18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powrót do domu

TT4 • 2018-11-15, 09:26
Kwiat wraca a jeden nie ma biletu.


Konikmamy

2018-11-15, 21:43
k***a patologia z jednej i drugiej strony, chociaz wiekszosc zachowala sie prawidlowon tzn. Mieli to w dupie. Od takich interwencji jest ochrona, albo policja a nie kowalski

peersil

2018-11-15, 21:47
YebaneDigidongi napisał/a:

@up
Tak, Europa się z nas śmieje bo nie dajemy patologicznym osobnikom na bilet, tak solidarnie, każdemu.


Nie! Śmieją sie dlatego że za grosze byśmy sie wzajemnie poszarpali i pozabijali.. a jakby w gównie leżał to wygrzebali i z pocałowaniem ręki wsadzili do kieszeni...
smieją się z nas dlatego że brak nam klasy.. z niemiec sprowadzamy smieci i się wzajemnie oszukujemy do tego. Każdy ponad każdym jeden na drugim chce się wybić.. i każdy chce pokazać że jest większy cwaniak... zamiast współpracować rywalizujemy ze sobą. Dzieci we mgle nie wiedzą po której stronie barykady stanąć... pasazerowie vs konduktorzy; policja vs cywile.. jakby znalazl sie ktos tam normalny z prawdziwymi jajami kto nie boi sie wyjsc przed szereg to obeszloby sie i bez burdy i bez policji i gość dojechałby na miejsce w miłej atmosferze.

Dupaapud

2018-11-15, 22:26
No ale tak w sumie, niech pierwszy rzuci kamieniem, co nigdy na gapę jechał.

Te patuski co tylko "k***a i k***a przyk***ie ci k***a k***a" w szczególności.

Jak bym się tej sytuacji przyglądał, to bym wyjął z kieszeni te 25 zł i zapłacił za typa. Zamiast się po buraczanemu napie**alać.

Każdemu się może zdarzyć że akurat nie ma kaski. Może go okradli albo co...

MadDave

2018-11-15, 22:32
@up
Chyba cię nieco poniosło z tym wzniosłym filozoficznym komentarzem kolego. Zapominasz że niektórzy są społecznymi odpadami nie dlatego że życie ich pokarało i stanęli po niewłaściwej stronie barykady tylko dlatego że są j***nymi leniami :roll: nie ma co dorabiać do tego głębszego sensu.
Gość raczej by nie docenił że mu kupiłeś bilet, gdybyś nawet dał mu tę dychę to raczej schowałby ją do kieszeni i wyśmiał ci się w twarz. Tacy ludzie nie chcą twojej pomocy bo na nią nie zasługują to raz a dwa że mają cię za frajera, leszcza który kasę rozdaje raczej wyda te pieniadze na harnasia. Czujesz czaczę?
Gość nie dojechałby nigdzie w miłej atmosferze bo samym swoim jestestwem sprawia że wszyscy są wk***ieni. Tacy ludzie z premedytacją chcą i stawiają sobie za cel żeby uprzykrzyć życie innym bo czują się od nich gorsi i ten ich kompleks blokersa bez perspektyw sprawia że ty- gość z kasą, jesteś już lego wrogiem i celem.
k***a miałem w klasie kilku takich cwaniaczków, jęczeli że nie mają kasy na bilet na autobus, tak żebrali po nauczycielach a potem to wszystko przepie**alali na jabole i śmiali się z naiwności ludzkiej.
A rywalizacja między ludźmi to naturalny proces, dzięki temu ci bardziej ambitni zarabiają na tych głupszych którzy idąc śladem swoich postkomunistycznych ojców oczekują że wszystko dostaną za darmo - bo się naleźy panie kierowniku źłoty!
Do pieca z odpadem! Żadnej litości dla takiego społecznego ścierwa.

