18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poważa reklama od Sainsburys

oc...........an • 2014-11-13, 02:48
Trochę inne od tych reklam od Tesco gdzie próbują cebulę wcisnąć...




A taka ciekawostka na koniec, coś takiego rzeczywiście miało miejsce (Niemcy wygrali w gałę ;) )




1:10 to chyba luźne nawiązanie do "Na zachodzie bez zmian" 1979.

Cz...........ka

2014-11-13, 21:46
@RockyWood i tak byś żadnemu z nich wyżej wała nie podskoczył.

quatero

2014-11-13, 21:54
k***a piękne to, zajebiste jest to że reklama jest oparta na autentycznych faktach.

A my, a my będziemy jak zawsze będziemy narzekać jakie to święta są ch*jowe, sztuczne i najlepiej jak by ich w ogóle nie było. Nawet internet nie daje szansy żeby poczuć ten klimat...

100PROcentZmC

2014-11-13, 22:08
RockyWood napisał/a:

no bardzo k***a odkrywcze że żołnierze nie chcieli walczyć przecież żołnierz to najemnik za pieniądze - wykonuje rozkazy a jak nie wykona to idzie siedzieć (kiedyś dostawał wyrok i kulkę na egzekucji). Wojna to sprawa polityczna, wywołują ją politycy a sami trzymają się z daleka od bomb i kul.
Dlatego wojsko potrzebuje "talentów" - ludzi "oddanych sprawie", bezwzględnych i bezwzględnie posłusznych. Sam żołnierz nie ma myśleć, nie ma płakać, nie ma się zastanawiać po co i dla kogo zabija - ma wykonywać rozkazy.
Po wojnie to żołnierz najwięcej traci - rodzinę, dom, przyjaciół, zdrowie fizyczne i psychiczne. Politycy natomiast pracują nad kolejnymi konfliktami.



Najlepszy przekaz w mieście.
Nie,bez kitu,sama prawda,piwo dla Ciebie.

B1397

2014-11-14, 00:27
pinkie222 napisał/a:


Zapamiętajcie tę lekcję, bo kiedyś może się wam to przypomnieć w chwili, gdy ktoś będzie wam krzyczeć nad uchem, byście zastrzelili tego "sk***ysyna" z drugiej strony, któremu ktoś nad uchem krzyczy to samo.


No chyba k***a kpisz. Ja nie mam nic do ruskich, szwabów czy jeszcze innych, ale gdyby taki Putin zaczął szaleć i zaatakował Polskę, to ruscy żołnierze już nie byliby dla mnie ludźmi, a j***nymi świńskimi kacapami do zaj***nia. I mam szczerą nadzieję, że zaj***łbym ich jak najwięcej, nawet bez "ktosia krzyczącego nad uchem". I byłbym z tego k***a dumny, bo dla mnie nasz naród (naród, nie państwo) jest wart więcej niż życie kogokolwiek, a w szczególności WROGIEGO żołnierza który NAS ZAATAKOWAŁ.
Nie pozdrawiam

oc...........an

2014-11-14, 02:31
B1397, doskonały wywód. Ale mówisz o obronie własnej ojczyzny. A Brytole w czasie WWI siedzieli w Francuskich okopach i walczyli za żabojadów, a niemcy siedzieli na terenie Francji i sami nie wiedzieli po co. Dlatego coś takiego mogło się wydarzyć. Dlatego w czasie drugiej wojny światowej coś takiego się nie wydarzyło, bo czy to Polska, czy ZSRR walczyli za własny kraj. Z amerykanami mogłoby coś takiego we Francji się wydarzyć, ale posuwali się zbyt szybko do przodu. W czasie pierwszej wojny siedzieli po 3 lata na przeciwko siebie, więc chcąc czy nie chcąc przyzwyczajali się do siebie i zaczynali zauważać bezsens wojny kiedy siedzieli 500 metrów od siebie po kolana w błocie przez dłuuugi okres czasu...

Manipulator

2014-11-14, 11:45
Historycy, to tylko reklama ;_;
Bezrobotni eksperci w każdej dziedzinie