18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawda o bezrobotnych frajerach

Jonesscherzinger • 2012-08-20, 13:01
Prawda o bezrobotnych frajerkach szukających wymówki jak to im się życie zesrało przez obcokrajowców.


Pi...........is

2012-08-21, 00:44
Oj ćwoki...
Rynek pracy jest obecnie bardzo popie**olony stawki są śmieszne pracy dla najbardziej potrzebnych zawodów nie ma.
Zacznę sypać przykładami fachowiec (nie ważne w jakim zawodzie) który ma 20 lat stażu pie**oli robić za 9-13 brutto bo jak pójdzie sobie popracować "na czarno" to przez przypuszczam tydzień zarobi tyle co miał by zarobić w miesiąc góra dwa chodź kto tam wie.
Ludzie młodzi którzy nie mają doświadczenia również pie**olą robić za te śmieszne psie polskie grosze i sp***alają za granicę lub siedzą w domu i pierdzą w stołki państwo ich jakoś utrzymuje (tak robi większość nie tylko młodych obywateli naszego kraju)
Taki sobie imigrant po pierwsze będzie zapie**alał za wielkie polskie nic dzień i noc bo takie stawki są dla niego atrakcyjne, mało tego prawie każde przedsiębiorstwo weźmie sobie takiego beduina pod swoje skrzydła i wyciśnie z niego wszystkie soki.

Ogólne podsumowanie
-Nasz rząd stwierdza że nie potrzeba już zawodów (to tylko przykłady) hydraulik, lekarz, mechanik czy tam nawet mechatronik bo wszyscy mogą zapie**alać równym tempem w jakiejś restauracji barze, kebabie, czy czymś podobnym oczywiście za te same niskie stawki.

-Bardzo wiele przedsiębiorstw (nie znam się na statystykach w tym temacie ale przypuszczam że większość) należy do zagranicznych przedsiębiorców więc takiego polaka będą kroić zresztą polskie tak samo, i mimo iż tacy pracodawcy mają z nas przychody niesamowite.

-Imigranci nas zaleją czy to będą muzułmanie czy inne kolorowanki to kwestia czasu i nic z tym Polskie cwaniaczki nie zrobicie, również podkreśla to nasz ciulowy przyrost naturalny

-Generalnie ten kraj upada na moje oko 60% kraju dorabia na czarno jest kiepsko z budżetem państwa z obecną polityką, ze wszystkim.

Tworas

2012-08-21, 01:19
Pracuję na dwa etaty, a przychodzi czas wypłat to i tak cały ch*j z tego jest. Państwo wyciąga jeszcze podatki, z resztą nie wiem na co, bo i tak wszędzie burdel. I k***y z wiejskiej się dziwią czemu Polacy sp***alają na zachód.

Kwejkii

2012-08-21, 02:19
A tam samo się śmieja za granicą z Polaków jak my tutaj z nich.

KidekDynamitek

2012-08-21, 08:27
saf6 napisał/a:


Tak samo poszukiwania dietetyka do projektu. Chetnych do pracy na etacie całe mnustwo ale 50% z projektu (przewidywanie kilkaset tyś.) nie ma ..


Poszukaj jeszcze polonisty do tego projektu.

saf6

2012-08-21, 11:15
dobrze, czepiajcie się o moja literówkę. Za hejt nie płacą, a za działanie (nawet jeżeli nie zna się ortografii) płacą. Ja mam za soba kilka projektów gdzie sumy przekraczały sporo sumy i żadne ch i rz mi nie pomagało. Natomiast jak będę szukał edytora tekstów to zatrudnianie jakiegoś z was hejty na umowę zlecenie za 1200 zł :) ))
Pozdrawiam murzyny :D

LICH0

2012-08-21, 17:17
Przychodzą do naszego "domu" srają nam na dywan proszą o papier i jeszcze narzekają, że szorstki.... PODZIĘKUJCIE Unii Europejskiej... tylko czekam aż Turcja wejdzie do UE (bo już się o to starają) i zostanie dla nich otwarty rynek pracy.....

Phallucifer

2012-08-21, 20:21
@saf6
To oznacza, ze posiadanie jakiegokolwiek wyksztalcenia nie jest tozsame z posiadaniem oglady. Tak czy tak zdechniesz, a to co za te kase kupiles badz kupisz wezmie ch*j, a reszte wysrasz - za to pamietac cie beda jako buraka bez taktu.