18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powtórzycie?

SocialMedia • 2021-06-02, 19:49
Polak w Australijskim wojsku pyta dzieci czy powtórzą jego słowa..


Sv...........ge

2021-06-03, 07:16
KaprysLosu napisał/a:

tjaa, zero humoru zero perspektyw, są tam tylko, aby biały człowiek mógł podziwiać murzyna w naturze... smutny ten twój świat



On pewno ma tatuaż chiński na sobie. Chqali się napisem sajgonki orzed innymi debilami. Oni podziwiają jaki zajebisty, a parę milionów chińczyków ma bekę

Nieto

2021-06-03, 08:30
SocialMedia napisał/a:

Jego nick - @mikinara790


k***a, on kogoś mi przypomina
to Polak? i legionista?

lysout

2021-06-03, 08:39
Calis napisał/a:

Dis un core une fois



Dis encore une fois.

Mixy321

2021-06-03, 09:11
Asuritta napisał/a:

Biedne dzieci pojeb przyjechał do głodujących ubogich dzieciaków i uczy je gówna bo pojeb myśli że to fajne i słitaśne że kumple go po ch*jka ucałują za super filmik i dadzą mu donejty.
Ja tam do czarnych nie mam nic o ile siedzą tak gdzie są przystosowani czyli afryka



Nie posraj się w majty

Grymson

2021-06-03, 10:09
Asuritta napisał/a:

Biedne dzieci pojeb przyjechał do głodujących ubogich dzieciaków i uczy je gówna bo pojeb myśli że to fajne i słitaśne że kumple go po ch*jka ucałują za super filmik i dadzą mu donejty.
Ja tam do czarnych nie mam nic o ile siedzą tak gdzie są przystosowani czyli afryka



Te biedne dzieci za 10 lat ujebia Ci łeb i zgwałcą Twoja babę. Dla czarnych nie ma zmiłuj... I ten pojeb dobrze myśli że to fajne. Myślisz że jak on nie znał języku to z niego starsi nie robili sobie beki? W jakiej Ty wsi żyjesz?

Piofer

2021-06-03, 20:06
***** ***

Fansadola

2021-06-17, 19:51
Polak w obcym wojsku powinien za to powinna być kara śmierci za służbę w obcym państwie.