18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pozory mylą

Bl...........er • 2011-10-21, 21:24
Ciekawy koleś


annette555

2011-10-23, 22:41
:kac: jak ten koles mnie jara :wali: :D zajebisty

Phallucifer

2011-10-24, 01:43
ej koles fajny, czy ci co kolo niego skacza?

.:...........:.

2011-11-02, 20:35

69KoWaL69

2012-10-01, 00:44
Pewnie większość z Was słyszała o Ricku - Zombie Boy




Jako dziecko miał guza mózgu, którego lekarze usunęli mu w wieku 15 lat. Wyszedł ze szpitala w wieku 16 lat i zrobił pierwszy tatuaż. W wieku 17 lat opuścił dom po ukończeniu średniej szkoły. Kiedy miał 21 lat, do Montrealu przyjechał tatuażysta Frank Lewis. Od tego czasu jest on odpowiedzialny za większość tatuaży na ciele Zombie Boya. W przeciągu 6 lat Rick wydał tysiące dolarów na utworzenie na swoim ciele obrazu rozkładającego się ciała. Mówił, że "to hołd dla filmów grozy", które uwielbia.




W dniu 5 Marca 2010, Genest stworzył swój profil na portalu społecznościowym Facebook. Stronę "polubiło" ponad 1,5 mln osób i została ona odkryta przez Lady Gagę i Nicola Formichettiego, dyrektora firmy MUGLER.
Rick zaczął współpracę z firmą MUGLER i prezentował na wybiegu modę męską na Jesień/Zimę.

W dniu 27 lutego 2011 wystąpił w teledysku Lady Gagi "Born This Way". Piosenkarka jest w nim ucharakteryzowana w sposób przypominający tatuaże Ricka Genesta i gra Zombie Girl.



Pod koniec 2011 roku, Genest stał się częścią kampanii reklamowej "Go Beyond Cover" firmy Vichy. Firma ta produkuje specjalistyczny, bardzo kryjący podkład do makijażu. W reklamie na twarz, głowę, ręce i tułów Ricka zostaje nałożony podkład zakrywający jego tatuaże. Spot ma pokazać skuteczne działanie kosmetyku.










Kilka wypowiedzi na temat Ricka :
Podczas czwartkowego pokazu Zombie Boy nie tylko pojawił się na wybiegu jako pierwszy, ale też na finał zdjął koszulę prezentując swoje tatuaże w całej okazałości. Duże wrażenie zrobił także prezentując się w "uroczym" czerwonym sweterku z trupimi czaszkami... Publiczność pokazu nie mogła oderwać od niego oczu.

- Wzbudza ciekawość. To intrygujące, że ktoś decyduje się na tak drastyczny ruch, jeśli chodzi o swój wizerunek. Patrzę na niego trochę jak na dzieło sztuki. Do końca nie rozumiem, ale podziwiam - powiedziała Natalia Lesz, posiadaczka czterech tatuaży. Wokalistka dodała, że tatuaże faktycznie są "wciągające i mogą uzależniać".

- To bardzo ciekawe zjawisko kulturowe. Z biegiem czasu Zombie Boy stanie się ikoną popkultury jak Madonna czy Lady Gaga. Absolutnie znalazł przepis na siebie. Wygląda na osobę odważną. Nie znam go dobrze, ale na podstawie rozmów, które przeprowadziliśmy mogę powiedzieć, że jest osobą ciepłą i otwartą. Nie rozpatrywałbym go w kontekście urody czy brzydoty, ale oryginalnego podejścia do życia - powiedział Leszek Stanek.

- Ku mojemu zdziwieniu na jego widok pojawił mi się uśmiech na twarzy. W ogóle się go nie bałam, choć widziałam, że inni ludzie różnie reagują. Wzbudzał zarówno zdziwienie, jak i strach. Jak dla mnie to trochę za dużo tatuaży. Taki mężczyzna nie mógłby mi się podobać, ale na pewno robi świetne show - dodała Miss Polonia Rozalia Mancewicz.



Czyli jak stać się gwiazdą :emo:

Hrabia Drapula

2012-10-01, 00:54
zjawisko ogólnie znane i nie potrzebne chyba przybliżania na sadolu
prywatnie bardzo miły i skromny koleś