18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

powalający cios

maxiq • 2015-06-13, 21:36
film przedstawia powalający cios.

GoldRoger777

2015-06-13, 21:38
Filmik ch*jowy ukazujący p*zdę bez zasad i honoru atakującą przeciwnika w trakcie powitania. Ciebie nawet nie znam i ch*j mnie obchodzisz.

crankshaft

2015-06-13, 21:38
Prawdziwie sadystyczny film, na którym ch*ja widać. Na dodatek starszy niż internety. Jesteś gość, prawdziwy sadol z ciebie. Jeszcze zmień kolor na różowy.

Foodman

2015-06-13, 23:07
za opis daje piwo :D

mega_lis

2015-06-13, 23:11
Dzięki za dedykację.

wiecznie_glodny

2015-06-14, 18:17
@GoldRoger777 pamiętaj że powitanie nie jest obowiązkowe:)

Policeman

2015-06-14, 18:25
Ale podszedł do tego powitania, to jest sport, szacunek dla przeciwnika, nie robisz tego, by komuś naj***ć, tylko, by udowodnić sobie, że jesteś dobry, swoim znajomym, na końcu obcym ludziom, dzięki czemu stajesz się gwiazdą. Kim on stał się po tej zagrywce? Pokonał przeciwnika? Nie pokonał, po prostu go oszukał, równie dobrze mógł sobie wsadzić gwóźdź do rękawicy, mógł go pie**olnąć po gongu, frajer jakich wiele niestety

babluch

2015-06-14, 22:33
GoldRoger777 nie pie**ol bo sie nie znasz.Powitanie zostaje rozpoczete podczas dotkniecia sie rekawicami a po przerwaniu kontaktu walka sie zaczyna wiec nie masz racji.

Takafura

2015-06-14, 22:50
Sędzia miał chyba ochotę komuś wyj***ć ale jakby się zawahał...

parchaty

2015-06-14, 23:35
"Występuje bardzo bliskie pokrewieństwo pomiędzy kozami a owcami. Zresztą dzikie formy kóz i owiec są bardzo trudne do rozróżnienia na pierwszy rzut oka. Najbardziej wyróżniającą je cechą jest podniesiony ogon u kóz, a zwisający u owiec. Także kości nosowe kozy są proste, natomiast u owiec wypukłe. Kozy pozbawione są gruczołów przyocznych. Jeśli zaś chodzi o sam kościec obu tych zwierząt to jest on bardzo podobny, różni się w budowie czaszki i kilku innych kości." (Wikipedia)

Komentarz opisuje kozy i owce.

GoldRoger777

2015-06-17, 13:07
babluch, Posłuchaj mnie dobrze. Pomijając to, że jesteś idiotą, bo to widać na pierwszy rzut oka. Ja nie mówię o tym czy to było zgodne z zasadami tego sportu, tylko z zasadami fair-play, które nie są pisane. Gdybyś nie był genetyczną porażką, może byś to zrozumiał, ale niestety jesteś. Domyślam się, że jesteś takim samym j***nym cwaniakiem jak ten na filmiku, dlatego nie pozdrawiam, bo nie lubię życiowych p*zd.