18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poznańska policja i patusy

~Angel • 2020-01-15, 19:43
Niestety nie mam informacji jak się zakończyła sprawa i jaki był powód interwencji policji.


NataliaW

2020-01-15, 21:27
mygyry napisał/a:

W stanach oboje by skończyli z ołowiem w dupie



W stanach to każdy może mieć za paskiem pistolet więc duża władza policji jest uzasadniona, a w pl zawód policjanta to jeden z NAJBEZPIECZNIEJSZYCH zawodów. Kilka dni temu zmieniłem zdanie o policji, tylko dlatego że jechaliśmy BMW zatrzymali nas i przeszukiwali w lodówie. Nie robiliśmy żadnych dymów, zwykła jazda autem z a do b, były zapięte pasy były nawet kierunki(te bmw ma w opcji)... Żaden z nas nigdy nie był nawet spisywany, co mowa karany, każdy z nas z wyzszym wyksztalceniem, każdy pracuje... i takie 3 k***y policyjne(szmaciarze bez matur) zatrzymują nas bo myślą że może znaleźli frajera co ma 2g marihuany- wielkiego niebezpiecznego dilera, taka łapanka jak za Niemca bo może żyd ma chleb... Oczywiście nic do ukrycia, więc posłusznie wykonywaliśmy polecenia, i słuchaliśmy debilnych żartów policjantów"może macie jakieś nożyki" , "jakiś towarek macie"
Polska to państwo policyjne, silne wobec słabych, słabe wobec silnych... Kodziarze na marszach plują na psów, a oni im gówna mogą zrobic, a jakichś sebiksow gnoja bo mają zapędy i i są sfrustrowani tym że są nikim.

longfly

2020-01-15, 21:36
no jakby palcem kiwli na to scierwo zaraz by stonoga jechal jaka to zla policja biedne dzieci bije...

waldenburg

2020-01-15, 21:50
Buntowniczym chłopczykom po kulce, policjantom po medalu . Daleko nam do USA

kapsiu

2020-01-15, 21:58
SpeedyG napisał/a:

Tak bronicie tych policjantów, ale prawda jest taka, że nie mogą sobie k***a poradzić z dwójką pijanych patusów, a do tego gubią k***a gaz pieprzowy.
Jak nie chcieli wejść do radiowozu, to powinni od razu zostać obezwładnieni i siłą wrzuceni do tej suki.
Mają szczęście, że to Polska bo na zachodzie jakiś beżowy pewnie wyjąłby nóż i zadźgał tych pseudomilicjantów. Jak mam się czuć bezpieczny przy takich pożal się boże stróżach prawa?



Nasze prawo zabrania
a) użycia broni (tylko w szczególnych wypadkach A ten taki nie jest I tyle tłumaczenia by mieli że szok, nawet gdyby mieli muszą oddać najpierw rzucić hasłem że policja , stój bo strzelam , oddać strzaln ostrzegawczy A później jeszcze raport dokładny zdawać...
B) GAZ ZGUBIL ten pajac który dobiega z partyzanta A jak policjant patrzy na niego to ucieka
C) ch*ja A nie wrzuceni do suki , też by mogło się obrócić przeciw policjantom, takie mamy sp***olony prawo
D) policjanci mają ta broń A jeszcze muszą jej pilnować żeby nikt im nie odebral ..

I nie, nie możesz sobie k***a wybrać odpowiedzi bo wszystkie są poprawne.

wertuqq

2020-01-15, 22:40
longfly napisał/a:

no jakby palcem kiwli na to scierwo zaraz by stonoga jechal jaka to zla policja biedne dzieci bije...



Pajac Stonoga aktualnie pierdzi w pasiak.

Hafnarfjodur

2020-01-15, 22:43
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Czemu nie odj***li sk***ysynów?

- bo za zabicie policjanta masz przej***ne :-)



roman970227

2020-01-15, 23:02
W Hameryce już by dawno przytyli o 1 kilogram ołowiu.. Ale niestety tu w zasranym Polskim społeczeństwie nie mogą, bo za raz pseudo społeczniacy by się rzucali do policji tak jak i w koninie.. Kule w kolana ładować i juz

maderfakermen

2020-01-15, 23:14
do naj***nego sebka na ławce to pierwsi. tutaj właśnie widać "profesjonazlim" tych sierot w mundurach. Cała akacja wygląda co najmniej komicznie. Zero przygotowania. Zwykłe cioty.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-01-15, 23:37
kapsiu napisał/a:

Nasze prawo...



Jesteś policjantem?

polakwrocek

2020-01-15, 23:53
Strzelają = "może i dealer , ale dobry chłopak był"
Skuwają = "nadużycie władzy , milicja PRLu"
Próbują traktować jak ludzi , bydło się rzuca i sp***ala. = "hehe , policja nie ogarnia"
Ehh....

DEADmanPL

2020-01-16, 03:16
SpeedyG napisał/a:

Tak bronicie tych policjantów, ale prawda jest taka, że nie mogą sobie k***a poradzić z dwójką pijanych patusów, a do tego gubią k***a gaz pieprzowy.
Jak nie chcieli wejść do radiowozu, to powinni od razu zostać obezwładnieni i siłą wrzuceni do tej suki.
Mają szczęście, że to Polska bo na zachodzie jakiś beżowy pewnie wyjąłby nóż i zadźgał tych pseudomilicjantów. Jak mam się czuć bezpieczny przy takich pożal się boże stróżach prawa?



Ty serio nie masz pojęcia i wyobrażenia o życiu, kompletnie. Tylko w internecie go chyba zaznałeś. Co Ty myślisz, że łatwo jest o tak pyk wsadzić do wozu chłopa co się wyrywa? Typie, takiego gościa co się szarpie za wszelką cenę machając każdą kończyną żeby Ci przypie**olić w ryj jest ciężko we 3 ogarnąć , a co dopiero dwóch na dwóch. Skąd wiesz, że są pijani i to według Ciebie jakieś ułatwienie, miałeś do czynienia z naj***nym agresorem kiedyś? pie**olisz cwaniaku jacy to są niekompetentni a się założę, że gdyby podeszli na ulicy to bez słowa byś wyskoczył z fantów i jeszcze miłego wieczoru życzył. ch*ja się znasz to się nie odzywaj. Nic nie grozi nie martw się, twoja matka nie pozwoli im wejść do piwnicy w której siedzisz.

Wiewór

2020-01-16, 09:02
Sprawa się skończyła tak, że nasze wspaniałe sądy, których bronimy przed PiS uznały, że atak na policjanta i do tego gazem nie jest wystarczającym przestępstwem aby bandytów tymczasowo aresztować.

#wolnesądy

GrabarzMaro

2020-01-16, 09:52
Obaj zatrzymani. Dilerzy. Większy zatrzymany przez patrol z filmiku, ten mniejszy bohater co z doskoku atakował uciekł, ale wywęszyli go 5min później. Zarzuty za handelek i napaść na funkcjuszy