18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powstanie Warszawskie w kolorze.

PW44 • 2013-07-30, 17:27
Zapowiedź wersji kinowej.



Lunada

2013-07-31, 02:15
Premiera za rok ( 1.08 ) w 70-tą rocznice powstania.

Severitus

2013-07-31, 05:41
Loaloa napisał/a:

Banda utracjuszy. Przez tych pojebów zginęły tysiące cywili. O nich jakoś nikt nie wspomina, tylko papierowym żołnierzykom się, k***a jego mać, pomniki stawia.



Weź ten swój j***ny karabin, wsadź go sobie bagnetem w j***ną dupę, i jak już będziesz się dławił własnym komunistycznym gównem to pociągnij za spust tak żeby wysłać swojego komunistycznego ducha prosto do Boga aby zaj***ł ci kopa w dupę prosto do Adolfa i Stalina w piekle.

Chwała bohaterom Powstania Warszawskiego!

RavenRR

2013-07-31, 08:30
kevo7790 napisał/a:

W innych, cywilizowanych krajach, o czynach bohaterskich i heroicznych mówi się z dumą i szacunkiem.


Z drobną różnicą - te "bohaterskie i heroicznie czyny" zazwyczaj doprowadzały do zmiany na lepsze, więc jest co świętować. Tutaj ten heroiczny czyn zakończył się klęską, zatem mamy celebrować porażkę?

Nie odmawiam heroizmu powstańcom, nie odmawiam szacunku dzieciakom, które chciały walczyć za Polskę. Nie brak mi pokory wobec żołnierzy, którzy posłuchali rozkazu i nie zdezerterowali, mimo znaczącej przewagi wroga. Poddają w wątpliwość sens wysłania na pewną śmierć tysięcy ludzi, a nie ich postawę wobec kraju.
Ale i tak jakiś idiota zaraz nazwie mnie komuchem/lewakiem, bo nie będę obchodził tego "święta".

M_Boro_

2013-07-31, 09:43
Polegli Na Polu Chwały! ! !

VANKIERAS

2013-07-31, 11:43
a ja bym obejrzał ten film w kolorze i 3d

Kozar

2013-07-31, 12:06
Mnie najbardziej wqrwia że wiele ugrupowań w Polsce żeruje na bohaterstwie powstańców.

scchizm

2013-07-31, 12:09
a obecna władza rozsprzedała ten kraj

owenislaw

2013-07-31, 13:14
Jutro rocznica, więc pamiętajmy wszyscy sadole o godzinie W.

Jarowitt

2013-07-31, 17:30
Coś pięknego ! Mam to gdzieś że są podstawione dźwięki , że jest to pokolorowane , cieszę się niezmiernie że w końcu ktoś za joł się nasz historia , bardzo ważna dla ukształtowania młodych Polaków , i niedobrze mi się robi jak słyszę że symbol polski walczącej ma być zdelegalizowany , a patriotyzm stał się pop-kultura mam wyj***n# chciałbym aby każdy Polak był dumny i honorowy , by przynajmniej w niektórych sytuacjach kierował się patriotyzmem. I pamiętał że ziemia po której stąpa , każdy jej metr jest splamiony krwią ludzi najodważniejszych na świecie walczących do końca mimo wiadomej przegranej !! Nie dajmy sobą pomiatać jesteśmy POLAKAMI !!

mk...........84

2013-07-31, 20:17
@malinovyNR
Trzeba o tym mówić, bo następnego takiego obłędu nie przetrwamy.

Bila

2013-07-31, 21:25
czesio2008 napisał/a:

Mam nadzieje że w przyszłości ten film będzie wyświetlany na lekcjach historii, wiem za wcześnie jeszcze na takie oświadczenia, po zapowiedzi ciężko ocenić całokształt, ale w kolorze może mocniej to przemówi do świadomości i przypomni niektórym co to znaczy Ojczyzna, a w szczególności co to znaczy jedność narodu.




Do kogo ta mowa.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/42725-obywatelski-projekt-odrzucony-nie-bedzie-obowiazkowej-historii-w-drugiej-i-trzeciej-klasie-liceum