18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zembowy Wruzek

2012-12-31, 14:20
Tak... ja mam babcie na wiosce ktorej odj***lo pod wplywem tego j***nego radia i co u niej jestem slucham jak to zydzi nam zabiora to co nasze. Gdyby zyl Hitler i dzialalo jeszcze ss to podejrzewam ze wszystkie mohery by w nim dzialaly.

petru23

2012-12-31, 15:03
na jakiej to ulicy? Czy przypadkiem nie na al. Kaczyńskiego? Ten koleś, co jak nazwali nową ulicę imieniem lecha to wystawił na balkon trumnę?

miczel1

2012-12-31, 15:06
fajne rolety se pierdyknoł

BongMan

2012-12-31, 16:05
Nic tylko koktajl Mołotowa przez to okno wrzucić...

FryzjerZG

2012-12-31, 16:07
@Zembowy Wruzek
przeciez oni zabrali i rozpie**olili co nasze juz zaraz po wojnie. Trocki, Beria i wiekszosc KC z sekretarzami na czele, to byli zydzi. Przeciez to nie trwa od lat 90, to trwa od koncowki lat 40...

obrus

2012-12-31, 17:57
@ up
Przybycie Żydów do Polski wiąże się z okresem panowania Kazimierza Wielkiego jak pisał Jan Długosz. We fragmencie dotyczącym romansu króla z Żydówką Esterą zapisał, że dzięki słabości monarchy do niej, wyraził on zgodę na osiedlenie się Żydów w Polsce, z czym w parze szły - według Długosza - wymuszone na Kazimierzu Wielkim przez Esterę przywileje, zapewniające im pewną swobodę funkcjonowania w Polsce.

ostatni

2013-01-01, 04:33
@up działania żydów w Europie polegały właśnie na budowaniu coraz silniejszej pozycji tej nacji. Na przeszkodzie stał jednak tradycyjny model społeczeństwa, gdzie chrześcijanie, zwłaszcza szlachta i duchowieństwo byli na szczycie, a żydzi na dnie. Dlatego w XIX w. żydzi stworzyli ideologię mającą na celu podburzyć chłopstwo i plebs przeciwko szlachcie i staremu porządkowi-tak powstał komunizm i obietnice utopijnego życia, gdzie każdy będzie bogaty, zdrowy itd. Dla ogarniętego gimbusa, który uważał na lekcjach biologii takie teksty śmierdzą ściemą. Niestety swołocz łyknęła te bajki i tak przez Europę przetoczyła się fala powstań i obaleń monarchii. Jedyną grupą która tak na prawdę zyskiwała byli żydzi. Niestety (tylko dla nich) ich lewacka ściema obróciła się przeciw nim w Niemczech, gdzie w latach 20. XXw. panoszyli wcielając w życie ideologię z talmudu - goje to bydło. Społeczeństwo niemieckie nie mogło dłużej wytrzymać takiego upokorzenia i wystarczyła tylko iskra-młody, utalentowany mówca z odchyłami psychicznymi by plan niszczenia chrześcijańskiej Europy musiał zostać na chwilę przerwany. Tak powstał narodowy socjalizm, gdzie dobrobyt miał być zagwarantowany, wszystkim, ale niemieckim aryjczykom. Dziś żydzi dalej podkupują fundamenty ideowe Europy poprzez promocję multikulti, homoseksualizmu i ataki na KK pod zmienionymi nazwiskami, zastępując nimi np. nazwisko Szechter...


"Według publikacji IPN[2] miał zostać skazany na osiem lat pozbawienia wolności w tzw. procesie łuckim w 1934 za szpiegostwo na rzecz ZSRR. Adam Michnik zażądał od IPN sprostowania informacji o działalności szpiegowskiej ojca, a wobec odmowy skierował sprawę do sądu[3]. W rzeczywistości bowiem został skazany nie za szpiegostwo, a za próbę zmiany przemocą ustroju Państwa Polskiego i zastąpienia go ustrojem komunistycznym oraz oderwania od państwa polskiego południowo-wschodnich województw"


http://pl.wikipedia.org/wiki/Ozjasz_Szechter

rusofil

2013-01-01, 04:58
To dorzucanie emoty "Idź pan w ch*j" było śmieszne pod 1 albo 2 postem, ale teraz to już jest żenujące.

Zembowy Wruzek napisał/a:

Tak... ja mam babcie na wiosce ktorej odj***lo pod wplywem tego j***nego radia i co u niej jestem slucham jak to zydzi nam zabiora to co nasze. Gdyby zyl Hitler i dzialalo jeszcze ss to podejrzewam ze wszystkie mohery by w nim dzialaly.



Dziwne, wiosce odj***ło? Jakim cudem?

Pan_Generał

2013-01-01, 05:04
Jedno pytanie, kiedy silna pozycja Izraela się skończy? 10, 50 lat? Nic nie trwa wiecznie. Mam tylko nadzieję, że muslimy ich nie zastąpią.

wolek112

2013-01-01, 11:20
Nienawidzę tego miasta, moja była zdradziła mnie z kolesiem z Kielc. Więc podsumowując, j***ć Kielce! :D

osa79

2013-01-01, 12:06
Prawdziwy patryjota/narodowiec !!!! jedna Polska !!! hahahhaha

Damian198025

2013-01-01, 12:25
he he he herbata ci stygnie

bovski

2013-01-01, 12:33
@osa79 naprawdę zakończyłeś swój własny post pisząc "hahahahha"? o.O