18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poziom polskiego dziennikarstwa

adin91 • 2015-03-19, 22:35
Inteligentnie gość składa pytania :lodowka:

flaszka

2015-03-20, 07:15
vinithepig napisał/a:

I jak zawsze dziennikarzyna zły.
Materiał z dupy wycięty.
Chodzi o to, że Lechia robi dzień otwarty (tańsze bilety, darmowe, nie wiem nie jestem ich kibicem), wiec reporter pyta czy to wywiera dodatkową presję na ekipę, czy czują że trzeba wygrać aby kibice przychodzili na lige.
Jednak zawsze się znajdą spece co na wycince pojadą.



nikt nie wiedział/wie o co chodzi , nawet Mila. Jedynie ty wiesz. Zatem dochodzę do wniosku że tą redaktorzyną byłeś ty.

Mr_Blonde

2015-03-20, 08:12
Jest akcja, że jesli Lecha przegra lub zremisuje to zwróci pieniążki za bilety. Pytanie o dodatkową presję jak najbardziej na miejscu w mojej opinii.

androgenius

2015-03-20, 09:53
0:48 jak mu tam gdzieś zajrzał, celem weryfikacji czy to nie jądra jakieś :smiechzula:

cocaine.animals

2015-03-20, 17:13
vinithepig napisał/a:

I jak zawsze dziennikarzyna zły.
Materiał z dupy wycięty.
Chodzi o to, że Lechia robi dzień otwarty (tańsze bilety, darmowe, nie wiem nie jestem ich kibicem), wiec reporter pyta czy to wywiera dodatkową presję na ekipę, czy czują że trzeba wygrać aby kibice przychodzili na lige.
Jednak zawsze się znajdą spece co na wycince pojadą.



Mr_Blonde napisał/a:

Jest akcja, że jesli Lecha przegra lub zremisuje to zwróci pieniążki za bilety. Pytanie o dodatkową presję jak najbardziej na miejscu w mojej opinii.



Po pierwsze gościu nie potrafił wydukać że o to chodzi.

Po drugie jak już wydukał to Mila mu odpowiedział "że zawsze starają się tak samo mocno".

Mam nadzieję że teraz już wszyscy są zadowoleni.

vinithepig

2015-03-20, 20:47
@ cocaine
Już wcześniej napisałem, że dziennikarzyna mierny.
A Mila jak mówi o meczu promocyjnym, że zagrają jak zawsze to mnie śmieszy i ja na ten stadion nie przyjdę.
Szkoda tak ładnego stadionu na tak śmieszne podejście kopaczy.

co...........us

2015-03-20, 21:39
Dziennikarz miał pewnie przed wywiadem spotkanie 3 stopnia z pożeraczami umysłów,no cóż,każdemu może czasem się przydarzyć zamroczenie,zwłaszcza jak się zwiery zepnie za mocno - dochodzi wtedy do niedotlenienie mózgu.