18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powietrze premium

xiro • 2021-10-27, 10:08

po tagach nie znalazlem, wiec jak bylo to do piekla z tym

Misiope86

2021-10-27, 17:27
Dlatego dziura zawsze jest pusta
za takie cos niedalł bym jej 5 groszy i chodził bym z córunią na zakupy tylko do PEPCO

luxpiotr

2021-10-27, 17:44
Pokolenie dowwnów z ADHD. Ona myśli, że zrobiła z ojca głupka? Zbłaźniła się przed całą Polską. Miało być śmieszne? Mnie raczej wk***iło.

Silverface

2021-10-27, 17:51
Z jednej strony śmieszne z drugiej smutne.
Jak się tak zastanowić i wczuć w rolę tego ojca, który myśli że na serio, jego córka ma coś nie tak z głową, że za 200zł pompują jej opony, zamiast wymienić na zimowki to można się załamać.

Jak to powiedział gościu w jednym skeczu do żony... Ja, to na twoim miejscu, bym się wstydził takiego dziecka, bo ty masz pewność że twoje....

cichy90

2021-10-27, 18:04
yunkie napisał/a:

Chłop się zdenerwował, bo okazało się, że jego głupia córka, jest jeszcze głupsza niż myślał, a ten tyra na to, żeby ameba miała co jeść, czym dzwonić i mieć w czym wymieniać opony...



Ej ale ona żartowała, ty wiesz o tym?

Marcin360360

2021-10-27, 18:20
Krak napisał/a:

Tatuś do kochanej córeczki : k***a, k***a, k***a...
Prostak.



Gdyby powiedział ty qrwo to był by prostak a tak inteligetny człowiek w porównaniu do ciebie.

zerwikaptur

2021-10-27, 18:20
yunkie napisał/a:

Chłop się zdenerwował, bo okazało się, że jego głupia córka, jest jeszcze głupsza niż myślał, a ten tyra na to, żeby ameba miała co jeść, czym dzwonić i mieć w czym wymieniać opony...



Córeczka wkręca starego

fi...........in

2021-10-27, 18:41
notak napisał/a:

sam bym się wkórwił i nie żałował bluzgów, zwłaszcza, że młode pokolenie jest wyjątkowo tępe i niedojrzałe,
w trudnych czasach nastolatek już był często dorosły, bo musiał sobie często z życiem dawać radę sam, dbając o rodziców, bo łatwo nie było,
moje pokolenie dorastało mając lat 20, bo decydowało praca czy szkoła,
a teraz widzę, że nawet 25 latki są często niezaradnym dziećmi, na garnuchu rodziców, zmieniają szkoły jak rękawiczki, już nie mówiąc o tworzeniu poważnych związków



Napisał to gość, który nawet nie potrafi poprawnie zapisać słowa "wk***ił" .....

pasta

2021-10-27, 18:45
Krak napisał/a:

Tatuś do kochanej córeczki : k***a, k***a, k***a...
Prostak.



Ty pojeabny jesteś? Czy z domu ą ę ze nikt dupa nie powie na głos i słuchacie Chopina do obiadu?

notak

2021-10-27, 19:13
figgin napisał/a:

Napisał to gość, który nawet nie potrafi poprawnie zapisać słowa "wk***ił" .....



zawsze takim jak ty odpowiadam,
nie jest ważna forma ale treść,
łatwo wtedy już na wstępie ocenić osobowość, czy rozmawia się z umysłem ścisłym czy humanistycznym

zgadnij którą cenię dużo bardziej

ElektrycznyMordulec

2021-10-27, 21:33
Krak napisał/a:

Tatuś do kochanej córeczki : k***a, k***a, k***a...
Prostak.



hmmm...
"Przekonaliśmy się, że przeklinanie jest korzystne. Jednym z możliwych powodów jest to, że przeklinanie stymuluje układ współczulny – obok układu przywspółczulnego, jedną z dwóch głównych części autonomicznego układu nerwowego, odpowiedzialną przede wszystkim za mobilizację organizmu... "

:-)

kulawiec

2021-10-27, 23:59
Driver19cm napisał/a:

A prawda jest taka, że z każdym kolejnym dziesiecioleciem,

z każdym kolejnym minionym wiekiem, jako ludzkosc,

sie rozwijamy idziemy na przód



Prawdę powiedziawszy, to tak nie jest. Po prostu mamy lepszą technologię, specjalizację i dzięki temu życie jest proste.
Natomiast ludzie intelektualnie są coraz mniej rozwinięci, średnia IQ spada. Całość nakłada się na lepszy poziom medycyny i dotacje patologii.

