18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pożar samochodu na drodze

T3RMINATOR • 2023-02-18, 15:50
Małe boom w RPA



To efekt napadu na konwój z gotówką.

maddog77

2023-02-18, 16:17
Nie dość że wyj***ło im całą kasę po okolicy to jeszcze zabarwiło na czerwono...murzyny są jak pis czego nie dotkną to pie**olą.

Ca...........on

2023-02-18, 16:43
Patrząc na to naprawdę jestem za zlikwidowaniem gotówki i oddaniem obiegu pieniądza elektronicznego w ręce wszystkich (na zasadzie: dopóki nie będzie zgody np. 90% społeczeństwa, to żadne zmiany w obiegu pieniądza cyfrowego nie są możliwe).

Siriuz

2023-02-18, 16:53
maddog77 napisał/a:

Nie dość że wyj***ło im całą kasę po okolicy to jeszcze zabarwiło na czerwono...murzyny są jak pis czego nie dotkną to pie**olą.



Raczej powiedziałbym, że konwój był Kaczora a Tusk napadał - to bardziej odzwierciedla rzeczywistość :) Jeśli zacznie j***ć gównem, to znaczy że w krzakach czaił się jeszcze Trzasku.

mi...........pl

2023-02-18, 18:13
Caramon napisał/a:

Patrząc na to naprawdę jestem za zlikwidowaniem gotówki i oddaniem obiegu pieniądza elektronicznego w ręce wszystkich (na zasadzie: dopóki nie będzie zgody np. 90% społeczeństwa, to żadne zmiany w obiegu pieniądza cyfrowego nie są możliwe).



To nie gotówka jest problemem tylko czarni w RPA

Hollo

2023-02-19, 09:35
Caramon napisał/a:

Patrząc na to naprawdę jestem za zlikwidowaniem gotówki i oddaniem obiegu pieniądza elektronicznego w ręce wszystkich (na zasadzie: dopóki nie będzie zgody np. 90% społeczeństwa, to żadne zmiany w obiegu pieniądza cyfrowego nie są możliwe).



Pieniądz cyfrowy to ch*jnia i nic tego nie zmieni, non stop wały, oszustwa, złodziejstwa, a jeszcze się wcale na dobre nie zaczęło.

Juzwa

2023-02-19, 14:22
W 14 sekundzie przyleciał ten gostek, co pofrunął jak wydupcyła cysterna na którymś poprzednim filmiku.

jazeck

2023-02-19, 16:14
Założe się, że to eko elektryk