18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawda o Komorowskim i Tusku

jachimon • 2013-04-17, 23:49
Facet nie lubi owijać w bawełnę i jednoznacznie wskazuje, dlaczego obecny rząd powinien trafić pod sąd ! Wywiad przeprowadzony na Krakowskim Przedmieściu w dniu 10 kwietnia br..

Noriax

2013-04-18, 00:35
Prokurator generalny, miło poznać :D

Tomikchomik1

2013-04-18, 00:42
Mojego dziadka też sowieci wzieli ale sp***olił...mógł bardziej uważać w wehrmachtcie..;/

maku92

2013-04-18, 01:03
fantomasik napisał/a:

"Przyszłem" :facepalm:



Nie czepiaj się chłopa...

wiesiors4

2013-04-18, 01:14
fantomasik napisał/a:

"Przyszłem" :facepalm:


I naprawdę tylko to zapamiętałeś z filmiku? :facepalm:
przypomniała mi się historia z kaczorem, który puścił z tabletu bardzo mądre słowa Glińskiego. Ale najważniejsze, że puścił z tabletu, no beka w ch*j, rzeczywiście sprawy kraju schodzą na dalszy plan, najważniejsze jest wyśmianie, że jako pierwszy poseł użył tabletu do "poselskich" celów.

sz...........an

2013-04-18, 01:17
dobrze mówią.... powinni odpowiedzieć właśnie za rozpie**alanie majątku i niszczenie gospodarki oraz armii.... owszem to takie śpiewanie piesni moherowych itd. jest trochę śmieszne, ale trzeba pamiętać, że Ci ludzie nie poszli tam dymić tylko za "smoleńsk" (co usilnie pokazuje tvn... ich relacja - przyszło parę tysięcy ludzi za jarka i za wrak) To przecież NIE jest normalne, żeby po "przemianie ustrojowej" w rządzie nadal byli ludzie którzy siedzieli po czerwonej stronie barykady... żeby lewacy, niemcy, ruscy mieli więcej do gadania w Polsce niż sami polacy TO jest nienormalne... gówno się zmieniło w tym kraju od 1939 roku.

maderfakermen

2013-04-18, 01:19
nie do wiary jeden normalnie gadający moher

JohnnyRocketfingers

2013-04-18, 01:26
Maderfakermen napisał/a:

nie do wiary jeden normalnie gadający moher



Co to jest moher?Aaa..taki rodzaj wełny..yhymm. Masz chłopie 31 lat przynajmniej tak napisałeś, a zachowujesz się jak gówniarz, pewnie na swoich rodziców nadal mówisz "starzy" i wcale nie jeden. Wystarczy nie oglądać gównianych telewizji i nie czytać gównianych gazet, które wyrabiają, Twój światopogląd za Ciebie.

Ma...........so

2013-04-18, 01:31
Kolejny bełkoczący imbecyl. Macie swoją cenzurę. Tyle psioczenia na polski rząd ze strony zwolenników opozycji w ogólnodostępnych mediach jeszcze nigdy nie było w historii tego kraju. Chcesz sobie zobaczyć, posłuchać, wszelkiej maści bełkotu bez ładu i składu ludzi z nizin intelektualno-społecznych? Żaden problem, tego ci u nas dostatek... I jeszcze to pie**olenie o dziadkach pradziadkach kuzynach ze strony matki, kanarkach w 4 pokoleniu wstecz. Do k***y ciężkiej jakie to ma znaczenie, że czyiś dziadek był w wermahcie? Jesteście pewni że był, a jeśli już był to wiecie w 100 % dlaczego? Pudelkowe pie**olenie tylko 20x gorsze...
Polityka w naszym kraju jest na ch*jowym poziomie, nie przeczę. Partię rządzące działają nieudolnie, przeżera je biurokracja i kolesiostwo ale k***a żeby nawoływać do mordowania, pomawiać i rzucać oszczerstwa to wybaczcie ale uwłacza honorowi.
Nie no ale spoko, jarajcie się dalej, ćwierćinteligentami, którzy ledwo są w stanie sklecić zdanie i uważajcie ich za autorytet w dziedzinie polityki, historii, ekonomii, fizyki, lotnictwa, balistyki, budowy drzew i k***a szydełkowania.

