18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawda o polskich sklepach

o0barosz0o • 2012-07-02, 15:51
Dobrze mówi. Polać mu. :wodka:




Polecam resztę jego filmów.
Yo.

lukasoon15

2012-07-02, 17:13
Mógłby coś na siebie włożyć jak juz nagrywa filmik. Nie wiem, może maskę Batmana czy Jockera?

Jatyon

2012-07-02, 17:16
@up
@upup
@upupup
@upupupup
@upupupupup
@...
skąd w was tyle nienawiści?

marmar

2012-07-02, 17:18
O ale się odezwała banda hejterów, jakby któryś z was lepszy był. I oczywiście wszyscy wszystko wzięli na poważnie, OMG. Żeby się oburzać na takie coś, to trzeba być niedoj***nym, naprawdę, jak Maciarewicz za turban na głowie.

preziszaran

2012-07-02, 17:20
Wk***ił mnie małolat. Siedzi taka szmata w domu, ch*j cały wie o życiu i pie**oli głupoty i wk***ia ludzi. Pierwsza rzecz to strzał w morde z liścia jak by ku*as przy mnie kobiecie na kasie takie smuty pie**olił.

Et3R.

2012-07-02, 17:24
FryzjerZG napisał/a:

to usiądź k***o na tej kasie i nie pie**ol. Co za cwe*... wzialbys sie sam do roboty, a nie wytykasz dziewczynie, ze sie uczy. Gdzie Ci sie tak niby spieszy ? Kumple albo mama z obiadem poczekaja 3 minuty to nic Ci sie nie stanie. Sory, ze sie unioslem, ale strzela mnie jak widze takich popaprancow.



Nie żebym go bronił, ale ciśniesz po nim, a on nie do końca miał na myśli to, co mu wytykasz. Nie chodziło mu o bezradność kasjerki uczącej się (w sensie - nie na nią "dissował", jak to się mówi [chyba się tak mówi, nie wiem nie znam się :D ]), a o to, że w tym sklepie nie obsługiwał nikt kto by się z tym uwinął szybko, bo była kolejka, jakby nie patrzeć. Nie wspominając że na 7 kas obsługiwano w jednej. Nic się nie stanie jak poczekają 3 minuty, ale kto lubi czekać, kiedy wcale nie musi?

Jackyll

2012-07-02, 17:27
To gimbus jest i trzeba mu wybaczyć w sumie choć jest wk***iający ;) . Jak to z dziećmi, wk***iają, ale trzeba wybaczyć, bo nie znają życia w sumie.
A co do ilości kas względem ilości klientów to faktycznie zdarza się, że ludzi wp*zdu, a jest jedna, bądź dwie kasy otwarte niezależnie od sklepu:/. A co do tej wymiany rolki co się przypie**alał itp. to każdy się uczy różnych rzeczy tak jak i zmiany rolki i wszystko nie idzie szybko na początku.

INOGIEKSA

2012-07-02, 17:29
tez nie lubię tego dzieciaka. Pseudo raper z bogatymi rodzicami. Zapierdziela z ipadami, iphonami i innymi igównami do prywatnej szkoły i napierdziela podczas podróży jakieś gówniane vlogi.

cannabis7777

2012-07-02, 17:29
Zakompleksiony chłopak to się musi wyżyć w internecie. Nie oglądajcie tego to nie będzie to nagrywane. Proste

Radzimierz

2012-07-02, 17:31
Niech k***a do logopedy pójdzie, bo gada jakby jeszcze ojcowego ku*asa z gęby nie wyjął.

Martiniquaa

2012-07-02, 17:32
Polać mu? Chyba kreta w płynie...

xgeniusx

2012-07-02, 17:35
ile ten dzieciak wogole ma lat

CopRobo

2012-07-02, 17:48
Przestań, to jakiś gruby gimbus jest. Polać to mogę mu co najwyżej chloroformu do dróg oddechowych.

głodny_toster

2012-07-02, 17:54
Tyle hejterów a jednak filmik wylądował na głównej i ma ponad 60 piw :shock: