18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pożar ciężarówki

Iga • 2015-01-14, 02:02
wczoraj (14.01) w piękny słoneczny dzień spłonęła ciężarówka (nauka jazdy) w Krakowie przy akademikach Politechniki Krakowskiej (ul. Bora Komorowskiego). Ponoć nikt nie ucierpiał. Na filmiku dobrze tego nie widać, ale benzyna lała się po asfalcie, po czym szybko zaczynała płonąć, po której przejeżdżały samochody :D (2:10) ponoć z 10 piętra widok był piękny, nagranie znalazłam tylko takie póki co:


ja ciężarówkę widziałam jak ją sprzątali (jeszcze nie wiedząc, że nikt nie ucierpiał, po jej wyglądzie byłam pewna, że zarówno instruktor jak i uczący się spłonęli żywcem)

po czym jednak znalazłam w internecie to: http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,17250674.html

Szczam_na_Zakrystii

2015-01-14, 03:08
Cytat:

Na filmiku dobrze tego nie widać, ale benzyna lała się po asfalcie


Taa tyś widizała benzynę... :roll:
Już pomijam fakt że jesteś kobietą (chyba) i nie wiesz na czym jeździ ciężarówka ale chciaż elementarnej wiedzy jak się zachowuje płonąca benzyna a ropa można już wymagać.
Dodam jeszcze tylko pytanie, po czym niby wnioskowałaś że spłonęli żywcem? :wtf:
Przecież to auto się paliło dobre 10 minut od oznak po płomienie! Żółw by z niego zdążył wyjść i jeszcze filmik nakrecić z trzech ujęć :homer:

A już tak na przyszłość to silnik w ciężarówce jest pod kabiną a wręcz nawet delikatnie z tyłu więc nawet jak się zajara to możesz jeszcze fajke odpalić i poooooowoli wysiadać. To nie łódź podwodna.

pan_lektor

2015-01-14, 05:03
Ciężarówki jeżdżą na ropie, a Ty budujesz zbyt długie zdania, bo sobie z nimi zupełnie nie radzisz.

zincum

2015-01-14, 05:27
Na ropie to ty się możesz poślizgać. ;) Jak już to ON. No i nie da się "jeździć na czymś". Można mieć silnik zasilany danym rodzajem paliwa. Jak już poprawiać, to konkretnie. ;)

Iga

2015-01-14, 09:16
więc prawdopodobnie auta jechały po płonącym paliwie (albo nie wiem cóż tam innego na asfalcie mogło płonąć, w końcu się nie znam za co serdecznie wszystkich serdecznie przepraszam). Za to, że nie wszystkie zdania tam są do końca logiczne (gdyż pisałam to szybko o 2:00, po 'jednym' piwie. A teraz nie można edytować). I oczywiście za to, że nie ma kropki na końcu również przepraszam. Mam nadzieje, że chociaż filmik jest poprawny :ok:

novy__

2015-01-14, 09:35
No i dzień zj***ny, znawcy obok Ciebie mnie podk***ili.

eciol

2015-01-14, 09:49
Nie wiem czy dobrze zauważyłem ale w 0:58 biegnie tam jakiś ciul ze straży miejskiej. Wg ten debil mógłby zatrzymać ruch, bo taka paląca ciężarówka mogłaby pie**olnąć :D

Szczam_na_Zakrystii

2015-01-14, 11:43
eciol napisał/a:

Nie wiem czy dobrze zauważyłem ale w 0:58 biegnie tam jakiś ciul ze straży miejskiej. Wg ten debil mógłby zatrzymać ruch, bo taka paląca ciężarówka mogłaby pie**olnąć :D



pie**olnąc to się możesz w łeb.
A ruch zatrzymać moze strażak a oni chyba lepiej wiedzą czy pie**olnie czy nie. k***a sami znawcy... :homer: