18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jerzy_Owsik

2022-02-11, 12:39
WiesławPaleta napisał/a:

Ech, dzieci... pie**olicie kocopoły, jak typowe naiwniaki do dojenia kasy, co się naoglądały bajeczek o wyłudzaniu kasy od ubezpieczalni. Żadna firma ubezpieczeniowa, nawet najlepsza na rynku nie wypłaciła by odszkodowania za tę spaloną halę. To są wielomilionowe kwoty. Ubezpieczenia na życie / dom / od nieszczęśliwych wypadków to są zwykłe przekręty. Jak płacisz kase ubezpieczalniom co miesiąc to jest git, ale jak zdarzy się nieszczęśliwy wypadek i ubezpieczający upomni się w końcu o te kilkaset tysięcy/milionów, to firma ubezpieczeniowa zawsze znajdzie jakiś powód do niepłacenia. Niejeden kozak już się sądził z ubezpieczalnią i sprawy nie wygrał i tylko w ch*j kasy wydał na prawników. Te wszystkie ubezpieczenia to zwykła ściema do dojenia naiwnej frajerni, która nie ma co robić z kasą.
Co do samej hali i byznesmenów, to lepiej opłacało by się pozwalniać wszystkich roboli, a towar opylić po przecenie na allebieda, czy innych rynkach zbytu...
Jakiś robol pewnie nie dostał wypłaty, to się wk***ił i "niechcący zostawił peta na kartonowych opakowaniach., czy coś w tym stylu.



Gówno wiesz kolego,pracowałem kiedyś w firmie która się spaliła bo musiała się spalić.Wlasciciel dostał sporo siana od ubezpieczalni .Widziałem przelew .Kwestia tego typu że inspektor od pożaru który badał sprawę oraz ktoś z ubezpieczalni plus elektryk oraz kominiarz dostali swoją dole więc wszystko można kwestia komu i za ile

dludopiswwo

2022-02-11, 13:39
a taki kowalski wrzuci butelke plastikową do pieca , bo mu zimno i zaraz dostanie mandat 1500 zł za palenie plastiku. czysta polska.

octave25

2022-02-11, 17:14
Zakazać pożarów.

maly-boy

2022-02-11, 17:42
Rea pozdrawia ^^

Knegarn

2022-02-12, 03:02
A moim zdaniem właściciel tych kibli przeliczył Polski Wał i poszedł na spokojna emeryturę.

omenlol

2022-02-15, 18:21
Pali się prywaciarz

Folur

2022-02-16, 16:26
mygyry napisał/a:

"Ogień zajął halę firmy Cersanit, w której produkowana jest armatura łazienkowa, w środku znajdują się tworzywa sztuczne oraz . "
tak więc odpie**ol się, że tak powiem.



od kiedy ceramika się pali, ćwoku?



:lol:



:lol:



:lol: