18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pożar świątyni

Je...........ik • 2020-10-19, 14:54
W Chile ludzie podpalili 144 letni kościół


Umiem_modować

2020-10-20, 14:04
Rozchędażacz napisał/a:

Ciekawi mnie też czy poza internetem też jesteś taki mocny w gębie, bo za taki tekst bankowo dostałbyś w mordę.



Boli cię, ze w internecie każdy moze być szczery i już nikt ci w p*zdę nie włazi tylko dlatego, ze jest słabszy od ciebie?

RYHOO

2020-10-20, 14:15
Rozchędażacz napisał/a:

Jak już piszesz post czy komentarz, to dbaj k***a o pisownię, na czerwono ci nawet podkreśla jak się pomylisz. Literówki to zwykłe lenistwo i brak poszanowania wobec innych. Ciekawi mnie też czy poza internetem też jesteś taki mocny w gębie, bo za taki tekst bankowo dostałbyś w mordę.



Niedoj***ny jesteś po latach j***nia z ortografii przez Pana nauczyciela

:mrgreen:

czarnyblack

2020-10-20, 14:55
RYHOO napisał/a:

Niedoj***ny jesteś po latach j***nia z ortografii przez Pana nauczyciela



Chyba po prostu po latach j***nIA przez nauczyciela



:->

parolpl

2020-10-20, 18:59
Typowe bydło. W ch*ju mam organizacje nazywana kościołem katolickim, ale k***a jakby nie było kościół (czy inna świątynia) sama w sobie zasługuje na ochronę (w dupie miałbym los osób wewnątrz). Zwłaszcza że to nie jakiś nowy kaszalot, ale zabytek...

RYHOO

2020-10-20, 20:33
czarnyblack napisał/a:

Chyba po prostu po latach j***nIA przez nauczyciela



Nic innego nie miałem na myśli - stawianie pały za błąd zostaje w młodym chłonnym umyśle do końca żywota :jejeje:

AdamBrown

2020-10-20, 23:07
W Chile budynki nie są niezbędne do funkcjonowania, a że zabytkowy szkoda.
Bardziej mnie ciekawi dlaczego tak sie stało? Jaki jest powód że palą Kosciół, oczywiście poza tym, ze się w e wszystko wtrąca, i ograbia kraj.
Ktoś wie dokładnie o co tam poszło?

Gamonn1

2020-10-21, 11:24
18 października br. w stolicy Chile, w rocznicę antyrządowych protestów sprzed roku, grupa zakapturzonych mężczyzn podłożyła ogień pod dwa kościoły. W trakcie akcji gaszenia krzyczeli: „Niech spłonie, niech spłonie!”.

18 października ubiegłego roku Chile zostało zdruzgotane gwałtownymi ulicznymi protestami. Pretekstem do manifestacji był wzrost cen biletów na metro. Głównym problemem Chile jest rozwarstwienie społeczeństwa, największe wśród krajów tego regionu. W 2017 roku najbiedniejsze 50 proc. społeczeństwa posiadało jedynie 2,1 proc majątku kraju. Podczas gdy do 10 proc. najzamożniejszych Chilijczyków należy aż 66,5 proc. krajowego bogactwa.

Czyli są wk***ieni bo są głodni i biedni, a KK ma się dobrze razem z władzą więc i oni są atakowani.

St...........on

2020-10-21, 21:58