18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poznań - Rozpoznajesz tego rowerzystę?

józekdeluxe • 2017-07-26, 07:17
Cytat:


Do zdarzenia doszło 3 lipca po południu w Poznaniu w parku im. Tadeusza Mazowieckiego nad Wartą

- Na zdjęciach z monitoringu widać, jak mężczyzna atakuje kobietę - mówi Piotr Garstka z policji. - Podjechał do kobiety, odstawił rower i brutalnie ją kopnął - kobieta doznała urazu miednicy. Następnie mężczyzna wsiadł na rower, podjechał do kobiety i kopnął ją w głowę. Kilkadziesiąt metrów dalej zaatakował starszego mężczyznę - relacjonuje Garstka.

Policja szuka świadków zdarzenia. Apeluje też o kontakt do osób, które rozpoznają mężczyznę na obrazach z monitoringu.




~Velture

2017-07-26, 07:30
Podobny do ryszarda petró z zachowania bo stworzył problem którego nie było.

MrFalken

2017-07-26, 08:38
Tak właśnie przydaje się monitoring. Nawet jak gościa złapią, to mu nic nie udowodnią, bo i jak - twarzy nie widać, rower nie do rozpoznania. O ile koleś nie ma czerwonych oczu i szramy przez pół ryja, to mu to ujdzie na sucho, bo w kasku rowerowym wszyscy wyglądają podobnie głupio i kobieta go nie rozpozna. Mi ostatnio pod firmą jakiś ku*as przerysował auto - też go mam na nagraniu. Widać na nim, że jakiś ku*as przerysował mi auto...

t1ger_delta

2017-07-26, 08:46
Wprowadzić obowiązkową rejestrację rowerów! Są pełnoprawnymi uczestnikami ruchu więc muszą mieć numer pojazdu i ubezpieczenie! Jak wjedzie na czerwonym na przejściu dla pieszych teraz niema komu zapłacić za szkody.

Volfodzio

2017-07-26, 09:32
Tak bez żadnej gadki ... Jeb... qrwa

nsa

2017-07-26, 09:34
Akcji z dziadkiem nie ma.

drukarka666

2017-07-26, 09:57
Stało się, walka klas w iście postmodernistycznym stylu. "Lewacy" protestują, cykliści atakują... jako uśpione zostały jeszcze tylko formacje masonów, bobrów i Stonogi.

Krak

2017-07-26, 10:29
Po tym, jak policja i media pokazały nagranie z monitoringu z brutalnej napaści rowerzysty na dwie przypadkowe osoby, na komisariatach rozdzwoniły się telefony. Poznańscy funkcjonariusze wieczorem zatrzymali 31-latka w jego mieszkaniu.
Mężczyzna został zatrzymany na 48 godzin. Do wyjaśnienia. - Musimy zweryfikować, czy to ta sama osoba, która jest widoczna na nagraniach z monitoringu.
Jak dodaje, policjanci znaleźli w mieszkaniu zatrzymanego odzież rowerową, w którą mógł być on ubrany w czasie pobicia. Teraz funkcjonariusze do czwartkowego popołudnia będą zbierać dowody i konsultować je z prokuraturą, aby podjąć decyzję o zarzucie, jaki zostanie postawiony mężczyźnie.

~Velture

2017-07-26, 12:35
drukarka666 napisał/a:

Stało się, walka klas w iście postmodernistycznym stylu. "Lewacy" protestują, cykliści atakują... jako uśpione zostały jeszcze tylko formacje masonów, bobrów i Stonogi.



SZ...........GU

2017-07-26, 14:04
to za lufe z matmy, szmato!

b0r000

2017-07-26, 14:48
A tam pie**olicie
Przecież od razu widać że to loaloa/laola, czy jak mu tam. :amused:

TB303

2017-07-26, 14:49
b0r000 napisał/a:

A tam pie**olicie
Przecież od razu widać że to loaloa/laola, czy jak mu tam. :amused:


W końcu wyszedł ze swojej piwnicy? Cholera, a myślałem, że jego stary go nigdy nie wypuści :amused:
W sumie, z niektórymi ludźmi jest jak z psami - trzeba czasami wyprowadzać :amused:

kalijanek

2017-07-26, 18:45
szkoda strzępić ryja

KlinikaAborcyjna

2017-07-26, 22:47
Ktoś na sadolu ostry pocisk zrobił na Loaloi a ten się wk***ił i postanowił odreagować. :kawa:

~Velture

2017-07-27, 06:37
KlinikaAborcyjna napisał/a:

Ktoś na sadolu ostry pocisk zrobił na Loaloi a ten się wk***ił i postanowił odreagować. :kawa:


Ciekawe kto? :ok: