18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pozbywanie się robactwa z parku

~Angel • 2018-06-14, 19:46
Ukraińcy postawili zlikwidować cygański obóz w parku Goloseevsky w Kijowie.


Wiewór

2018-06-15, 11:21
@up zmniejszyć podatki i obciążenia z tytułu zatrudnienia pracownika dla polskich pracodawców aby zatrudnianie nie było luksusem.
Nie licz na to. W Polsce nie ma polityków gotowych do odważnych zmian.

HEKTOR1226

2018-06-15, 11:37
Widze ze nadal maja wprawe w atakowaniu w 20 chlopa z siekierami kobiety w lesie. Tradycja historyczna i dziedzictwo narodowe sie w mlodym pokoleniu zachowalo w 100%.

Rudaa753

2018-06-15, 12:16
Ja mam propozycje aby wysłać tam naszych ekozjebów. Skoro rząd nie daje sobie z nimi rady i włażą śmierdziele wszystkim na głowę to może oni pomogą się uporać z tą zarazą.

karisonz

2018-06-15, 18:14
Prawie jak settlersi, próbują wioskę stworzyć, ale inne plemię im je niszczy.

licho_nie_spi

2018-06-16, 08:47
Płatek napisał/a:

Ojjj biedy Polski nacjozjeb nie wie co robic. W tym wypadku wróg mojego wroga jest moim przyjacielem? Czy jednak ukrainiec złem nadrzędnym? :D




kolego :) patrz, poznałem niejednego bardzo w porządku Ukraińca - tak, są zajebiści normalni którzy mówią,że bandera był cwe*em i nie chcą go za bohatera. Pracowali po 10 lat na wizach w sadach u Polskich rolników za 4-6zł. Pamiętam jednego - mówił,że Polak u którego zbierał owoce traktował go jak syna i nigdy nie usłyszał złego słowa, są tacy, którzy wiedzą,że jesteśmy biali, mamy podobne języki, haplogrupy, jesteśmy Słowianami. Najgorsze są te śmiecie banderowskie które wprost odnoszą się z dumą do Wołynia - a o odwecie żołnierzy AK którzy zabili tysiące mniej niż oni mówią jak o większej zbrodni. To jest bardzo złe i należy to tępić w Polsce. Musi wejść ustawa o zakazie banderyzmu w Polsce, Oni muszą ciągle Nas zabiegać o "względy" a nie na odwrót, w końcu duda juda to po żonie żyd a po dziadku banderowiec właśnie , więc o czym my tu mówimy. A robactwo, nigdy mi nie pomogło, zawsze chcieli okradać, brudzą, śmierdzą, nie pracują...jeżeli chcą korzystać z Naszej gościnności to muszą się dostosować i pracować na siebie i szanować Polską kulturę i ludzi.

DoubleBorger

2018-06-16, 11:18
Wszyscy tak na ukraińców, a ja bym jedna chciał zwrócić uwagę, że na działkach maja lepsze altankiczy nawet w afryce te gównodomki sa estetyczniejsze niż zbierane śmieci z okolicy drzwi z worka na śmieci i inne takie charakterystyczne. Biedni to oni nie są z tego powodu, że nie mogą znaleźć pracy. On ijej po prostu nie chca. Po co płacić podatki, po co komu mieszkanie i luksusy*, skoro można żyć gorzej jak w średniowieczu.

*-woda, pralka, jedzenie inne niż z ogniska, czy kradzione ze sklepu