberga to się zgodzę, natomiast po Kukizie widać, że gościowi zależy na przyszłości jego bardzo r*chable córeczek i gul mu skacze na zachowanie tych wszystkich partyjnych sk***ysynów. Suma sumarum zgadzam się z przedmówcą - pie**olisz jak potłuczony bo jaka jest w tym wszystkim prawda nikt z nas nigdy się nie dowie. A Grzegorzowi należy się szacunek chociażby za wartości jakie przekazuje młodym ludziom.

maderfakermen

2016-07-30, 05:40
makumbah, rozj***łeś system. takiego sp***olenia umysłowego jakie tu wszystkim zafundowałeś nie powstydziłby się jedynie... Rysiek Petru.

Chłopcze... ta twoja wypowiedź ma tyle wspólnego z logiką, co ja z nauczaniem religii w szkole.

Krzysztof.Polej

2016-07-30, 07:48
to mogło być powiedziane w jednym zdaniu filozof zabrany

do roboty a nie pie**olić i pie**olić jedno mądre zdanie i koniec a nie p ierdoli 3 godziny filozofa zasrane

_R...........s_

2016-07-30, 08:58
Przypadkiem nie po to powstał osobny zbiorczy na politykę, by tam wrzucać takie pie**olenie tego typu przegrywów i innych demagogów dla niedoj***nej młodzieży?