18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pozwała lotto za to, że wygrała

~Velture • 2017-02-14, 16:39
(tłumaczone luźno. na dole źródło)


Zwyciężczyni 1mln funtów pozywa szefów lotto twierdząc, że jej wygrany milion w wieku 17 lat zrujnował jej życie.



Jane Park, która wygrała 1mln funtów, teraz 21 latka, uważa, że ludzie poniżej 18 lat nie powinni móc wygrywać w grach liczbowych a jej wygrana sprawiła, że jej życie jest 10 razy gorsze.

Uważa ona, że firma nie powinna pozwalać ludziom w jej wieku wygrywać tak znaczących sum pieniędzy.



Cytat:

Mam wiele rzeczy materialnych ale poza nimi moje życie jest puste. Jaki jest sens życia?



Przed spieniężeniem wygranej Jane pracowała tymczasowo za 8 funtów na godzinę i mieszkała ze swoją matką w 2 pokojowym mieszkaniu socjalnym.

Cytat:


Myślałam, że to odmieni moje życie na dziesięć razy lepsze ale zmieniło je na 10 razy gorsze.

Chciałabym nie mieć pieniędzy.

Mówię do siebie, że moje życie byłoby o wiele łatwiejsze gdybym nie wygrała.

Uważam, że 18 lat to powinien być minimalny wiek aby wygrać w loterii
Obecny wiek wynosi 16 lat i jest zbyt niski.



Jane wydała 4,5tyś funtów na powiększenie cycków zaraz po wygranej.
Dodała, że zawsze chciała to zrobić i jest o wiele bardziej szczęśliwa i pewna siebie.

Cytat:

W końcu mogę nosić odpowiednie sukienki i czuć się bardziej kobieco.



Pozostałe rzeczy które nasza Jane kupiła to dwie posiadłości, torebka louis vuitton, chiuahua i range rover za 18tyśfuntów.

Władze loterii twierdzą, że pomogą Jane zarządzać jej wygraną jak również skontaktują ją z inną osobą która również wygrała w jej wieku.


Rzecznik lotto:
Cytat:

Jesteśmy co jakiś czas w kontakcie z Jane od kiedy wygrała aby dać jej wsparcie.
Zawsze jest to decyzja wygranego czy przyjmie nasze wsparcie czy nie





Źródło: https://www.thesun.co.uk/news/2844431/1m-lotto-winner-considering-suing-camelot-claiming-jackpot-at-17-ruined-her-life/

Heathen

2017-02-14, 19:12
Jebnięta (tu by komentarz mógł się zakończyć, ale usunęli by mi go za jeden wyraz więc dopisuję jakieś nieistotne pierdoły)

Sz...........an

2017-02-14, 20:21
Władze loterii jakby miały choć trochę oleju w głowie to powinny się odwołać tłumacząc to w bardzo prosty sposób, że wygrana na loterii to zdarzenie losowe. A tak ta loteria przeczy sama sobie jakoby to nie los decydował...

Zawsze można się ubezpieczyć od zdarzeń losowych takich jak wypadek, śmierć bliskiej osoby itd. ale czy jakaś firma oferuje ubezpieczenie od zdebilenia na wypadek wygranej w totka?

emperorzbigniew

2017-02-14, 20:48
Że też chciało Ci się, drogi autorze o nicku Velture, pisać tak długi post o takiej tępej raszpli.

Piwo na pocieszenie.

qhash

2017-02-14, 22:36
tylko baba potrafi odpie**olić taką manianę
baby są wyjątkowo sp***olonym umysłowo gatunkiem

Noside

2017-02-15, 08:22
Niech jej ktoś powie, że nie chodziło jej o młodych ludzi, ale o idiotów :(

Magnic

2017-02-15, 22:14
A jest gdzieś jej zdjęcie przed milionem operacji plastycznych i solarką? Bo nie wiem czy ona taka brzydka była, przed operacją, czy po prostu jej operację zj***li.

rust

2017-02-15, 22:26
Cycki zj***li widac bliznę ch*jowa

Insaner

2017-02-15, 22:33
Hehe no tak. Skoro już ma zniszczone przez pieniądze życie to co jej szkodzi zgarnąć jeszcze trochę w ramach odszkodowania :amused:


Abraxus napisał/a:

Ja bym wiedział co zrobić kasą.



Każdy tak mówi, a ja pomimo tego iż uważam się za osobę dojrzałą wcale nie byłbym taki pewien czy by mi nie odbiło gdyby z dnia na dzień moje życie, priorytety, ewentualne marzenia obróciły się o 180 stopni. Pracujesz, chcesz awansować / uczysz się, starasz się zadbać o swoją przyszłość / masz znajomych o przybliżonej sytuacji materialnej / na coś sobie odkładasz, a tu nagle z dnia na dzień pojawia się perspektywa wiecznej zabawy, braku konieczności pracy, przejmowania się "problemami szarych ludzi" - znajomi szybko by poszli w odstawkę, bo by przestali do Ciebie "pasować", a spora część sama by Cię opuściła. Wiele osób zaczęłoby ekspresowo jeździć na jakieś wymarzone wycieczki do bardzo egzotycznych miejsc i w rok by się wypalili. Nagle okazałoby się, że w zasadzie nie mają w życiu żadnych celów. Ten milion funtów to też nie jest nieskończona suma pieniędzy. Po kilku-kilkunastu latach kasa zaczęłaby topnieć. Zaczęłyby się narkotyki / alkohol na umór. W końcu zadłużenie i koniec.

