18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powiesiła się w łazience

Jesse.Pinkman • 2023-11-03, 17:01
Nie wiem czy to był jakiś czelendż czy ch*j wie co ale wyszło jak wyszło.

divi

2023-11-04, 16:54
No zwalić do tego to spore wyzwanie.

heartagram

2023-11-09, 21:38
szkoda ze mi gały nie oj***ła zanim sie wychustala

Atlasss

2023-11-10, 15:48
Te drążki jak ćwiczysz to spadają, ale jak się powiesisz to ni ch*ja, może one nie są do ćwiczeń??

AlbertoNihilo

2023-11-11, 04:26
Rak.Odbytu napisał/a:

Sami eksperci od wszystkiego na tym portalu. Od wojskowości, judaizmu, geopolityki i od samobójstw też.
A co jak wam powiem, że sraka i mocz wylatują z człowieka tylko gdy przerywa się rdzeń kręgowy? Bo wtedy wiotczeją wszystkie mięśnie i dlatego natychmiast puszczają zwieracze. Ale żeby się przerwał wisielec musi spaść z pewnej wysokości, lina musi być długa, tak z 1,5 metra zanim się napnie. Tak się profesjonalnie wiesza skazańców, spadają z tej zapadni w dół, trzask, rdzeń przerwany i gówno leci. A takie powieszenie jak na filmie skutkuje tylko odcięciem dopływu krwi do mózgu i zgonem z niedotlenienia. Jeśli coś wylatuje to dopiero po długim czasie, a często wcale, bo prędzej człowiek zesztywnieje niż mu puszczą zwieracze.
Więc możecie się spokojnie wieszać z pełnym odbytem i pęcherzem, siary nie będzie. To tyle edukacji na dziś. Dobranoc.



Raczej ty pie**olisz głupoty. Zwieracze nie puszczają przy przerwanym rdzeniu. Są filmiki gdzie jfisielcy jeszcze się ruszają i puszczają im zwieracze. To efekt niedotlenienia mózgu a nie przerwania rdzenia.

RSTB30

2024-01-17, 18:50
ale to było piękne 3 razy zwaliłem konia i jeszcze mi stoi pięknie to zrobiła oby więcej takich mmm sweet honey :)