18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pracownik FedExa staje w obronie flagi

plimos • 2017-01-28, 01:31

Protestującym zachciało się palenia flag narodowych ;)

el...........wy

2017-01-28, 16:23
mit2 napisał/a:

Ależ się lewactwa namnożyło na sadolu. Jak pleśni na ścianie. Myślicie, że swoim gównianym robaczym skowytem coś zdziałacie? Jest was mało, jesteście słabi, żałośni i co najważniejsze - nie uda wam się nic osiągnąć.



Masz pleśń na ścianie?

mit2

2017-01-28, 16:27
Cytat:

Masz pleśń na ścianie?


Masz niedoj***nie mózgowe?

JarosławTusk

2017-01-28, 16:28
Schlapatzjenc cytuje ,,naród to sztuczna jednostka podziału"

Większych głupot nie czytałem. Naród to naturalna jednostka podziału, która istnieje od tysięcy lat! Sztuczną jednostką podziału może być utożsamianie się z np. lewactwem :) jak i również z prawicą co powoduje głupie i niepotrzebne spory. Kiedyś dawno dawno temu za górami i lasami naród stanowił JEDNOŚĆ. Niestety w momencie, w którym to człowiek zaczął stawać się mądrzejszy i zaczął otaczać się większą ilością pieniążków, krótko mówiąc popier****ło się w główkach i mamy spory jakie mamy. KAŻDY chce być przynależnym do czegoś - KOD, lewactwo, ch*jstwo..., a wystarczy jedynie utożsamiać się z narodem i wszystko było by cacy.

Zresztą szkoda gadać...


Ork.Fajny

2017-01-28, 17:01
Black-Sheep napisał/a:

Ork.Fajny, nacjozjeby muszą mieć jakichś naturalny wrogów w zasięgu, bo inaczej dostają pie**olca jeszcze większego niż jest zawarty w samych prawicowych poglądach. ;)


Dlatego wychodzisz im na przeciw i sam z siebie robisz zjeba z pie**olcem żeby oni już nie musieli...? :amused:

eligurf

2017-01-28, 17:08
Palenie flagi w Stanach jest legalne i gwarantuje to ichnia konstytucja. To my mamy kompleksy i potrzeby ochrony wszelkich uczuć.

el...........wy

2017-01-28, 17:27
mit2 napisał/a:

Masz niedoj***nie mózgowe?



Nie mam. To masz tę pleśń na ścianie?

Cytat:

Większych głupot nie czytałem. Naród to naturalna jednostka podziału, która istnieje od tysięcy lat! Sztuczną jednostką podziału może być utożsamianie się z np. lewactwem jak i również z prawicą co powoduje głupie i niepotrzebne spory. Kiedyś dawno dawno temu za górami i lasami naród stanowił JEDNOŚĆ. Niestety w momencie, w którym to człowiek zaczął stawać się mądrzejszy i zaczął otaczać się większą ilością pieniążków, krótko mówiąc popier****ło się w główkach i mamy spory jakie mamy. KAŻDY chce być przynależnym do czegoś - KOD, lewactwo, ch*jstwo..., a wystarczy jedynie utożsamiać się z narodem i wszystko było by cacy.



Po raz kolejny potwierdza się, że jak ktoś zbyt często pisze o "lewactwie i kodzie" to prawdopodobnie jest Januszem, który gówno wie. Sorry, "swoje wie". Narody od tysięcy lat? k***a mać :D Koncepcja i świadomość narodowa zaczęły się kształtować dopiero w XVIII wieku, więc o czym ty pie**olisz człowieku?

demoon222

2017-01-28, 17:29
Maxi96 napisał/a:

Przecież dobrze napisał, większość Amerykanów to idioci potrzebują instrukcji do wszystkiego.

Oczywiście jest też dużo normalnych Amerykanów ale lwia część to stado baranów.


Większość ludzi to stado baranów-bez względu na narodowość. Niby że naszych jest więcej normalnych niż debili? LOL

JarosławTusk

2017-01-28, 17:42
gambler1

Ty może byś w końcu skończył tą podstawówkę wieczorową tłumoku. W XVIII wieku? Hahaha. A w którym roku chociażby narodziło się państwo Polskie, głupcze?

el...........wy

2017-01-28, 17:49
Ale zjeb :amused: Państwo Polskie przyjmuje się, że w X wieku, a jak to się ma do tego co ja napisałem? Jesteś po prostu przygłupem, który nie uważał na wosie i nie zna definicji państwa, kraju i narodu.

JarosławTusk

2017-01-28, 18:01
gambler1

Grochem o ścianę... dobra, do budy bo ci łańcuch skrócę.

el...........wy

2017-01-28, 18:11
Po prostu nie wiesz co pie**olisz gałganie i teraz będziesz rzucał jakieś głupawe hasełka o grochu i łańcuchu. Czemu tacy debile jak ty nie są w stanie po prostu wyszukać sobie dwóch definicji na krzyż i zamknąć mordy albo przyznać się do błędu? Zresztą kończę z tobą gadkę, bo mi mama kanapeczki zrobiła to się nawpie**alam, elo.

JarosławTusk

2017-01-28, 18:21
gambler1

Głupcze, tożsamość narodowa była już ukształtowana za Cesarstwa Rzymskiego. Czasy starożytnej Grecji? Coś ci to mówi, baranie? Chyba nie. Poza tym wystarczy przejrzeć twoje posty, z których łatwo wyciągnąć wnioski, że masz jakieś problemy emocjonalne jak i problemy związane właśnie z twoją tożsamością narodową.

Dobrze, że kończysz rozmowę. Mama powinna ci zakazać dostępu do internetu, a nie ci kanapki robić. Podejrzewam nawet, że do matki też się tak zwracasz jak i do mnie :)

Nie pozdrawiam