18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

htp

2022-01-04, 10:41
Putin podwyższy ceny.

jazeck

2022-01-04, 11:10
Nie to PiS podwyższy ceny, jutro w wiadomościach tvpis, ogromny pożar..... niestety wiązac się to będzie wzrostami cen paliw do 7pln/l i 6,50pln za litr LPG.

Juzwa

2022-01-04, 12:18
Szejkeru napisał/a:

Putin ich zajebie







Nyrewesa

2022-01-04, 13:29
Bogate słownictwo.

zwierzak30

2022-01-04, 15:39
jazeck napisał/a:

Nie to PiS podwyższy ceny, jutro w wiadomościach tvpis, ogromny pożar..... niestety wiązac się to będzie wzrostami cen paliw do 7pln/l i 6,50pln za litr LPG.



Jaki ty jesteś mało inteligentny. Zapewne koszulkę koństytucja też masz.

Kriski

2022-01-04, 15:46
zwierzak30 napisał/a:

Jaki ty jesteś mało inteligentny. Zapewne koszulkę koństytucja też masz.



I pewnie nie praną od nowości, żeby się nadruk nie popsuł.

rafalxp

2022-01-04, 16:41
TvPis żyje sylwestrem więc będzie cisza:E

zlaskipanskiejbozydarr

2022-01-04, 17:00
zwierzak30 napisał/a:

Jaki ty jesteś mało inteligentny. Zapewne koszulkę koństytucja też masz.



A co w niej złego? Konstytucja to gwarancja beztronnosci państwa w sporze z obywatelem. Sk***ielom z PiS to nie na rękę, to zrozumiałe, ale że obszczymurki takie jak ty tego nie rozumieją to już mnie dziwni kompletnie. Chyba że jesteś pisim obszczymurkiem, wtedy wszystko jasne.

Black Pitt

2022-01-04, 18:44
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Konstytucja to gwarancja beztronnosci państwa w sporze z obywatelem. Sk***ielom z PiS to nie na rękę, to zrozumiałe, ale że obszczymurki takie jak ty tego nie rozumieją to już mnie dziwni kompletnie. Chyba że jesteś pisim obszczymurkiem, wtedy wszystko jasne.



Ło k***a aż musiałem popatrzeć w ten profil. 44 lata i pie**olisz takie bzdury jakbyś wciągał tvn dożylnie.
Byle ch*jek, łącznie z tymi po studiach prawniczych, wyciera sobie mordę konstytucją wtedy, kiedy jakiś fragment pasuje do jego j***nej tezy.
Nawet profesory, w zależności od preferencji politycznych interpretuje na swoje kopyto. Interpretować to można sobie wiersz, choć pewnie w większości przypadków autor by się dwignął z mogiły i pie**olnął takiego pajaca.

[/b][/u]

zbynekmaslanka

2022-01-04, 18:56
Tak przy okazji my gada gadu PIS/PO a tymczasem na Polski poziom życia zasadzili się Ruskie. Obejrzyjcie sobie jakies wykład Jacka Bartosiaka.

Halo

2022-01-04, 21:39
Noo piździec ;/ ma ktoś zapałki pożyczyć??