18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powrót ze szkoły

~_Yarko_ • 2021-06-10, 16:25
Śmiertelny wypadek uczniów szóstej klasy.




Zasysacz

2021-06-11, 01:00
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Ty tez polaczku kulturą nie grzeszysz.




Ej przecież przeprosił.

notak

2021-06-11, 06:05
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Ty tez polaczku kulturą nie grzeszysz.



nikt, kto jest Polakiem tak o sobie nie napisze,
może troll, rusek, idiota,albo wygnany

luxpiotr

2021-06-11, 11:29
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Ty tez polaczku kulturą nie grzeszysz.


Pajac ma szmatę Islandi w awatarze to myśli, że może wyzywać od "polaczków". Może uważa się za lepszego?

St...........on

2021-06-12, 00:32
notak napisał/a:

nikt, kto jest Polakiem tak o sobie nie napisze,
może troll, rusek, idiota,albo wygnany



Właśnie ,że napisze -a napisze to prawdziwy patriota z krwi i kości, nie jak sprzedajna k***a za 500+ czy inne profity, które nasze dzieci i wnuki będą musiały spłacić po polaczkach, czyli szabesgojach na usługach żydowskiego rządu, zdrajcach narodu polskiego, plujących jadem na wszystkich, którzy mają odmienne zdanie, szydzących z cudzej krzywdy aby poczuć się dowartościowanym, a nie czujac żydowskiego kutola, który r*cha ich od 89 roku . P.S. Polskę i prawdziwych Polaków mam w sercu , a biedę i szabesgojów w dupie. Jak mawiał mój mentor: "Naród wspaniały, tylko ludzie k***y", a „Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją”.

luxpiotr napisał/a:

Pajac ma szmatę Islandi w awatarze to myśli, że może wyzywać od "polaczków". Może uważa się za lepszego?



Uważam się za lepszego, bo nie głosowałem na żydowski rząd jak większość szabesgojów. I mogę spokojnie spać, bo nie przyłożyłem ręki do dalszego rozkradania kraju. Za 10 lat zrozumiesz pajacu, jak za chleb będziesz musiał zapłacić 100 złotych.

notak

2021-06-12, 22:28
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Właśnie ,że napisze -a napisze to prawdziwy patriota z krwi i kości, nie jak sprzedajna k***a za 500+ czy inne profity, które nasze dzieci i wnuki będą musiały spłacić po polaczkach, czyli szabesgojach na usługach żydowskiego rządu, zdrajcach narodu polskiego, plujących jadem na wszystkich, którzy mają odmienne zdanie, szydzących z cudzej krzywdy aby poczuć się dowartościowanym, a nie czujac żydowskiego kutola, który r*cha ich od 89 roku . P.S. Polskę i prawdziwych Polaków mam w sercu , a biedę i szabesgojów w dupie. Jak mawiał mój mentor: "Naród wspaniały, tylko ludzie k***y", a „Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją”.
Uważam się za lepszego, bo nie głosowałem na żydowski rząd jak większość szabesgojów. I mogę spokojnie spać, bo nie przyłożyłem ręki do dalszego rozkradania kraju. Za 10 lat zrozumiesz pajacu, jak za chleb będziesz musiał zapłacić 100 złotych.



weź nie pie**ol, nie obrażę cię tylko dlatego że nie chcę być zbanowany,
ale jak ktoś k***a tak pisze to k***ą............dopisz sobie
i sp***alaj

St...........on

2021-06-12, 23:32
notak napisał/a:

weź nie pie**ol, nie obrażę cię tylko dlatego że nie chcę być zbanowany,
ale jak ktoś k***a tak pisze to k***ą............dopisz sobie
i sp***alaj



Stul pysk szabesgoju.

Sebixie wyklęty.