18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

praca dla cygana

ja...........03 • 2015-07-28, 22:44
Pewnego razu cyganowi groziła deportacja i musiał znaleźć uczciwą pracę , wiadomo nikt nie chciał go zatrudnić bo marny z niego pożytek i można narobić sobie kłopotów i tak tułał się i tułał.
Pewnego razu poszedł do zoo a tam przeprowadzano eksperyment pt. Asymilacja człowieka w środowisku goryli.
Jako że udział w tym eksperymencie był bardzo niebezpieczny i bardzo słabo płatny wzięto cygana od razu.
Siedział sobie z małpami i okazało się że był jedynym ze 100 uczestników któremu się udało wkroczyć do małpiego świata.
Hasał z nimi po drzewach, jadł banany , uczył się od nich wspaniałych sztuczek. Życie małego brudasa zmieniło bieg o 180 stopni.
Wielkie gremium naukowców zaczęło szukać uzasadnienia tego niesamowitego zjawiska i zaproszono w tym celu jednego z najlepszych naukowców dra Lubicza
-Panie Lubicz dlaczego te małpy pokochały tak tego cygana ?
-Potrzebuję roku aby rozwikłać tę zagadkę.
Minął rok i profesor pod nadzorem którego odbył się dany eksperyment pyta dra Lubicza:
-Panie Lubicz czy to możliwe że zapach, poziom wiedzy albo kolor skóry i owłosienie były kluczowym rozwiązaniem tej zagadki ?
-Z pewnością były ważne ale był jeszcze jeden ważny aspekt
-Jaki Panie doktorze ?
-Zauważyłem dopiero po roku że małpy lubią go iskać. sk***iel ma we włosach bardzo smaczne larwy :idzwch*j:

koniosraj

2015-07-29, 09:29
Zasadnicze pytanie GDZIE można deportować cygana? Do szamba?

SharpSe

2015-07-29, 09:43
Cienki ten wywód ale dałem piwko bo cyganów nie lubie.

barteksc

2015-07-29, 09:46
Up koniosraj
Zasadnicze pytanie GDZIE można deportować cygana? Do szamba?

Spokojnie, zaraz ktoś powie że do Rumunii.
A później inna osoba strzeli wywód że romowie nie są z Rumunii.
Albo od razu ktoś powie że na pewno nie do Rumunii.

Analkonda

2015-07-29, 09:52
Przeczytałem, że groziła mu "dekapitacja" co sprawiło, że zrobiło się obiecująco lecz ostatecznie zawiodłem się...

grudzin7

2015-07-29, 09:52
@autor
nie żebym się czepiał ale skrótu 'dr' się nie odmienia, a 'dra' występuje tylko w hiszpańskim dla kobiety ze stopniem doktora
tak na przyszłość ;)

Pr...........em

2015-07-29, 10:13
@grudzin7
Wracaj na lekcje, odmienia się...

Gołyniemiec

2015-12-18, 20:33
koniosraj napisał/a:

Zasadnicze pytanie GDZIE można deportować cygana? Do szamba?



Do Indii, albo do twojego domu.

Prosiłem_o_zmianę_nicka napisał/a:

@grudzin7
Wracaj na lekcje, odmienia się...



Musze kupę.