18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powódź 2010 topielec

KN...........NT • 2010-06-16, 12:57
Dwoje ludzi i topielec.

Shady_7

2010-06-16, 23:01
Mr Bean napisał/a:


Bóg może być tylko jeden, imię te zostało zarezerwowane dla jedynej osoby czyli naszego Ojca...



Naszego ojca ??? Mr Bean, bracie !!! Nie wiedziałem o twoim istnieniu !!!

modzgi

2010-06-16, 23:55
O matko bosko pieniężno.... Menele szturmują rzeki w poszukiwaniu butelek i puszek.

marcinekdre

2010-06-17, 02:48
4,48 !! zmarnowałem 5 minut swojego życia

Poki1

2010-06-17, 21:01
Mr Bean napisał/a:


Właśnie złamałeś przykazanie. Jest to ciężki grzech. Pójdziesz za to do piekła. A to, że nie ma imienia Bóg to żadna nowość Ameryki nie odkryłeś. Bóg może być tylko jeden, imię te zostało zarezerwowane dla jedynej osoby czyli naszego Ojca i nawet ty respektujesz tą rezerwację bo nie masz nawet w najdalszej rodzinie nikogo o takim imieniu. A wracając do twojego grzechu, jedyne co cię może teraz uratować to wizyta w kościele i święta spowiedź. Nie zwlekaj, jeszcze możesz uratować swoją duszę przed ogniem piekielnym. Ja zmówię za ciebie modlitwę dzisiaj przed snem, aby Bóg nasz Ojciec (również i twój) zmiłował się nad tobą i wziął cię pod swoje skrzydła.


Schowaj swoją wiarę w kieszeń bo G**** nas ona obchodzi. Nie wymawiaj też słowa/imienia Bóg - sam to jednak zrobiłeś (duża litera bo to nazwa własna jak np: Schizofrenia). Jednocześnie eksponując swoją wiarę i ignorancje wobec innych stajesz się nie przykładnym chrześcijaninem lecz jedynie przedstawicielem pewnej toruńskiej sekty Rydzyka i Mamony. Więc tam jest wyjście ==>

W

2010-06-22, 15:09
marcinekdre napisał/a:

4,48 !! zmarnowałem 5 minut swojego życia


nie 5, tylko 4,48 :-P

Ra...........og

2010-10-15, 19:45
LARWApasiasta napisał/a:

komary są brązowe


A nie szare? ;-) :-P