JohnnyRocketfingers

2013-04-18, 01:36
Macionso, Tak dobrze go znasz, że wiesz, że jest ćwierćinteligentem, imbecylem ale nadal nie powiedziałeś co złego w tym, że wyraża swoje zdanie, przeczytaj sobie wyborczą to Ci się polepszy. Masz tam całą mase najinteligentniejszych ludzi na świecie oni Cię poprowadzą. Chyba wolę słuchać jego niż kolejnego młodego wykształconego z wielkiego miasta. Ku chwale Towarzyszu!

marian1633

2013-04-18, 01:44
powiem tak, nie wiem za dużo o Komorowskim i reszcie bandy jak ten oto tutaj przedstawiciel narodu polskiego;p ale powiem tyle, żyjąc 24 lata w Polsce, jestem za tym żeby nasz naród został w końcu przekonany albo sam się przekonał, że naszym małym krajem rządzi pieniądz i dopóki tego nie zobaczymy każdy biedak, student i osoba spoza bogatej strefy będzie uważała jak to jest źle;) :roll:

szkodnikdbwa

2013-04-18, 02:18
Macionso napisał/a:

Kolejny bełkoczący imbecyl. Macie swoją cenzurę. (...) Chcesz sobie zobaczyć, posłuchać, wszelkiej maści bełkotu bez ładu i składu ludzi z nizin intelektualno-społecznych? Żaden problem, tego ci u nas dostatek... I jeszcze to pie**olenie o dziadkach pradziadkach kuzynach ze strony matki, kanarkach w 4 pokoleniu wstecz. Do k***y ciężkiej jakie to ma znaczenie, że czyiś dziadek był w wermahcie? Jesteście pewni że był, a jeśli już był to wiecie w 100 % dlaczego? Pudelkowe pie**olenie tylko 20x gorsze...
(...) Partię rządzące działają nieudolnie, przeżera je biurokracja i kolesiostwo ale k***a żeby nawoływać do mordowania, pomawiać i rzucać oszczerstwa to wybaczcie ale uwłacza honorowi.
Nie no ale spoko, jarajcie się dalej, ćwierćinteligentami, którzy ledwo są w stanie sklecić zdanie i uważajcie ich za autorytet w dziedzinie polityki, historii, ekonomii, fizyki, lotnictwa, balistyki, budowy drzew i k***a szydełkowania.

[/u]

Przeczytałeś w ogóle o co napisałeś? pie**olisz o pomawianiu a sam nazywasz człowieka ćwierćinteligentem, ledwo potrafiącym skleić z danie. A odnośnie imbecyla panię mądraliński to odsyłam do słownika - jeśli mamy być dokładni to jest poziom upośledzenia umysłowego. Czemu rzucasz oszczerstwa? Jesteś pewny, że nim jest? Normalnie pudelkowe pie**olenie tylko razy 20 gorsze.... :lol:


Po drugie k***a to MA ZNACZENIE, czy kogoś dziadek nie był w wermachcie, czy był SBekiem czy nim nie był. Ma kurewsko DUŻE znaczenie a jeśli tego nie rozumiesz to kup rzetelną książkę, poczytaj trochę faktów historycznych i obejrzyj kilka filmów dokumentalnych. I nie, nie na pudelku, nie w faktach i nie w wyborczej. Tam tego nie znajdziesz. Jeśli w dalszym ciągu nie wiesz czemu to:
:idzwch*j:

skrimek

2013-04-18, 02:35
fantomasik napisał/a:

"Przyszłem" :facepalm:



zajebiście, pocisnąłeś mu

Ptoon

2013-04-18, 04:20
Nie wiem dlaczego wszystkim się wydaje, że mogą się wypowiadać na temat prawa, nie mając zielonego pojęcia co to w ogóle jest. Dobry system powinien działać tak, żeby człowiek intuicyjnie mógł stwierdzić jakie jest prawo, nie będąc prawnikiem. No ale jak widać na tym przykładzie intuicja tego pana i jego postulaty doprowadziłaby do złamania prawie wszystkich podstawowych praw, które nasza cywilizacja przyznaje człowiekowi od paruset lat. Mam serce po prawej stronie, ale ten gość jest po prostu głupi. Biedna Polska... wybili nam elity i jesteśmy skazani na nazwijmy to poczciwą "emocjonalną"/prostacką prawice, a jak nigdy potrzebujemy patriotycznych elit.