18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powrót do normalności Nowa Prawica

Arturyo • 2013-07-04, 01:27


Piękna muzyczka i trochę prawdy

aa...........am

2013-07-04, 02:10
Jedyna partia która mówi językiem prostym i w prosty sposób obnaża dzisiejszy "nierząd" oraz prawo, które w praktyce ma coraz mniej wspólnego z demokracją.

corey

2013-07-04, 02:11
Mam już parę głosowań za sobą i zawsze jak mogłem głosowałem na Korwina.....

a hejterów mam d... rzyci.

Tupolew18

2013-07-04, 02:51
Lubię Korwina, czasem palnie coś głupiego ale człowiek zna się na rzeczy ;)

@Edit: mała literówka była ;)

nakimesis88

2013-07-04, 03:07
Nie mogę powiedzieć, że moje poglądy polityczne w pełni pokrywają się z poglądami pana Korwina, jednakże chętnie zobaczyłbym tego człowieka u władzy.

MówięPrawdę

2013-07-04, 03:22
Za merytoryczną prawdę zawsze piwo! j***ć populizm. Mówicie, że wariat i zbyt radykalny? Przekonalibyśię się co by było gdyby inni politycy byli tacy szczerzy. Wole czyjeś szczere myśli niż polityków którzy starają sie wam powiedzieć to chcecue usłyszeć.

oc...........an

2013-07-04, 03:33
Ten Korwin... chyba kiedyś o nim słyszałem? To nie ten co jest za komunizmem?

:trollencjusz:

giboN31

2013-07-04, 03:38
Ja głosowałem raz (na oszołoma Palikota), ~2 lata temu bo chciałem legalizacji trawy, to był mój największy błąd, ale wtedy nic mnie zbytnio nie obchodziło chodziłem do szkoły i nie pracowałem, najważniejsza była zabawa. Ostatnio dopiero zainteresowałem się Korwinem i jego wypowiedziami, ale mimo iż ma utarte schematy w wypowiedziach to na mój "chłopski" rozum widać, że "mówi jak jest" i naprawdę chce zmienić ten pogrążający się kraj, dlatego w następnych wyborach nie zagłosuje na ryżego, pisy, sld czy innych Palikotów tylko właśnie na Janka taka moja opinia czy tego chcecie czy nie, dziękuje dobranoc.

chlusniembousniem

2013-07-04, 03:58
Moja opinia na ten temat jest taka, że niestety Korwin nie ma szans w obecnych czasach. Dlaczego? Otóż większość ludzi po 40 zagłosuje na PiS lub PO (nie mam pojęcia po jaką cholerę jak i tak będzie to samo a może gorzej) a ci do lat 18 prawa głosu nie mają. Tych co chcą głosować na Korwina jest po prostu za mało. Stare pokolenie wychowane za komuny powinno umrzeć a młode dorosnąć aby Korwin miał większość głosów. Ale czy tego dożyje?

Imper3838

2013-07-04, 04:14
Póki co, Korwin ma realne szanse, żeby przynajmniej dostać się do sejmu. Myślę, że w nadchodzących wyborach dostanie z 7%.

To poparcie widać wyraźnie w internecie. Filmiki na youtubie. Ostatnio wysyp szyderczych memów. Sam fanpejdż KNP na fejsie ma więcej lajków niż pisiorów i sld.


Sam kiedyś widziałem sondaż internetowy jakieś 8 miesięcy temu (na stronie gazety wybiórczej!) i tam uzyskał 30% głosów, a głosowało około 15 tysięcy osób, był wtedy na równi z palikotem. Ale pytanie czy można wierzyć takim sondażom?

Mocną alternatywą też wydaje się być Ruch Narodowy który ma w internecie podobną ilość zwolenników co KNP.

Myślę że w przyszłych wyborach będziemy mieć 2 nowe partie w sejmie, które mogą mocno namieszać.

A tak w ogóle to na tym archiwalnym nagraniu Korwin przypomina mi z wyglądu Lenina.

di...........os

2013-07-04, 04:52
CYCONAUTA napisał/a:

Jedyna partia która mówi językiem prostym i w prosty sposób obnaża dzisiejszy "nierząd" oraz prawo, które w praktyce ma coraz mniej wspólnego z demokracją.



Jeśli za wyznacznik odpowiedniości uznania poglądów za słuszne zostanie uznana "prostota przekazu" czy "jasność i oczywistość", trzeba będzie przyjąć, że najlepszymi sędziami słuszności poglądów są ci najmniej rozgarnięci - bo tym coś "jaśniejsze i oczywistsze", im prostsze do zrozumienia, a tym coś prostsze do zrozumienia, im więcej ludzi to potrafi pojąć. Z tego wynika, że im ktoś mniej jest wykształcony w danym obszarze zainteresowań, tym lepszym jest specjalistą w danej dziedzinie. A to jest oczywista sprzeczność.


Jeśli faktycznie uważasz <prostotę> za pomoc przy wyborze przekonań, lepiej byś nie głosował w ogóle - ten czyn ma wpływ i na losy innych ludzi. Po co oddawać głos w ciemno, motywując swój wybór jedynie intuicją?

chemik600

2013-07-04, 07:18
Miejmy nadzieję, że cenzorzy nie wrzucą tego filmiku do zbiorczego, filmiku który z pewnością będzie się cieszył bardzo dużą popularnością...
A swoją drogą mamy przed sobą geniusza i powinniśmy być dumni, że mamy w kraju człowieka który nie sprzedał swoich ideałów za marne korzyści finansowe czy polityczne, mało tego co każdą kampanię sprzedaje jakąś część odziedziczonej działki, żeby finansować swoją kampanię bo wie, że to o co walczy jest słuszne i prawdziwe i nazywa się wolnością...
To jest najlepszy czas, żeby dać szansę temu człowiekowi. To jest najlepszy czas, aby zacząć akcję propagandową na ulicach Polskich miast i wsi, a mianowicie pokazywać rodzinie, znajomym poglądy pana Janusza. Drukować i rozsiewać ulotki, plakaty, broszury, banery i vlepki dodatkowo można malować feniksy na murach, czy inne graffiti promujące Janusza Korwin Mikke i KNP.
Czas Najwyższy pokazać obywatelom naszego kraju idee Korwina, a daj Bóg i całej Europie że są u nas jeszcze ludzie o zdrowych poglądach.
Propagandowe media będą robić na niego teraz nagonkę, robić z niego wariata i oszołoma podobnie jak robili to z Ronem Paulem w USA, bo zaczyna realnie zagrażać temu pasożytniczemu systemowi i walczy o normalność, wolność, sprawiedliwość i prawdę w przestrzeni publicznej.
Naprawdę jest to ostatnia chwila, aby wypromować tą wielką postać za nim zrobią z nim to co zrobili z ś.p. Sławomirem Petelickim i Andrzejem Lepperem...

mo...........et

2013-07-04, 07:35
w wielu kwestiach mi z korwinem nie po drodze ale jako jedyny chce rozj***ć ten chory ustrój socjalizmem zwany, cała reszta uznaje socjalizm za coś dobrego, wręcz naturalnego. Dla mnie to najgorsza zaraza współczesnego świata i korwin zawsze mój głos dostanie. Pora się uporać z tą bolączką trapiącą całą Europę.

edek20

2013-07-04, 08:27
Tylko Korwin!!!