18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Praca na miarę możliwości polskiego 18-latka...

Halman • 2018-02-11, 14:30

Nawet dla życiowych odpadów po gimnazjach znajdzie się zajęcie...

Wiewór

2018-02-12, 09:07
chocho napisał/a:

Przypomnę tylko że jak jankesi byli w Wietnamie czy innej Korei to do ludności cywilnej napie**alali z M4. Więc pytanie czy takie ćwiczenia tez są w zakresie tej oferty? Bo jak tak to ja chyba podziękuję.


W czasie wojny w Wietnamie nie było jeszcze M4.
Był CAR-15 zwany Colt Commando lub XM177.
Różnica między M4 i CAR-15 jest spora.

Wojna ma swoje prawa. Nie każdy amerykański żołnierz był zbrodniarzem wojennym.
Polacy do swoich zbrodni nie chcą się przyznać a z łatwością przychodzi im wytykanie palcami zbrodni innych narodów.

janlew

2018-02-12, 12:05
Abraxus napisał/a:

Polacy będą mogli poćwiczyć zapomniana sztukę kolaboracji.


To że bolszewickie rodziny/kahały, pozmieniały nazwiska na polskie, (Szechter na Michnik, Berman na Borowski, Stolzman na Kwaśniewski itd.) to k***a mać nie znaczy żeście Polacy. Sort chrzczony scyzorykiem mona nazywać co najwyżej Obywatelami RP / PRL. I nieważne czy dziadek był kolaborant bolszewików, pachoł z milicji nazistowskiego getta, czy po prostu był sk***ysynem z Judenratu jak Chaim Rumkowski. Nie Polakami, jesteście obywatelami RP, a i to oby jak najkrócej.

zwierzak30

2018-02-12, 12:06
Wojna ma swoje prawa. Nie każdy amerykański żołnierz był zbrodniarzem wojennym.
( Polacy do swoich zbrodni nie chcą się przyznać a z łatwością przychodzi im wytykanie palcami zbrodni innych narodów ).

A kto tu mówi o przyznawaniu się do zbrodni, bądź nie. W każdym społeczeństwie znajdzie się jakaś k***a i kolaborant co szkodzi całości wizerunku takowego narodu,społeczeństwa.

Np: TY ,laola itp.
A wszystkim co plują na Polskę mogę tylko życzyć :dead:

Srajcie na polityków nie na kraj.

Wiewór

2018-02-12, 12:15
@up Ciekawe, że jak chodzi o zbrodnie niemieckie to nie sracie na polityków - nazistów tylko na kraj i na ludzi. Znowu polska podwójna standaryzacja? :D

latino_lover

2018-02-12, 13:36
HAL9000/2 napisał/a:

Nawet dla życiowych odpadów po gimnazjach znajdzie się zajęcie...



Po pierwsze język angielski eliminuje większość skrajnych debili. Po drugie, zajęcie jak zajęcie, bardziej żeby na zajawkę pojechać raczej. W ch*j lepsze to niż zbierać ogóry pod Hanoverem czy j***ć na taśmie pod Londynem.

mega_lis

2018-02-12, 13:54
I prawie każda Polka wróci z Amerykańskim zarodkiem oraz nadzieją na alimenty

janlew

2018-02-12, 14:13
Abraxus napisał/a:

@up Ciekawe, że jak chodzi o zbrodnie niemieckie to nie sracie na polityków - nazistów tylko na kraj i na ludzi. Znowu polska podwójna standaryzacja? :D


Naród niemiecki demokratycznie wybrał Hitlera, a było wiadomym co zamierza. Oficjalne instytucje żydowskie jak Judenraty, współpracowały z Nazistami. Podobnie miał Hitler wsparcie od żydów Amerykańskich. Jeżeli więc na terenie okupowanym przez Niemców szukacie drugiego narodu sprawców, mała podpowiedź: może on nie mieć napletków. No dobra, może jeszcze Ukraińców można by wskazać.
Tak czy inaczej, jedynymi instytucjami i narodem co za żydami się całkowicie ujął był polski, bo nawet nie żydowski. Żydowski nie stanął nawet do walki, a i zdaje się witał nie raz nazistów kwiatami.

Ba...........yk

2018-02-12, 14:18
A ja mam cichą nadzieję że się nikt do tych #UsaDeathCamps nie zgłosi :)

manieeee

2018-02-12, 14:50
A tam gadanie ze dla malolatow, wyglada jak interesujaca "zabawa"

głest

2018-02-12, 14:53
Majkeldżekson21 napisał/a:

Miej konto na sadisticu / nazywaj innych życiowymi odpadami. Wybierz jedno.



Miej konto na sadisticu i nazywaj innych życiowymi odpadami. Nikt, k***a, nie będzie za mnie decydował :plzdie:

zwierzak30

2018-02-12, 17:15
Abraxus napisał/a:

@up Ciekawe, że jak chodzi o zbrodnie niemieckie to nie sracie na polityków - nazistów tylko na kraj i na ludzi. Znowu polska podwójna standaryzacja? :D



No i znów generalizujesz. JA,wypowiadam się tylko we własnym imieniu,nie narodu czy kraju.

Jestem ciekaw jakiej ty jesteś narodowości,że tak smutno odnosisz się do mnie,Polaka. Znasz język Polski i używasz go dość składnie.
Tylko jest jeden problem. Zawsze jak tylko otwierasz swoją jadaczkę to tak jakby, szambo wyj***ło.

Mam taką cichą nadzieję że kiedyś w przyszłości spotkamy się twarzą w twarz,i będziemy mogli wtedy podyskutować.
Może i twoja laola też się tam znajdzie.

parolpl

2018-02-12, 19:04
Czyli co, Polska znowu ma robić za bufor atomowy; bo z ogłoszenia wynikałoby, że stacjonowaliby w niemczech i Czechach, a atakowaliby ruskich. Choć zgaduje, że to fejk ogłoszenie by kogoś wydymać (a właściwie umieścić w burdelach i obozach pracy).

poligon6

2018-02-13, 09:10
"Jestem ciekaw jakiej ty jesteś narodowości,że tak smutno odnosisz się do mnie,Polaka. Znasz język Polski i używasz go dość składnie.
Tylko jest jeden problem. Zawsze jak tylko otwierasz swoją jadaczkę to tak jakby, szambo wyj***ło. "

To bezpaństwowy komuch.