18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Praca po godzinach

Marian_Koniuszko • 2023-08-04, 19:36
Kiedy trzeba przekonać starą, że w sobotę, to w robocie zejdzie do wieczora... :-D




zwierzak30

2023-08-04, 19:40
Jeśli mężczyzna w związku musi kłamać i kombinować,żeby wyjść na browca.To albo p*zda,albo trzeba zmienić związek.

CrazyEdek

2023-08-04, 20:01
zwierzak30 napisał/a:

Jeśli mężczyzna w związku musi kłamać i kombinować,żeby wyjść na browca.To albo p*zda,albo trzeba zmienić związek.



To nie mężczyzna, to rudy :cry:

lokal.szczecin

2023-08-04, 20:33
zwierzak30 napisał/a:

Jeśli mężczyzna w związku musi kłamać i kombinować,żeby wyjść na browca.To albo p*zda,albo trzeba zmienić związek.



Racja, nie dosc ze robota zj***na to wyglada na to ze i w domu baba jebnieta co nie da browara wyjebac. Utylizacja i tyle!

ruddie

2023-08-04, 20:50
Czy Was popie**oliło? Co to jest, do ch*ja wafla?

bardak

2023-08-04, 21:31
Ja w robocie mam gościa co piwo po robocie cebulą zagryza aby żona nie wyczuła. A najbardziej pocieszne jest jak zawsze sprawdza czy mu miedziaków na Warkę starczy. Tak mu wylicza.

Xevik20

2023-08-04, 21:37
bardak napisał/a:

Ja w robocie mam gościa co piwo po robocie cebulą zagryza aby żona nie wyczuła. A najbardziej pocieszne jest jak zawsze sprawdza czy mu miedziaków na Warkę starczy. Tak mu wylicza.


To już lepiej całe życie konia walić. Ja tam nigdy się nie dałem wsadzić pod pantofel i nigdy nie dam :-D

ratford

2023-08-04, 21:43
ruddie napisał/a:

Czy Was popie**oliło? Co to jest, do ch*ja wafla?



tik tok czy coś takiego, nie wiem, oglądam tylko sadola

RsPrDol

2023-08-04, 23:00
Przeciez to jest stare jak swiat i mozna to znalesc na fb czy yt

robert12339

2023-08-04, 23:02
zwierzak30 napisał/a:

Jeśli mężczyzna w związku musi kłamać i kombinować,żeby wyjść na browca.To albo p*zda,albo trzeba zmienić związek.



TO nie jest tak, jestes 15 lat z jedną kobietą, i naprawde są czasem takie dni ,że wolisz posiedzieć, wypić piwko niż wrocic do domu, bo wiesz ze ona bedzie ci dupe truc. A skonczenie zwiazku po 15 latach z takiego powodu to takie niezbyt

Blablablahdkdkzkzks

2023-08-04, 23:05
Filmik śmieszny, a opis do filmiku żałosny.

Jeśli ktoś musi się ukrywać przed własną dziewczyną, żoną czy partnerką, że spotyka się z kolegami w sobotę to jest j***nĄ CIOTĄ I SIMPEM

Taki facet zasługuje na to, żeby go gnębić, poniżać i j***ć na każdym kroku.
Jeśli w związku dominuje kobieta to ten związek jest skazany na porażkę. Kobiety nienawidzą uległych mężczyzn.
Zawsze dominować ma facet, a nie baba.

Pie-sse

2023-08-05, 00:05
Wypie**alać na tiktoka

kocur

2023-08-05, 00:34
Wypie**alać na tiktaki i inne gówna z tym.



robert12339 napisał/a:

TO nie jest tak, jesteś 15 lat z jedną kobietą, i naprawdę są czasem takie dni ,że wolisz posiedzieć, wypić piwko niż wrócić do domu, bo wiesz ze ona będzie ci dupe truć. A skończenie związku po 15 latach z takiego powodu to takie niezbyt



p*zdy głosu nie mają. Jak jesteś j***nym pantoflem to nie mój problem przegrywie. Rozumiem że skoro po piętnastu latach cos zaczyna się pie**olić starasz się to naprawiać, jak stare auto? Ja wole kupić nowe u mieć wyj***ne.