18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pożar apartamentowca w Londynie

krystek202 • 2017-06-14, 09:07
"Świadkowie mówią o eksplozji elektrycznego urządzenia, która mogła być przyczyną pożaru."

Novotko

2017-06-14, 16:43
dałbym piwko, jakby ich więcej zginęło

janlew

2017-06-14, 16:46
Kobiety ani ateistki, ani islamistki, do nieba nie idą. Nie powinny być chrześcijankami chociażby na zasadzie "co mi szkodzi"... Inna sprawa że 90% tych całych ateistek-feministek-aborterek, to po prostu żydówki, a za mordowanie dzieci własnych czy nakłanianie do mordowania samice lemingów, piekło ich nie czeka, bo żydzi w piekło nie wierzą. ...mam nadzieję że się k***a srogo zdziwią.

Loaloa

2017-06-14, 17:04
Na BBC mówią, że pijany polak usnął z papierochem w łapie.

~Velture

2017-06-14, 17:08
Wersja z lodówką była niezła ale ta z kuchenkami lepsza.
Czekam na kolejne propozycje. Tylko nie gadajcie nic o pralkach bo nie uwierzę :amused:

fansubaru

2017-06-14, 17:08
SkyNews podało natomiast, że Loaloa był tak zapinany w kapsko, że aż się dywan zapalił... I jakoś poleciało

Radysh

2017-06-14, 17:11
~MaszAyahuaskę Od wielu lat (prawie od początku) jestem "związany" z Interią (tylko portalem informacyjnym. Czyli donosy z lubuskiego ;) )
I to co teraz tam się wyprawia... Że zacytuje Maksa z "Seksmisji" - Permanentna inwigilacja.
Ale mam jakiś syndrom sztokholmski bo przeglądając inne WP/onety uświadamiam sobie, że Interia trzyma jako
taki poziom. A raczej pion. Jak tonący w gównie z głową na wierzchu, gdzie reszta już bulgocze pod powierzchnią. To insza inszość.

ye...........10

2017-06-14, 17:45
naprawde wzruszylem sie

erg83

2017-06-14, 17:49
spokojnie to tylko kolejny incydent :)

The_Generat

2017-06-14, 20:47
gdyby ten budynek zawalił się na meczet w którym przez przypadek modliło się parę setek islamistów... a tenże meczet zasypał stodołę, której akurat kolejnych kilkudziesięciu dymało kozy tak żeby allach nie widział... może byłoby to warte wspominania na sadolu... dajcie znać jak wzrośnie liczba muzułmańskich ofiar

Adrianero

2017-06-14, 21:39
@bimaczow

Mieszkając w Belgistanie słuchałem dziś wiadomości w radiu i oczywiście pie**olenie tylko na temat tego że muzłumanie przynosili jedzenie, że muzłumanie pomagali że młodzi muzłumanie... k***a dokąd ten sp***olony zachód zmierza? Jedyną wzmianką o ludziach było to że kościół organizuje tymczasowe noclegi tym którzy stracili dach nad głową. A dlaczego nie meczety? Gdzieś przeczytałem (nie wiem czy nie fejk ale nie chciało mi się sprawdzać bo w ch*ju to mam) że w Londynie jest 400 meczetów więc pytam się k***a, gdzie są ci j***ni muzełmanie którzy są tak dobrzy i pomagają swoim? Znowu wychodzi na to że jak trwoga to do Ludzi Białych a nie do swoich "pobratyńców" z tej samej podrasy. Chory świat.

ziomandrzej

2017-06-14, 21:43
Nic tak nie rozwija tego zacnego portalu jak dobrze rozgrzany temat :)

A tak już poważniej: teraz oni (tak, małą) mają ten swój ramadan i mogą jeść dopiero po zachodzie słońca i teraz wyobraźcie sobie... Ludzie, tfu co ja pie**olę, oni wracają do domów i wszyscy na raz zaczynają wbijać o kuchni i coś pichcić... A wiadomo że zmęczenie, że te ich wszystkie pie**olone zwyczaje...

No zmierzam o tego że religia zbyt dosłownie traktowana zabija... Chrześcijanie się już o tym przekonali kilka wieków temu, a dziś ktoś inny nie nauczy się niczego na własnych błędach.

Grze

2017-06-14, 22:58
Na bbc mowia ze wybuchla lodowka w mieszkaniu na 4 pietrze...
Pewnie ktorys czarny trzymal w niej materialy wybuchowe na zamach. No i zamachnal sie na sasiadow :p

Lysack

2017-06-15, 00:46
Grze napisał/a:

Na bbc mowia ze wybuchla lodowka w mieszkaniu na 4 pietrze...
Pewnie ktorys czarny trzymal w niej materialy wybuchowe na zamach. No i zamachnal sie na sasiadow :p



Hmm... u nas wybuchają regularnie butle gazowe i co najwyżej przestawiają ścianki działowe i tłuką szyby w oknach. Zwykle bez ofiar i pożar opanowany po max paru godzinach.

Inna kwestia, że freon stosowany w lodówkach jest gazem niepalnym. No może, że chodzi o R600, ale i on nie jest wybuchowy, a jedynie palny.

b0r000

2017-06-15, 01:28
DiKarpio napisał/a:


Obrazek



Jak tak patrze na tych ratowników i strażaków to mam wrażenie ze powinni (biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia) stanąć pod murem, odpalić papierosa i cieszyć się widokiem :-)
Because some people should just watch the world burn

borsq

2017-06-15, 07:15
Kilka lat temu w UK faktycznie na rynek trafiła partia wadliwych lodówek, które wywołały serię pożarów, w których w sumie zginęło kilkanaście osób. Wydaje mi się, że firmy Beko ale pewności po tylu latach już nie mam.