SuchyHarry

2018-11-15, 22:39
Za mało "k***a" k***a!

ellsworth

2018-11-15, 22:52
peersil napisał/a:


Moja historia: gość kiedyś w ostatniej chwili wsiadł do pociągu gdy przyszlo do kupienia biletu okazalo sie ze nie ma portfela konduktor patrzy spod byka i z satysfakcja pyta "no i co teraz" wyciagnalem dyche i zaplacilem za niego z wlasnej inicjatywy gość oddał mi podwójnie zaprosił na browara.. do dzisiaj pożyczamy sobie hajsy jak trzeba.. a wygladal na zwyklego sebe.
Troche empatii sk***ysyny!


Miałem podobną sytuację w pociągu, jakiś obcy chłopak lat 12, który siadł naprzeciw mnie, zapomniał z domu portfela z miesięcznym, o czym się zorientował jak przyszło do kontroli. Mówię konduktorce żeby sobie jaj nie robiła, bo codziennie jeździ tym samym kursem, wszyscy się z widzenia kojarzymy, a ta swoje. W końcu wyciągnałem kasę i powiedziałem, że ja za niego zapłacę to jej się głupio zrobiło, burknęła żeby na drugi raz pamiętał i poszła jak niepyszna dalej.

peersil

2018-11-15, 23:06
MadDave napisał/a:

@up
Chyba cię nieco poniosło z tym wzniosłym filozoficznym komentarzem kolego. Zapominasz że niektórzy są społecznymi odpadami nie dlatego że życie ich pokarało i stanęli po niewłaściwej stronie barykady tylko dlatego że są j***nymi leniami :roll: nie ma co dorabiać do tego głębszego sensu.
Gość raczej by nie docenił że mu kupiłeś bilet, gdybyś nawet dał mu tę dychę to raczej schowałby ją do kieszeni i wyśmiał ci się w twarz. Tacy ludzie nie chcą twojej pomocy bo na nią nie zasługują to raz a dwa że mają cię za frajera, leszcza który kasę rozdaje raczej wyda te pieniadze na harnasia. Czujesz czaczę?
Gość nie dojechałby nigdzie w miłej atmosferze bo samym swoim jestestwem sprawia że wszyscy są wk***ieni. Tacy ludzie z premedytacją chcą i stawiają sobie za cel żeby uprzykrzyć życie innym bo czują się od nich gorsi i ten ich kompleks blokersa bez perspektyw sprawia że ty- gość z kasą, jesteś już lego wrogiem i celem.
k***a miałem w klasie kilku takich cwaniaczków, jęczeli że nie mają kasy na bilet na autobus, tak żebrali po nauczycielach a potem to wszystko przepie**alali na jabole i śmiali się z naiwności ludzkiej.
A rywalizacja między ludźmi to naturalny proces, dzięki temu ci bardziej ambitni zarabiają na tych głupszych którzy idąc śladem swoich postkomunistycznych ojców oczekują że wszystko dostaną za darmo - bo się naleźy panie kierowniku źłoty!
Do pieca z odpadem! Żadnej litości dla takiego społecznego ścierwa.


Co nie zmienia faktu ze zawracaja sobie nim dupe zniżając się do jego poziomu i bez sensu sie z nim szarpią zamiast załatwić to profesjonalnie i z głową...

... albo poprostu zaj***ć ostro w łeb i wyj***ć za drzwi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
k***a konduktor sie z nim klaszcze jak dzieciaki w podstawowce..

jazeck

2018-11-16, 00:52
Jest jeszcze 500+ i 300+ chyba też dla przyszłych dojrzałych.

głodny_toster

2018-11-16, 09:59
Dupaapud napisał/a:

No ale tak w sumie, niech pierwszy rzuci kamieniem, co nigdy na gapę jechał.



