18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pracownik wraca do pracy

gneras • 2013-08-11, 09:41


Tak to się robi :)

Mazbah

2013-08-11, 18:16
Ej w 11 sekundzie słychać


BurbonPL

2013-08-11, 19:07
No właśnie po to są domki z tektury, żeby je łatwiej było odbudować.

fine666

2013-08-11, 21:23
Tak, to są domki z tekstury, robione po to by łatwiej było je odbudować.


Powtórzcie ludzie jeszcze k***a 15 razy, na wszelki wypadek jakby ktoś to przeoczył. :homer:

mareczex093

2013-08-11, 22:44
soban2100 napisał/a:


Za to my w naszej ch*jsce mamy piękne prlowskie kamienice, które same się sypia, bez żadnej ingerencji natury.
No dobra, dobra, mamy też nowoczesne bloki (tzn chciałem powiedzieć 20 letnie).
Uwielbiam jak Polak naśmiewa się z kraju, przy którym Polska (poziomem życia i kultury) jest jak ziarenko piasku (hameryka).



Kolejny syn, który pie**oli, że głowa boli :-| . To że ty mieszkasz w jakiejś ch*jowej Warszawie gdzie zawartość CO2 jest większa niż azotu nie oznacza, że każdy w tym kraju tak ma. U mnie na Podlasiu jest dużo nowych bloków, które mają max 10 lat i świetnie się trzymają i dodam, że nasze ch*jowe zj***ne 20 letnie bloki oraz rozpie**alające się w ziarenko piasku kamienice są wciąż lepsze niż domki z kart ludzi z "wyższym poziomem kultury" i życia, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć i dający sobą manipulować jak marionetki sterowane sznurkami. :idzwch*j: A jak masz pisać o własnym kraju ch*jka to wypie**alaj cwe*u z tego kraju do Amerykańców zapie**alać na zmywaku albo jako sprzątacz w domu starców i zobaczysz jakie te sk***ysyny będą miały do ciebie szacunek. Wtedy zobaczysz kto się z kogo naśmiewa. ch*j Ci w dupę na drogę :banany: :-)

blendziooh

2013-08-12, 23:58
mareczex093 napisał/a:



Kolejny syn, który pie**oli, że głowa boli :-| . To że ty mieszkasz w jakiejś ch*jowej Warszawie gdzie zawartość CO2 jest większa niż azotu nie oznacza, że każdy w tym kraju tak ma. U mnie na Podlasiu jest dużo nowych bloków, które mają max 10 lat i świetnie się trzymają i dodam, że nasze ch*jowe zj***ne 20 letnie bloki oraz rozpie**alające się w ziarenko piasku kamienice są wciąż lepsze niż domki z kart ludzi z "wyższym poziomem kultury" i życia, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć i dający sobą manipulować jak marionetki sterowane sznurkami. :idzwch*j: A jak masz pisać o własnym kraju ch*jka to wypie**alaj cwe*u z tego kraju do Amerykańców zapie**alać na zmywaku albo jako sprzątacz w domu starców i zobaczysz jakie te sk***ysyny będą miały do ciebie szacunek. Wtedy zobaczysz kto się z kogo naśmiewa. ch*j Ci w dupę na drogę :banany: :-)



Widzę mózg już całkowicie wyprany u pana.
Po pierwsze nie mieszkam w Warszawie.
Po drugie za wypie**alaj dostaniesz warna.
Po trzecie:
Serio uważasz, że Ameryka to kraj idiotów? Tylko dlatego, że od lat idioci pokroju ciebie wmawiają ci, że tak jest?
Porównajmy szkolnictwo USA i Polski, podaj mi proszę jakąś szkołę wyższą w TOP rankingu światowego, ups, k***a, nie ma Polski, no popacz popacz.
Wmawiaj sobie, że to hamburgery, idioci, debile, ale największym debilem jesteś ty myśląc, że jesteś lepszy. Popatrz na Polskę i co widzisz? Fajki, alkohol i ćpanie, zapewne słuchasz do tego rapu i masz wyj***ne na wszystko. Ja widzę bagno, przekręty, łapówki, korupcję.
Polaczek j***ny w dupę od lat będzie wypowiadać się na temat kraju, w którym poziom życia jest na całkiem innym standarcie.
Wszystkich patriotów uprzedzam, że Polaczka użyłem celowo, bo pie**olę wszystkich sadistickowych patriotów.

mareczex093

2013-08-14, 12:50
soban2100 napisał/a:



Widzę mózg już całkowicie wyprany u pana.
Po pierwsze nie mieszkam w Warszawie.
Po drugie za wypie**alaj dostaniesz warna.
Po trzecie:
Serio uważasz, że Ameryka to kraj idiotów? Tylko dlatego, że od lat idioci pokroju ciebie wmawiają ci, że tak jest?
Porównajmy szkolnictwo USA i Polski, podaj mi proszę jakąś szkołę wyższą w TOP rankingu światowego, ups, k***a, nie ma Polski, no popacz popacz.
Wmawiaj sobie, że to hamburgery, idioci, debile, ale największym debilem jesteś ty myśląc, że jesteś lepszy. Popatrz na Polskę i co widzisz? Fajki, alkohol i ćpanie, zapewne słuchasz do tego rapu i masz wyj***ne na wszystko. Ja widzę bagno, przekręty, łapówki, korupcję.
Polaczek j***ny w dupę od lat będzie wypowiadać się na temat kraju, w którym poziom życia jest na całkiem innym standarcie.
Wszystkich patriotów uprzedzam, że Polaczka użyłem celowo, bo pie**olę wszystkich sadistickowych patriotów.



Tak k***a uważam, że Ameryka to kraj idiotów bo tak jest, znam kilku więc mi k***a nie mów, że nie do tego nikt mi nic musi wmawiać i tego nie robi. Idiota to tylko tu jesteś. Szkoły... Nie rozmawialiśmy o szkolnictwie i trzeba być skończonym kretynem żeby wierzyć w rankingi. Kolejna sprawa je nigdzie nie napisałem, że jestem najlepszy ale ty dalej próbuj wciskać własne słowa komuś tylko po to żeby wyjść na swoim, patrzę na Polskę i widzę cały ten sam syf, który jest w USA z tym, że mamy go 1000 razy mniej i do tego na szczęście nie ma u nas takich popie**oleńców jak tam, gdzie dziennie w jednym mieście potrafi zginać tys. osób. Dalej jedziemy! Rapu nie słucham i nie, nie mam wyjabnego na wszystko :-? . Następnie od. twoich przekrętów. Tam myślisz tego nie ma? Jest może nawet i więcej z tym, że społeczeństwo jest na tyle tępe, że ufa we wszystko co im media powiedz. Nie jestem żadnym sadicticowym patriota, a i co rozumiesz po przez słowo polaczek bo takie popie**oleńce jak ty non stop używają tego słowa myśląc, ze to najwieksza obelga, a ni ch*ja znaczenia jego nie znają. :-/ :homer: