18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawda o konflikcie w Syrii i Who is Who w polskich mediach.

Morgoth1432 • 2013-09-01, 20:32


Max mówi jak jest :)

Fa...........hi

2013-09-01, 23:38
Oj Max chyba czyta komentarze na sadolu bo było o tym mówione pod jego filmami tutaj że nie mówi jak jest ;}

kam332

2013-09-01, 23:39
Ojciec_Stiffmeistera napisał/a:

Za podsumowanie prawdy o arabach w syrii i o tym jak hamerykańce postępują musi być piwo! Każdy rozsądny człowiek w tej sprawie wyciąga podobne wnioski a nie daje się mamić gównoburzą i lazaniu dupy amerykańcom ,którzy twierdzą ,że postępują właściwie. Putin powiedział pokażcie dowody, a ameryka? "Taki ch*j"



Putin to nie jest idiota. Nie będzie się bawić w szeryfa i wysyłać na śmierć swoje wojsko od tak sobie.
Dziwię się, że nasi dupy nie liżą Obamie i nie pchają się do syrii, a może Obama ma nas w dupie i nie chce nas tam po prostu.

szpetny_joe

2013-09-01, 23:52
ależ ten człowiek jest nawciągany, uch!
tak czy owak - prawi bardzo słusznie.

Imper3838

2013-09-02, 00:13
Słusznie powiedział o tych pseudodziennikarzach. Ale nepotyzm jest problemem ogólnokrajowym. Wolą wyrzucić/nie przyjąć człowieka który ma odpowiednie predyspozycje zawodowe i przyjąć swojego, który gówno umie.

ch*j że masz 15 lat doświadczenia 3 kierunki studiów, w pracy jesteś wzorowy, dużo ogarniasz ponad programowo, lepszy będzie "swój" świeżak po jednorocznym kursie, bo jest bratankiem szefa, a Ty wypie**alaj, bo nie należysz do PRL-owskiej bandy. I to jest k***a normalne?

Takie kliki są wszędzie, a spróbuj je rozwalić to możesz zapłacić zdrowiem/życiem.

midnightc

2013-09-02, 00:17
Pewien mądry człowiek kiedyś powiedział - nie możesz jednocześnie walić konia i sikać, dlatego trzeba zadać sobie pytanie, czy Maxior to jeszcze polak czy już hamerykanin?

Magik2501

2013-09-02, 00:37
@rysiek0
"Sprzedał się", bo pisze w 'Do rzeczy'? k***a, bardzo dobrze, że gdzieś zaczął! Mówi prawdę i mówi ją bardzo ciekawie. Trudno, żeby robił to za darmo.

GrenAcid

2013-09-02, 00:39
Dlugo czekalismy....piwko

Szerokikarq

2013-09-02, 01:13
Mi się zajebiście podobają wrzuty Maxa na sadisticu. Komentarz w sprawie Syrii swoją drogą, kogo to interesuje ten i tak by sobie go odnalazł na YouTube, najlepsze w tym wszystkim są komentarze i te popie**olone obrazki/filmy typu "Wsiadaj jedziemy po gówno" w poście Moleszczu.

P.S. To nie ironia, naprawdę śmieszą mnie takie głupoty, tylko nie mam zwyczaju puentować tego połączeniem dwukropka z nawiasem, czy nie daj Boże z wielką literą D jak Danuta.

DarkFalcoN

2013-09-02, 11:14
Kupiłem dziś "do rzeczy" specjalnie aby przeczytać wywiad z maksem, wkleiam wycinek skanu ze sposobem maksa na rozwiązanie umowy tvp z kanadyjską firmą :)


jackalski

2013-09-02, 14:11
Oj wpadka Maxa z komentarzem Lisa o gawiedzi.
Gorąco polecam obejrzeć całą debate na uniwersytecie. Może coś się w głowach rozjaśni.
Maks mówi że nie sprawdził... no naprawdę... bardzo rzetelne dziennikarstwo...

tomharris

2013-09-02, 14:17
Oj uważaj Kolonko. You are big mouth. Amekykanie gotów cię uciszyć, oskarżyć o terroryzm albo zafundowac ci samobójstwo.