Święty nie jestem, ale nigdy nie rżnąłem w ch*ja i nie robiłem draki. Nie mam biletu bo zapomniałem,nie chciało mi się iść do kiosku, żydziłem 2 zł bo wolałem dołożyć do browara...jeden ch*j. To że ja w tym momencie zachowuje się jak zj***na cebula, nie znaczy, że muszę utrudniać życie innym w podróży. Nie mam biletu, to biore mandat i morda w kubeł. A takie cymbały jak ten patus powinny dostać murzyńskiego ku*asa w japę i dupę za takie zachowanie.

z0...........ee

2018-11-17, 12:09
jaka patola :D skąd oni wracają ? :mrgreen:
z jukej? Aż tak nerwowo jest na tych zmywakach?

N0L1F3R

2018-11-17, 23:55
Jak taki patol zasłabnie w busie, to czy wołają karetkę, czy od razu wysyłają śmieciarkę?

KANIBAL22

2018-11-18, 08:04
powinni mu mandat wypisac i wyj***ne w to czy pracuje czy nie pracuje czy ma pieniadze czy nie wy tego mandatu polmozgi placic nie bedziecie a jak sam nie bedzie chcial to tez nie zaplaci mialem trzy takie sytuacje pociagiem jezdze raz na 5 lat ale zdarzylo mi sie tak ze wracalem przepity zajechany bez pieniedzy bo sie ze znajomymi pogubilem podchodzi konduktor pyta sie o bilet mowie nie mam i wyciagam mu odrazu dowod bez zbednego pie**olenia raz nawet dowodu nie mialem bo mi sie polamal wiec prawo jazdy i tyle w temacie nie ma zatrzymywania pociagu i robienia takich sp***olonych akcji jak na filmiku chyba ze gosc zadnego dowodu tozsamosci nie mial to wtedy rzeczywiscie psy musza to zweryfikowac ale nawet jesli to dostaje mandat na ryj i niech sobie jedzie dalej...mialem taka sytuacje jak wracalem do domu zajechany kosmicznie nad ranem wsiadlem w pociag nawet mnie nic nie obchodzilo byle by dojechac do swojego miasta siadlem w przedziale przychodzi konduktor ja mu odrazu dowod dalem bo slyszalem ze sprawdzaja i czekalem dalem mu ten dowod wyszedl z przedzialu za pare minut przychodzi oddaje mi dowod mowi prosze nawet mi mandatu nie wypisal bo widzial po mnie ze bez potrzeby to sobie tak nie jade tylko wygladam jakby mnie czolg przejechal dodal zebym stacji krakow nie przeoczyl bo jak dojade do przemysla to juz predko do kielc nie trafie kolejna sytuacja z kolega naj***ni na faze wj***lismy sie w pociag do krakowa w nocy caly dzien rozbijalismy sie po krakowie no i na kolejna noc wracalismy do kielc tylko ze nie mielismy pociagku bezposrednio musielismy czekac w polowie drogi na kolejny pociag do kielc a czekalismy 4 godzin nie dosc ze nie mielismy pieniedzy kolega mi spal na peronie na betonie i nikt nam mandatu nie wypisal to jeszcze jechalismy w wagonie dla konduktorow poszlismy tam spac i jak dojeżdżaliśmy do kielc to nas kulturalnie obudzili "panowie wstawac bo to wasz przystanek" a dlatego tak z tymi konduktorami jechalismy bo mi jeden z nich powiedzial ze mozemy sie tam u nich zdrzemnac zebysmy mu nie wypadli z pociagu gdzies w innym wagonie i zeby nas nikt nie okradl bo nawet dziecko by dalo rade

sanqvo

2018-11-18, 15:57
pajdaq napisał/a:

Ja tu widzę paru obrońców, ażeby wam się trafił taki typ jak wracacie z pracy szybko na urodziny syna, córki, żony, spieszy wam się a tu taki j***ny troll wstrzymuje jazdę to zobaczycie jak to miło będzie czekać ale h*j nie znam się i wogóle jest spoko :)



k***a w takich autobusach pociagach same zyciowe patusy moga tylko sie znajdowac.. kogo nie stac na samochod w tym czasach to trzeba byc totalnym przegrywem