18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pożar w Sosnowcu...

Halman • 2020-09-16, 21:28

Jakaś nielegalna chemia zmienia stan skupienia i właściciela...
Polewka z policji która pogoniła to towarzystwo ale sama lubi też popatrzeć...
Jak bo tam jebło jak w bejrucie to by trociny z nich nie zostały...

JednorękiBandyta

2020-09-17, 23:13
alexiejowic napisał/a:

Powiesić każdą k***ę, która ma w tym swój intneres



Udusić w tym samym dymie...I całe ich rodziny (może z minimalną selekcją) k***y mega co niszczą środowisko na całym świecie tak samo powinny kończyć jak nie gorzej jakieś tortury... przenoszenie mega rafinerii do Azji co z kilku rur 1 na 1 metr z dużym ciśnieniem płynie do oceanu mega czarny syf...( Po to żeby oszukać społeczeństwo że ich kraj dba o środowisko niby ustawami co nie pozwalają na stwarzanie tego typu obiektów na ich kontynencie) Wycinka Amazonii pod hodowle dla tycia j***nych grubasów z USA stwarzanie i dofinansowanie grup niby ekologów Greta czy coś dla jeszcze innych interesów albo po prostu dla odwrócenia uwagi od ważniejszych spraw bądź ośmieszenie prawdziwych ekologów ludzi co nie są nastolatkami z Autyzmem tylko naprawdę osobami co chcą coś zmienić... Ten świat pie**olnie, dla mnie to już było pewne dawno temu a akcje z tą Ala pandemią mnie tylko w tym przekonaniu utwierdza....

DoubleBorger

2020-09-18, 08:12
poczucie humoru można mieć różne, ale zawsze na filmiku z policją trafi się jakiś gamoń, który chce być zabawny ukazując niby nieudolność Policji, a najczęściej sam wychodzi na najgorszego ciućmoka.