18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poznajcie Allison - Uzależniona od Sprężonego Powietrza

Da...........az • 2013-07-24, 20:00

Cóż, wygląda na to że wąchanie kleju jest już passé...
Bonus Muzyczny od 1:25
[EDIT]
I jeszcze jeden bonus muzyczny... :megalol:

GhostScarface

2013-07-24, 20:38
kupie parę puszek tego ''Makarajn sanszajn'' i sie zapie**ole towarem, jak bedzie klepało to wstawie film :D

ch...........07

2013-07-24, 21:29
Dobra sadolowi spece, proszę o wypowiedź na temat tego zagadnienia, bo jakoś trudno mi w to uwierzyć, co nie zmienia faktu, że pompa jest dobra :D

Jason-X

2013-07-24, 21:36
za drugi bonus muzyczny piwo :)

kamuha

2013-07-24, 21:40
mogłaby sobie kupić kompresor olejowy. Szybko by się zwrócił , a i jak by se wsadziła w dupę to by się dziewczyna i rozerwała czasem.

htr83

2013-07-24, 22:40
klientka lubi blow job

kondziu7

2013-07-25, 01:11
Ma haja bo mózg nie ma tlenu, Chociaz z drugiej strony jeśli to właśnie sprężone powietrze to skąd ona ma tego haja ? Słychać już taki głos ogłupiony chociaż nie wiem może to jakis hamerykański standard.?..
Ale zbyt długo nie pociągnie kiedys przesadzi z zaciaganiem

SzeRyFo

2013-07-25, 09:45
Widać że angielski dla was za trudny...Sama wam babka przeczytała że to cudo zawiera między innymi toluen...To nie jest samo powietrze mózgi..

Hrodgar

2013-07-25, 13:15
@kondziu7, właśnie chodzi o to ze mózg ma czysty tlen, który właśnie powoduje taki odlot.

Pan Mularz

2013-07-25, 15:38
Puszka zawiera chemikalia szkodliwe dla człowieka. Jest na niej ostrzeżenie, aby chronić przed dziećmi i działa drażniąco na oczy, skórę oraz drogi oddechowe.

kondziu7 napisał/a:

Ma haja bo mózg nie ma tlenu



:facepalm:

Hrodgar napisał/a:

@kondziu7, właśnie chodzi o to ze mózg ma czysty tlen, który właśnie powoduje taki odlot.



:homer:

Yasiu99

2013-07-25, 21:53
Kuuurwa kupuje sprężone powietrze? Zamiast sobie porządną sprężarkę kupić :P

Da...........az

2013-07-25, 23:27
Piszę by uniknąć dalszych nieporozumień spowodowane niektórymi komentarzami powyżej.
Cóż wiele osób myśli że Sprężone powietrze w puszce zawiera powietrze. ch*ja Prawda. Zwykle takie coś zawiera gaz zwany Tetrafluoroetanem, towarzyszy mu też taki gaz zwany Difluoroetanem. Jeżeli się nawdychacie tego czegoś w dużych ilościach (Np. by jak w/w bohaterka filmu "Chodzić w blasku słońca") możecie krótko mówiąc, udusić się nie wiedząc nawet o tym.

Teoretycznie na rynku są Puszki z "Prawdziwym" Sprężonym powietrzem (+ pompka do "doładowania"), Ale są droższe i słabsze, więc słabiej się sprzedają, i bardziej opłaca się sprowadzać z Chin w/w gówno zwane "powietrzem".

0nline

2013-07-26, 12:00
Nihil novi, dobrych parę lat temu zawodnicy z bloku obok robili podobnie - z tym ze mieli gaz do zapalniczek :D Efekt baardzo podobny do pani na filmikach :D
Osobiście nie odważyłem się ;)

gwizd_ek

2013-07-26, 12:11
Hrodgar gdyby ładowała w siebie czysty tlen to zaczynałaby się dość szybko hiperwentylować. To coś w puszkach to nie jest tlen jak z butli w R1 tylko chemia z domieszką powietrza.