18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pożar w nocnym klubie Station - Rhode island 2003 rok

greesha • 2012-10-19, 11:03
100 osób zginęło, ponad 200 zostało rannych w pożarze klubu nocnego The Station w West Warwick (Rhode Island) w 2003 roku

Wlasciciele klubu skazani na 10 lat wiezienia.

Nie mieli pozwolenia na uzywanie pirotechniki w srodku budynku. Mata wygluszajaca na scianach i suficie byla latwopalna.

Wszystkie wyjscia ewakuacyjne byly sprawne i nie zablokowane.

Zginelo az tyle ludzi poniewaz wszyscy chcieli wyjsc tym samym wyjsciem co weszli, nie wiedzieli o innych wyjsciach ewakuacyjnych.

Zwroccie uwage jak szybko to wszystko sie dzieje.

Mialem to wczoraj na szkoleniu. Widzialem to juz poraz 3ci a za kazdym razem robi niesamowite wrazenie.

Od teraz na kazdym koncercie, w kazdym hotelu etc. bede sprwdzal gdzie sa wyjscia ewakuacyjne...

Tutaj mozecie poczytac wiecej.

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Station_nightclub_fire

Bóg

2012-10-20, 12:09
@up
Już k***a widzę jak ty ładujesz się w płomienie i ratujesz ludzi.

Ka...........o7

2012-10-20, 12:37
Ściszcie dźwięk!

WinterWolf

2012-10-20, 13:11
Nic dodaj nic ująć. Nie ma jak skomentować... przej***ne ;/

Karbit83

2012-10-20, 14:04
Kobieta w czwartej minucie zauważa największy problem tego wieczoru. Fryzura się zj***ła.

peersil

2012-10-20, 14:52
ona mówi "I'm Bleeding" czyli skapneła się że krwawi a nie że fryzura sie spalila ;)

co jak co ale akcja wygląda jak z jakiegoś filmu akcji... najbardziej mnie zaintrygował cywil który niósł kogoś na barku i krzyczał "give me a medic!" - zajebiste, jednak są jeszcze ludzie (bohaterzy) na tym świecie - a raczej byli bo to 2003rok ;) teraz to pokolenie nolifów

Koolka

2012-10-21, 00:59
Kurde, film widziałem już kilka razy (na kilku różnych szkoleniach) i za każdym razem jak słychać krzyki tej masy osób płonących żywcem (choć jestem ratownikiem medycznymi swoje już i widziałem i słyszałem), to przechodzi mnie dreszcz czystego przerażenia.