18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pozar

Hubisa • 2022-10-04, 21:19
pozarito


~Velture

2022-10-05, 09:22
Pocieszam się, że nagrywający ma ogromne szanse aby skończyć tak jak ten żul i wtedy oby jakieś młode p*zdusie przyszły i się do niego dopie**alały jak on do tego.

Nie wiem co to za pokolenie mamy gdzie dla jednego rozrywką jest pastwienie się nad lumpem bezdomnym a dla innego oglądanie tego i jeszcze k***a płacenie hajsu... dobrowolnie.

Ja się na warszawskim blokowisku wychowałem od urodzenia i różne rzeczy się odpie**alało ale nie do pomyślenia aby się pastwić nad bezdomnym. To było równie ch*jowe jak doj***nie się do staruszki na ulicy albo do dziecka. Starsi koledzy by takich k***a od razu zdyscyplinowali wtedy a ich rodzice by poprawili jakby się dowiedzieli.
Teraz to takiemu nawet z liścia na otrzeźwienie nie można jebnąć bo zaraz paragrafy, "znam swoje prawa", policja, sądy i to ty masz przej***ne bo ruszyłeś gówno i śmierdzi.

Szczurek155

2022-10-05, 09:44
szlugi napisał/a:

jak sie nzywa ten strimer ?



Radiomajnedv1

krasnal_hałabała

2022-10-05, 10:11
~VeIture napisał/a:

Pocieszam się, że nagrywający ma ogromne szanse aby skończyć tak jak ten żul i wtedy oby jakieś młode p*zdusie przyszły i się do niego dopie**alały jak on do tego.
Nie wiem co to za pokolenie mamy gdzie dla jednego rozrywką jest pastwienie się nad lumpem bezdomnym a dla innego oglądanie tego i jeszcze k***a płacenie hajsu... dobrowolnie.
Ja się na warszawskim blokowisku wychowałem od urodzenia i różne rzeczy się odpie**alało ale nie do pomyślenia aby się pastwić nad bezdomnym. To było równie ch*jowe jak doj***nie się do staruszki na ulicy albo do dziecka. Starsi koledzy by takich k***a od razu zdyscyplinowali wtedy a ich rodzice by poprawili jakby się dowiedzieli.
Teraz to takiemu nawet z liścia na otrzeźwienie nie można jebnąć bo zaraz paragrafy, "znam swoje prawa", policja, sądy i to ty masz przej***ne bo ruszyłeś gówno i śmierdzi.



Dokładnie, mi się kiedyś, w wieku 14 lat dostało od starszego za dopie**alanie się do woźnej w szkole, tak mnie sprał, że przeprosiłem Panią Woźną i kwiaty jej kupiłem.

Ale lekcja na całe życie i najlepsze, nie mam żalu do tego starszego, miał w pełni rację.

NafazowanyKoleś

2022-10-05, 10:45
krasnal_hałabała napisał/a:

Dokładnie, mi się kiedyś, w wieku 14 lat dostało od starszego za dopie**alanie się do woźnej w szkole, tak mnie sprał, że przeprosiłem Panią Woźną i kwiaty jej kupiłem.
Ale lekcja na całe życie i najlepsze, nie mam żalu do tego starszego, miał w pełni rację.



Bo na tym polega różnica pomiędzy karą a patologią. Jak wiesz za co dostajesz to rozumiesz, że wpie**ol jest konsekwencją własnych działań. Jak dostajesz za nic to jako dziecko tego nie rozumiesz, to jest patologia i to jest element wstępu do zj***nia dziecku beretu. Nowoczesne społeczeństwo nawet tego nie rozumie a próbują się mnożyć.
"Żymianie" też o tym wiedzą stąd w krajach zachodnich promuje się tak zniewieściały model rodziny i wychowywania. Wychowują słabych niewolników na przyszłe potrzeby.

Ca...........ah

2022-10-05, 10:59
Menel jak menel , jest po prostu menelem . ale jak widzę tych k***a "pszetsiembiorcuw" , nagrywających tą j***ną patologię to mnie k***a trzęsie . pie**olone k***y . hatfu na ich !

szlugi napisał/a:

jak sie nzywa ten strimer ?



Papa smerfik k***o. a teraz do nauki !

Filemon

2022-10-05, 11:09
nareszcie patostreamy, tego mi brakowalo :D

hardtripy

2022-10-05, 12:35
Hubisa, Hubisa, jest tego więcej XD?! jak znaleźć tego streamera

CrookerS

2022-10-05, 13:02
Co za ch*je, spalili legowisko don żulanowi :krejzi:

Biednemu zawsze wiatr w oczy, i ch*j w dupe :roll:

Pestk

2022-10-05, 23:10
k***a mać, Panowie.. to się dzieje na całkowicie normalnym osiedlu. Jakieś 3 dni temu widziałem z okna, że w śmietniku się jara, straż przyjechała i ogarniała co tam się dzieje. Ten typ całe życie pod żabką leży, ksywka "elektryczny bocian" bo w ogóle nóg nie zgina jak chodzi.

tojaEDI

2022-10-07, 06:30
Cantakawah napisał/a:

Menel jak menel , jest po prostu menelem . ale jak widzę tych k***a "pszetsiembiorcuw" , nagrywających tą j***ną patologię to mnie k***a trzęsie . pie**olone k***y . hatfu na ich !
Papa smerfik k***o. a teraz do nauki !



ty k***a bo ci żyłka jebnie a i to nie smerfik ch*jozo życiowa

Ca...........ah

2022-10-12, 14:59
tojaEDI napisał/a:

ty k***a bo ci żyłka jebnie a i to nie smerfik ch*jozo życiowa



Zamknij tom dupe jusz