18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powitanie mistrzów

~Vuko • 2015-11-04, 15:22
Służby naziemne w Nowej Zelandii witają na lotnisku swoich rodaków, tegorocznych mistrzów świata w rugby, wykonując tradycyjny taniec haka. 8-)


Usztafik

2015-11-04, 21:44
@glenn_danzig
Nowozelandczycy są potomkami Maorysów czyli ludów Polinezyjskich. Wiadomo, że ten lud nie wykształcił się tak jak biały człowiek, jednak mam szacunek do ludów, które starały się kolonizować i wyprawiać się w nieznane. Zasiedlili niemal całą ocenię i to na długo przed tym jak biali zaczęli podróżować po świecie (no oprócz wikingów). Dlatego stwierdzenie, że są to małpy z kamieniami i kijami to zwykła ciemnota z twojej strony.

~Vuko

2015-11-04, 22:06
Skoro Maorysi według Ciebie to małpy, to biali Amerykanie tym bardziej są małpami, ignorancie :facepalm:

nightclaw

2015-11-05, 04:52
glenn_danzig napisał/a:



No to oświeć nas ty kundelku czy to europejska tradycja czy może małpy z kamieniami i kijami?



kundelku <3 ludnosc nowej zelandii - maorysi = polinezyjczycy = okolice tajwanu. 1642 - odkrycie przez bialych, 1809 - kolonia brytyjska. moze i jestem daltonista ale jak azjata moze byc k***a czarny. a ty myslisz ze jak lech z rusem sie bili to uzywali karabinow maszynowych czy kamieni i patykow ( czyt. wlocznia). jaka by nie byla tradycje trzeba sznowac polaku robaku - bo inaczej nikt naszej nie bedzie szanowal. A nowa zelandia i australia z zakazem wjazdu ale jakichkolwiek imigrantow jest bardziej europejska i biala niz 1/2 twojej wsi. i ty masz czlowieku 45 lat niby?

Ov4m

2015-11-05, 11:10
nightclaw napisał/a:



kundelku <3 ludnosc nowej zelandii - maorysi = polinezyjczycy = okolice tajwanu. 1642 - odkrycie przez bialych, 1809 - kolonia brytyjska. moze i jestem daltonista ale jak azjata moze byc k***a czarny. a ty myslisz ze jak lech z rusem sie bili to uzywali karabinow maszynowych czy kamieni i patykow ( czyt. wlocznia). jaka by nie byla tradycje trzeba sznowac polaku robaku - bo inaczej nikt naszej nie bedzie szanowal. A nowa zelandia i australia z zakazem wjazdu ale jakichkolwiek imigrantow jest bardziej europejska i biala niz 1/2 twojej wsi. i ty masz czlowieku 45 lat niby?



Sam też masz gówno zamiast mózgu skoro w jedyn zdaniu nazywasz go "polakiem - robakiem" by zaraz wypominać mu że nikt naszej tradycji nie bedzie sznaował. Jeśli sami siebie nie bedziemy sznaować to też nas nikt nie bedzie szanowal wiec daruj sobie okreslenie typu polak - robak - cebulak. k***a debil...

PolaczekRR

2015-11-05, 12:22
Maori są zajebiści mam tu w ch*j ziomków z NZ w Sydney goście są czarni ale zachowują się lepiej jak biali czasami ;) serio

nightclaw

2015-11-05, 12:38
Ov4m napisał/a:



Sam też masz gówno zamiast mózgu skoro w jedyn zdaniu nazywasz go "polakiem - robakiem" by zaraz wypominać mu że nikt naszej tradycji nie bedzie sznaował. Jeśli sami siebie nie bedziemy sznaować to też nas nikt nie bedzie szanowal wiec daruj sobie okreslenie typu polak - robak - cebulak. k***a debil...



A co? Masz tak samo i zabolalo personalnie? Na szacunek trzeba sobie zapracowac a kazdy kto wyjezdza z czarnymi zeby zalapac pare piwek nie zasluguje na ow. to bylo do tamtego goscia bo jest intelektualnym smieciem i wlasnie przez takich ludzi mamy opinie jaka mamy.
jak nie widzisz roznicy miedzy Polakiem z krwi i kosci a polaczkeim robaczkiem co sie przypie**ala do wszystkiego to juz nie moja wina.
jest tez roznica miedzy czarnym a niggerem. gejem i pedalem ale trzeba miec cos miedzy uszami najpierw.

James.B

2015-11-05, 14:59
kocham nową zelandię i australie piękne kraje