18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poziom intelektualny płaskoziemców...

~DMT • 2021-08-03, 11:50
Tik Toka i błyskawic, na jednym filmiku...



Uwaga, oglądasz na własną odpowiedzialność...

gumofc

2021-08-03, 15:10
Nie wróże zbyt wielu piw bo na sadolu większość to foliarze.

hans0kloss

2021-08-03, 15:14
k***a, akcent jakby sam Jim Jefferies napie**alał xD

St...........sz

2021-08-03, 15:27
Przede wszystkim zastanawiam się na ch*j ktoś miałby kłamać, że Ziemia jest płaska, a nie okrągła i co by nam to dało?? 2 Ga sprawa ch*j wie jak jest naprawdę bo żaden z nas nigdy nie był w kosmosie i raczej nie będzie tym niemniej nawet jak byłby to,, międzynarodowy spisek,, to ktoś już by dawno puścił parę z gęby, że kit wciskają. P. S Tak jestem foliarzem :-D

rzepek1

2021-08-03, 18:48
Stupid cunt.

LLime

2021-08-03, 19:48
Jak u nich więcej w domu takich popie**olonych to ja się wcale nie dziwie, że jak popłynął to nie wrócił..

Karboksylator

2021-08-03, 22:36
ja pie**olę, każdy wie że ziemia jest okrągła. przecież każdy widział globus

JaTylkonaChwile

2021-08-03, 23:20
DzidaZawodnik napisał/a:

To takie samo spiskowe pie**olenie jak to że politycy są skorumpowani.
k***a tłumoki, korupcja jest nielegalna, więc gdyby tak było to siedzieliby w więzieniu. Szach mat prostaki



heheh dobre. Jeszcze bardziej bawia mnie teorie spiskowe, ze szczepionki na covid moga szkodzic i powodowac jakies powiklania poszczepienne. Przeciez byly testowane kilka miesiecy wiec wiadomo na 100% ze nie bedzie zadnych powiklan za rok czy 2. Byly kilkumiesieczne testy? Byly. Jak wiemy rok sklada sie z 12 miesiecy. Powiedzmy, ze byly testowane 3 miesiace? Sa szczepionki pfizera, astry, J&J, spotnik oraz cos chinskiego. Jesli kazda byla testowana ze 3 miesiace to daje lacznie 15 miesiecy a rok ma 12. Mogli je testowac na 3 zmiany wiec to daje 45 miesiecy. To prawie to samo co 4 lata testow.... Wiec trzeba sie szczepic smialo i bez obaw bo mozna wygrac hulajnoge a jak wiemy hulajnogi sa wazniejsze niz zdrowie. Nie dajcie sie nabrac na jakies glupoty wygadywane przez wirusologow i lekarzy niezaleznych. Trzeba wierzyc ekspertm z TV - oni wielokrotnie brali pieniadze od firm produkujacych szczepionki wiec wiedza duzo o szczepionkach... :)

pazuzu

2021-08-03, 23:38
Stołndzisz napisał/a:

Przede wszystkim zastanawiam się na ch*j ktoś miałby kłamać, że Ziemia jest płaska, a nie okrągła i co by nam to dało?? 2 Ga sprawa ch*j wie jak jest naprawdę bo żaden z nas nigdy nie był w kosmosie i raczej nie będzie tym niemniej nawet jak byłby to,, międzynarodowy spisek,, to ktoś już by dawno puścił parę z gęby, że kit wciskają. P. S Tak jestem foliarzem



Mozna udowodnic że ziemia jest okrągła nie lecąc w kosmos :-)

St...........sz

2021-08-04, 02:23
pazuzu napisał/a:

Mozna udowodnic że ziemia jest okrągła nie lecąc w kosmos



Masz rację nie pomyślałem. :-)
Jako ciekawostkę dodam iż szkolenie na snajpera każe uwzględniać także to, że Ziemia jest okrągła i brać na to poprawkę.

Jaguda

2021-08-04, 05:59
A gdzie leży Kanada?

Sigonek

2021-08-04, 10:26
Nie zdziwiłbym się gdyby ten cały ruch płaskoziemców był finansowany przez Instytut Batorego jako działania dywersyjne względem osób przejawiających umiejętności samodzielnego myślenia (przez komuchów zwanych foliarzami, szurami itd.) Skoro Soros może finansowo organizować wylew lewackiego szamba w postaci strajków macic itp, to czemu nie zorganizować czegoś, co w razie potrzeby może zaszyfladkować opozycję ideologiczną jako bandę niedouczonych przygłupów ?

notak

2021-08-04, 23:03
za temat, bez tłumaczenia po polskiemu, ch*j ci w dupę

.......choć cwe*e to lubią