Wszystko dąży do tego, że niewielka grupa inteligentnych osób będzie sobie hodować stada bydła. Inżynieria tłumu sprawdza się doskonale w świecie internetu i TV.

Grymson

2021-10-28, 08:10
Driver19cm napisał/a:

@up notak
Nie zesraj się. Jesteś starym ch*jem i tyle
Świat zapie**ala do przodu, tak jak chce i lubi
A takie dinozaury jak ja czy Ty, zostają z tyłu i w końcu
wygina. Taka kolej losu
Starzy ludzie zawsze powtarzali swoje pie**olone sentencje
"Dzisiejsza mlodziez" " Swiat się kończy" " Kiedyś to bylo"
A prawda jest taka, że z każdym kolejnym dziesiecioleciem,
z każdym kolejnym minionym wiekiem, jako ludzkosc,
sie rozwijamy idziemy na przód. Nigdy czlowiek nie żył tak
długo jak dzisiaj, nigdy nie mial takiego wykształcenia i
wiedzy jak dzisiaj, nigdy nie było takiej służby zdrowia itp itd




Ty cos cpasz? Swiat idzie do przodu? Bo co? Bo biali klekaja przed potomkami zbieraczy bawelny? Bo na kazdym rogu mozesz spotkac pedala? Skad masz info ze ludzie zyja dluzej? Tvp czy onet? Sluzba zdrowia, hahaha no tym to doj***les w ch*j. Oczywiscie ze kiedys bylo lepiej. I powie Ci to kazdy kto ma 30+ i wiecej niz przecietny 18-20 latek IQ. Mam nadzieje ze wroca kiedys czasy kiedy takich jak ty zjebow bedzie sie jawnie tluklo na ulicy i kazdy bedzie odwracal wzrok.

Krak

2021-10-28, 09:49
yunkie napisał/a:

Chłop się zdenerwował, bo okazało się, że jego głupia córka, jest jeszcze głupsza niż myślał, a ten tyra na to, żeby ameba miała co jeść, czym dzwonić i mieć w czym wymieniać opony...



Nieważne czy zdenerwował. Uważam, że rozmowa z dzieckiem na poziomie panny z Bergen jest nie na miejscu.
Ja nie powiedziałem i nigdy nie zamierzam zwrócić się w ten sposób do rodzica, dziecka - rodzice tak nie mówili i ulica mnie też takich zachowań nie nauczyła

Rabiczek

2021-10-28, 13:54
Driver19cm napisał/a:

@up notak
Nie zesraj się. Jesteś starym ch*jem i tyle
Świat zapie**ala do przodu, tak jak chce i lubi
A takie dinozaury jak ja czy Ty, zostają z tyłu i w końcu
wygina. Taka kolej losu
Starzy ludzie zawsze powtarzali swoje pie**olone sentencje
"Dzisiejsza mlodziez" " Swiat się kończy" " Kiedyś to bylo"
A prawda jest taka, że z każdym kolejnym dziesiecioleciem,
z każdym kolejnym minionym wiekiem, jako ludzkosc,
sie rozwijamy idziemy na przód. Nigdy czlowiek nie żył tak
długo jak dzisiaj, nigdy nie mial takiego wykształcenia i
wiedzy jak dzisiaj, nigdy nie było takiej służby zdrowia itp itd



O k***a, milenials w rurkach się znalazł... Służba zdrowia... tego nie ma od dobrych parenastu lat...XD Co za typ, wypie**alaj stulejarzu XD

yunkie

2021-10-28, 17:25
cichy90 napisał/a:

Ej ale ona żartowała, ty wiesz o tym?



Ona tak :)

molkkin napisał/a:

Już niedługo przekaże amebe w ręce młodego amatora spódniczek i tamten będzie płacił



Widać ameba tik-tok'owo postępowa, może więc i upodobania poszły w innym kierunku...I ojciec będzie miał dwie ameby w tęczowych spódniczkach.