18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hanys91

2013-02-03, 10:15
Ja bym ten cały Islam ogrodził 5 metrowym murem i zalał gównem

viader80

2013-02-03, 10:19
Nierozumiem po co dyskutować z islamczykiem. jak chce niech jedzie do arabi saudyjskiej lub iraku tam bedzie wsród swoich. w Polsce BAN islamizacji i tyle. niechcemy zeby ktoś nam wciskał że islam to religia pokoju.

rubin69

2013-02-03, 10:28
Wątpię żeby to gówno pchało się do naszego kraju gdyż u nas pojecie europejskiego socjalu nie istnieje a oni tylko na tym bazują i tyle w temacie!

sashi_82

2013-02-03, 10:46
Pener napisał/a:

Obrazek



Wk***ia mnie takie podejście do sprawy. Lewicowi politycy chcą za wszelką cenę wyplenić kościół ze sfery społecznej, w ten sposó w krajach zachodnich tworzy się dziura którą zapełnia islam, trzeba być ślepym, by tego nie dostrzec.


p.s.
Ksieża katoliccy nie nawołuja wiernych do obcinania łbów innowiercom.

cena_z_lombardu

2013-02-03, 11:08
@ Sharia4all
Ty, jak rozumiem, piszesz z telefonu w jaskini Tora-Bora, czekając na nowe RPG, że tak świetnie ich rozumiesz? Czy może jednak, tak jak my, z lapka, nie biorąc jednak udziału w wojnie, ale "wiesz lepiej"...

PS A może to nie "ogień słusznego gniewu", a "pożar bezdennej głupoty", wynikającej m.in. z tego, że ok. 2 mld. ludzi na świecie nie czyta nic innego poza jedną, i tą samą, książą, non-stop?

Siekiernik

2013-02-03, 11:09
@up No tak każdy kto jest przeciwny jakiejkolwiek innej religii to spoko. A jak jest przeciwny TWOJEJ wierze katolickiej to jest j***nym lewakiem, jest ślepy i nie dostrzega jedynej słusznej prawdy!

p. s. ale księża katolicy nie muszą do niczego nawoływać, liczą się napchane kieszenie i władza w łapskach

miało być @sashi_82 :D

androgenius

2013-02-03, 11:22
@rubin

Bazują jeszcze na czymś innym, do francji wlewa się najczęściej muslim znający francuski a do brytanii znający angielski a znają te języki bo to pozostałość z czasów kolonizacji. No i socjal oczywiście robi swoje. I głupota swoje zrobiła, ja bym ch*jów świnakiem na granicy przeganiał.

FanatiCS

2013-02-03, 11:24
Jak jestem człowiekiem raczej spokojnym i tolerancyjnym tak ten cały islam wraz z jego wyznawcami wj***łbym do wielkiego kanionu i poczęstował dziesięcioma atomówkami dla pewności że po żadnym ścierwie nie został nawet atom. To zaraza którą należy wytępić zanim komuś z naszych bliskich stanie się krzywda. Tak, są już za ścianą i to tylko kwestia czasu kiedy zapukają do drzwi.

greml1n

2013-02-03, 11:55
A Żydzi jak zwykle pozostają święci i niewinni bombardując bez powodu kraje arabskie. To się nazywa sprawiedliwość i obiektywne media...

rosiaktnt

2013-02-03, 11:56
Pener... trochę szacunku dla swojej babci....

LaChupacabra

2013-02-03, 12:16
Ktoś kuma co to za akcja na statku w 3:04?

człowiek_zły

2013-02-03, 12:31
Wszystkie religie i wszystkie socjalizmy mają na celu zbudowanie społeczeństwa idealnego. A tak nie da rady. Dlatego wcześniej lub później religie i socjalizmy upadną.

thoms0n

2013-02-03, 15:01
Odnośnie Sharia4all
Nie dajcie się sk***ielowi prowokować. Najpewniej to któryś sadol robi sobie jaja z drugiego konta.
Jesli tak jest, to nie jest to zabawne, bo jeszcze prawdziwy brudas się tu przyprowadzi w końcu i będzie pie**olił.
Jeśli jesteś prawdziwym brudasem to okaż swoją przyjazność, o której tak piszesz i wypad na portal, gdzie wszystkich nie wk***iasz.

sombrero

2013-02-03, 15:12
k***a co się stało z sadolem, jeszcze jakiś czas temu można było się pośmiać czy to z katolików czy muzułmanów, a teraz? k***a sami świeci, co wy co robicie na tej stronie? idź jeden z drugim do kościoła zróbcie lache czarnemu to Ci na pewno odpuści :cumshot:

równość do opluwania każdej religii na tym portalu :pejcz:

kur2005

2013-02-03, 15:17
@greml1n
na moje nawet moga im zajebac atomowke bez powodu... przynajmniej ktos sie stawia tym pojebom, nie to co zachod, ktory ich wpuszcza do siebie