18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Praca w biurowcu

~Angel • 2020-10-21, 09:46
Niektórzy mają fajne widoki w pracy :lol:


St...........on

2020-10-21, 21:22
Kriuk napisał/a:

Nie ma pewności, że chłop dymający tę panią w oknie to nie korposzczur. Pracować każdy musi, jeden z łopatą, drugi za kierownicą, trzeci w korporacji, czwarty na roli. Nie ma co się naśmiewać z tej czy innej pracy.



Bitch please! Już k***a wolałbym w oczyszczalni scieków parcować, albo jako śmieciarz niż korposzczur.

Profx5015

2020-10-21, 23:42
Ale nóżki pierwsza klasa

Jokerd

2020-10-22, 01:48
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Bitch please! Już k***a wolałbym w oczyszczalni scieków parcować, albo jako śmieciarz niż korposzczur.



ch*j tam co Ty byś wolał.
Są tacy co zamiast pie**olić "co by było gdyby" albo "co by nie chcieli mieć" po prostu idą do roboty, a nie pie**olą o tym kim by chcieli być. Dwie ręce i chęć, niektórzy w dużych miastach tak zaczynają, a sp***olić w każdej chwili można gdzie indziej.

Skatedog

2020-10-22, 10:01
Znawca_Cipek napisał/a:

No, pośmiali się, pochichrali, pozazdrościli, to teraz do roboty, korposzczurki, zapie**alać na swojego szefa!



Po nicku widzę że praca w warzywniaku jednak frustruje nie?

Nie każdy się nadaje do pracy w korpo, rowy też ktoś musi kopać.

Kortens

2020-10-22, 10:48
Jestem programistą, pracy w korpo nie zamieniłbym na żadną inną. Wiadomo, że czasami myślę sobie jak fajnie by było porobić na świeżym powietrzu czasami, ale z drugiej strony mam działkę, i tam sobie pracuję, a jak patrzę czasami na poziom roboli za oknem to jednak wolę naszą kulturę pracy.