18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

POWER LTE - wielkie oszustwo solorza

ptak • 2014-10-19, 00:58
Wielka rewolucja Plusa zakończyła się wielkim oszustwem z dziesiątkami tysięcy oszukanych ludzi (włącznie ze mną). Miał być Internet bez limitów a wyszło jak zwykle tylko że, plus dalej twierdzi że, nie ma limitów a to nasza wina, za dużo ściągamy.

Temat może wydaje się mało sadystyczny ale gdy ktoś zostanie nieszczęśliwym posiadaczem LTE zaczyna się sadyzm i horror.

Po wykorzystaniu limitu podstawowego startuje tak zwany LEJEK, szybko okazuje że, bez limitów możemy ściągać ale z prędkością 0,5 Mbit. Nie muszę tłumaczyć że, nawet filmiku na sadolu nie da się obejrzeć bez tysiąca przerw i buforowań, a strona ładuje się tak samo szybko jak czarny spieszy się do roboty.
Plus dość szybko się z orientował się, że pierwszy regulamin do umowy (aż miesiąc go trzymali) faktycznie daje postawy do wymuszenia na nich braku limitów i oczywiście dokonał małej zmiany która już pozwala im dymać każdego jak tanią dz**kę. Ale dalej jest LTE bez limitu i każdy pracownik plusa da się za to pociąć.

Tutaj znajdziecie więcej informacji dotyczących całej sprawy.

Plus forum
Oszukani facebook


Ludzie walczą ale jest to ciężka i długa walka, zapewne kosztowna, jednak trzeba bo inaczej będą nas tak zawsze dymać.
Ten temat ma na celu ostrzeżenie was którzy chcą Internet bez limitu oraz zjednoczenie tych sadoli którzy dali się oszukać jak ja.
Jeśli możecie to przekazujcie dalej, może w tedy coś uda nam się zrobić.

PS: Pierwszy temat wiec proszę o wyrozumiałość.

cl...........er

2014-10-19, 13:01
Cytat:


Wspomniany zapis regulaminu może dotyczyć klientów, którzy ekstremalnie i wielokrotnie przekraczają średnie zużycie typowe nawet dla użytkowników najwyższych pakietów danych w aktualnej ofercie, a także średnie zużycie w sieciach stacjonarnych. Są to wartości zdecydowanie wykraczające poza to, co można by nazwać standardowym wykorzystaniem usługi dostępu do Internetu. Nagromadzenie tego typu użytkowników tzw. heavy userów w ramach jednego sektora stacji bazowej może spowodować, że użytkownicy korzystający z usługi w standardowym sposób, mogą mieć problemy ze skorzystaniem z serwisu. Fair Usage Policy ma zapobiegać tego typu zjawiskom.

źródło: http://www.telepolis.pl/artykuly/power-lte-z-ukrytym-lejkiem,3,3,711.html



Wspomniany wyżej komentarz rzecznika Polkomtela jasno i wyraźnie wyjaśnia, dlaczego wprowadzono taki zapis a nie inny.
Wprowadzono go dlatego, żeby użytkownicy "torrentów" nie blokowali łącz w obrębie konkretnego nadajnika.
Ciekawe, czy fajnie by Ci było autorze, jakbyś nie mógł w pełni wykorzystać usługi, bo jakiś baran wysyła lub pobiera "wch*j" danych blokując tym samym pasmo transmisyjne?

Pozdrawiam i radzę czytać dokładnie regulaminy i umowy, zanim się cokolwiek podpisze :ok:

Nikczemny_Płód

2014-10-19, 13:55
xhelioNx napisał/a:

Jesteś forumowym debilem i ni bez kozery do widzenia



stul pysk j***na pokrako arhrhghgghhghgghgh :roll: Polska xD

BongMan ma akurat racje ;)

Umowa Plusa nie jest jasna i przejrzysta, choć w regulaminie wszystko jest. Limity są tłumaczone w dziecinny sposób i nie moga nie wywoływać kontrowersji.

Play jakoś mógł zagrać w otwarte karty.

BongMan

2014-10-19, 16:25
W Stanach Red Bull przegrał w sądzie, bo w reklamie mówili że dodaje skrzydeł, a w rzeczywistości nikomu skrzydła nie urosły. Teraz muszą płacić. To akurat skrajność, ale tak powinno być w każdym kraju.

W reklamie mówią, że bez limitu, jednak jest limit? Czyli oszustwo. Firmie doj***ć taką karę żeby się nie pozbierała, a głównego pomysłodawcę oszustwa zamknąć na kilka lat. Wybolcują cwaniaczkowi dupsko to raz-dwa się cwaniakowania odechce. A społeczeństwo powinno piętnować oszustów i wspierać ofiary, a nie odwrotnie. Ale komu ja to mówię... Polakom - najbardziej skłóconemu, podzielonemu i niesolidarnemu narodowi na świecie... Dlatego właśnie wszyscy nas jebią jak chcą.

JankoSado

2014-11-21, 19:22
Plus po przejęciu przez Solorza to już inna firma,
mam iPlusa i w wielu miejscach z dala od miast porobiły się "białe plamy", tam gdzie dawniej łączyło bezproblemowo na EDGE teraz nie ma nic!

_Azazel

2014-11-28, 00:34
Ja mam LTE od nich i od samego początku miałem powiedziane że mam 20GB do wykorzystania w miesiącu w godzinach 6:00-1:00 a 1:00-6:00 mam 50GB darmowego transferu, wiec nie wiem o czym pie**olą "oszukani ludzie". A co do "bez limitu" umowa mi się kończy za 9 miesięcy a za 3 miesiące mogę podpisać nową umowę i dostanę pakiet bez limitu.

golip

2014-11-28, 10:30
_Azazel napisał/a:

dostanę pakiet bez limitu.


Takie k***a "bez limitu", że będziesz miał mniej niż do tej pory w prędkości LTE...