18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powiedział prawdę co o nim myśli

Macx83wwww • 2020-09-30, 02:00
Policjant po służbie do murzyna: ,,Dumb fucking nigger" - czyli glupi, pieprzony murzyn...



:-D

adi_k0

2020-09-30, 11:46
pro_avenger napisał/a:

Nie zesraj się lewaku.



Dlaczego jak ktoś wjedzie na pedofili w sukienkach to od razu musi być lewakiem? Czy niedojeby wierzące w wymyślonego przyjaciela nie ogarniają, że nie wszystko jest czarne i białe?

Marianset

2020-09-30, 13:03
adi_k0 napisał/a:

Dlaczego jak ktoś wjedzie na pedofili w sukienkach to od razu musi być lewakiem? Czy niedojeby wierzące w wymyślonego przyjaciela nie ogarniają, że nie wszystko jest czarne i białe?



Nie widze słowa księża /y za to widzę katoli.. Coś ci sie czarne z szarym popie**oliło kaznodziejo..
Bycie katolikiem to tez sposob w jaki zostalo sie wychowanym, nie tylko wiara w przyjaciela u góry.
Ale ty to pewnie ogarniasz bo taki nowoczesny jesteś..
Idz w ch*j..

bocianoff

2020-09-30, 14:01
niech się k***a jeszcze rozpłacze, pedał

Marcin360360

2020-09-30, 15:43
krisman1981 napisał/a:

Czarnych to czarnych to takie samo gówno jak katolik z pl


Ha ha ha. Twoja stara ssie pałki w piekle.

MindBodyLightSound

2020-09-30, 17:29
Marianset napisał/a:

Nie widze słowa księża /y za to widzę katoli.. Coś ci sie czarne z szarym popie**oliło kaznodziejo..
Bycie katolikiem to tez sposob w jaki zostalo sie wychowanym, nie tylko wiara w przyjaciela u góry.
Ale ty to pewnie ogarniasz bo taki nowoczesny jesteś..
Idz w ch*j..



Tych wychowanych katolików to w więzieniach jest bardzo dużo. Idiotyczne tradycje i 'wartości', których nikt nie przestrzega. Tyle wart jest ten wasz patolicyzm, co psie gówno w trawie.

enek

2020-09-30, 18:43
krisman1981 napisał/a:

Czarnych to czarnych to takie samo gówno jak katolik z pl



debil Cię wystrugał

Maras0803

2020-09-30, 18:46
MindBodyLightSound napisał/a:

Tych wychowanych katolików to w więzieniach jest bardzo dużo. Idiotyczne tradycje i 'wartości', których nikt nie przestrzega. Tyle wart jest ten wasz patolicyzm, co psie gówno w trawie.



To i tak więcej wart od takiego ścierwa jak ty. Często dajesz dupy w pierdlu, że takie obeznane jesteś?

syulung

2020-09-30, 21:47
A najmilsze sercu jest to że na służbie znajdzie tego śmiecia/nieroba i go skasuje tak ślicznie że może nawet jeszcze ich tu zobaczymy!!! :D

psylocebulka

2020-10-01, 00:54
Nie wiem, może rzeczywiście był głupim pieprzonym murzynem

Chibuku

2020-10-01, 02:35
Czy tylko mi się wydaje, że w 12 sekundzie w odbiciu widać że nie jest murzynem, tylko białym udającym głupiego pieprzonego murzyna?

Exclip

2020-10-01, 10:33
ch*j ci w dupe krisman

ManiacGregor

2020-10-01, 15:02
krisman1981 napisał/a:

Czarnych to czarnych to takie samo gówno jak katolik z pl



Nie obrażaj czarnych. Katolicy to najgorsze ścierwo swiata.

Chibuku napisał/a:

Czy tylko mi się wydaje, że w 12 sekundzie w odbiciu widać że nie jest murzynem, tylko białym udającym głupiego pieprzonego murzyna?



Też tiozauważyłem. Rzecz jasna po przeczytaniu twojego komentarza. Białe ścierwo prowokuje.