Ciężko powiedzieć czy człowiek poradziłby sobie z taką nagłą zmianą statusu materialnego dopóki tego nie doświadczy. Czym innym jest dojście do bogactwa lub urodzenie się w bardzo bogatej rodzinie, a czym innym taki przewrót w życiu ;)

Hvsarz

2017-02-15, 22:34
Pozwała ale oczywiście przedmiotu pozwu nie podano. Można się domyślić, że kolejne pieniądze. Taki pozew to jednocześnie powiedzenie "jestem debilką, zabierzcie mi prawa wyborcze".
Chciałbym by mi ktoś tak zniszczył życie, choć raczej marne szanse by zmieniło to mój tryb życia znacząco.

bomba245

2017-02-15, 22:50
Zwykła atencyjna szmata nic więcej.

mazga50

2017-02-15, 23:03
kombinuje, tylko nie w tą stronę:

"...zrujnowaliście mi życie dając milion funtów, więc pozwę was o drugie tyle. to na pewno mi zrekompensuje tamtą "stratę""...

RedIsGood

2017-02-16, 00:23
Większość milionerów z lotto to ludzie, którzy nie mają smykałki do interesów i ręki do pieniędzy. Wielu z nich te swoje wygrane miliony przepie**oliło na głupoty. Zachłysnęli się życiem i nagle się okazało, że milion to wcale nie tak dużo i dość szybko można go wydać w różnych SPA, kasynach itp. Postawisz dom i kupisz porządny samochód to przynajmniej tyle ci zostanie ale duży dom i duży samochód to duże koszty życia i kiedy źródełko gotówki wyschnie to bieda wraca do ciebie bardzo szybko. Samochód po 3 latach sprzedajesz z 70% stratą a dom może być lepszą inwestycją pod warunkiem, że jesteś w stanie go utrzymać w nienagannym stanie.

UberPatriot

2017-02-16, 00:47
Myślę, że jakbym wygrał milion nawet złotych to by mi się w głowie od tego posrało. Jak napisane zostało wyżej, zmiana statusu życia w bardzo krótkim czasie, przepie**alanie pieniędzy na jakieś gówno bo w końcu się je posiada a później problem bo nie ma z czego utrzymać tego, co się za te pieniądze kupiło. Najczęściej jest koniec nauki, jak już po studiach to lepiej ale pewnie też koniec roboty bo po ch*j zapie**alać za dwa koła jak się ma na koncie siedmiocyfrową sumkę. Może i bym był obiektywny, zainwestował w coś, skończył studia. Wątpię jednak i z dużym prawdopodobieństwem stwierdzam, że raczej jakbym już przej***ł ten chajs to byłoby ch*jowo. Z drugiej strony jednak chciałbym wygrać, bo kto by nie chciał ? Laska w temacie to głupia c**a bo nie powinna nikogo kategoryzować - 17 lat, debil, jak wygra kasę to przegra w życie. Nie zawsze, czasami młodzi mądrzejsi od starszych, czasami nie. Lecz kto nigdy nie powiedział, że inny ktoś jest idiotą z jakiegoś powodu, a samemu na jego błędzie się nie nauczył i podobnie sp***olił jakiś czas później? Raczej trafi się kilka takich osób. Nie da się uczyć na cudzych błędach bo nie czuje się ich konsekwencji na sobie samym.

Tadeis

2017-02-16, 01:31
@UberPatriot Sam nie jestem o wiele starszy od niej ,ale wiem jedno nie przepie**alałbym wygranej kasy na głupoty. Jak mam mówić za siebie zainwestowałbym najprościej jak można czyli w nieruchomości a dokładniej w kilka mieszkań ,które poszłyby pod wynajm. Miałbym z tego stały dochód ,który mógłbym już przepie**alać jak chce a wygrana byłaby bezpiecznie ulokowana.

Insaner

2017-02-16, 07:54
Tadeis napisał/a:

@UberPatriot Sam nie jestem o wiele starszy od niej ,ale wiem jedno nie przepie**alałbym wygranej kasy na głupoty. Jak mam mówić za siebie zainwestowałbym najprościej jak można czyli w nieruchomości a dokładniej w kilka mieszkań ,które poszłyby pod wynajm. Miałbym z tego stały dochód ,który mógłbym już przepie**alać jak chce a wygrana byłaby bezpiecznie ulokowana.



Hehe, w Polsce za milion złotych to np. w stolicy kupiłbyś max 2 klitki w centrum na wynajem i to z konkretnym czynszem :D