18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pouczanie ciemnego typa że to nie afryka...

Halman • 2020-08-26, 08:45

kończy się tak jak można byłoby przypuszczać...

sard

2020-08-26, 19:00
Fazybum napisał/a:

I dlatego biała rasa wyginie. Jeżeli nie zaczniemy załatwiać spraw siłowo/agresywnie - tak jak oni, jesteśmy straceni. Strach jest najlepszą dyscypliną. Chociaż co z tego, że mamy przewagę liczebna i jesteśmy u siebie, jak 50% ma wyj***ne, żeby bronić własnej tożsamości a z 20% białych stoi za tymi szkodnikami.



i jeszcze tabuny białych kurew co popuszczają murzynom piczona... oj Polki na obczyźnie szybko chorują na gościnne krocze.... mają renomę wśród brudasów, że nawet się starać nie muszą, drinka nie trzeba kupić - lambadziary szybko schodzą do pytonga, gdzie biały facet, rodak musi się napie**olić porządnie, pochodzić itp. i dopiero bo nie jest k***ą... a na erazmusach i robocie na obczyźnie... walą się jak dzikie, bez gumy, żadnego zabezpieczenia itp. Sporo teraz wraca do ojczyzny z wysp z małpo-gówniakiem bo tatusiek chciał tylko białego piczona, a nie związków.

przewodnik_elektryczny

2020-08-26, 19:53
sard napisał/a:

i jeszcze tabuny białych kurew co popuszczają murzynom piczona... oj Polki na obczyźnie szybko chorują na gościnne krocze.... mają renomę wśród brudasów, że nawet się starać nie muszą, drinka nie trzeba kupić - lambadziary szybko schodzą do pytonga, gdzie biały facet, rodak musi się napie**olić porządnie, pochodzić itp. i dopiero bo nie jest k***ą... a na erazmusach i robocie na obczyźnie... walą się jak dzikie, bez gumy, żadnego zabezpieczenia itp. Sporo teraz wraca do ojczyzny z wysp z małpo-gówniakiem bo tatusiek chciał tylko białego piczona, a nie związków.



Aj . To jest sadistic a nie kółko wsparcia dla zdradzanych fagasów. Nie musisz się żalić sadolowej społeczności bo i tak każdy ma to w dupie, trzeba było pilnować dziewczyny. Zresztą jak dała murzynowi to znaczy że tobie coś brakowało

M00nSpeLL

2020-08-26, 20:32
Fazybum napisał/a:

I dlatego biała rasa wyginie. Jeżeli nie zaczniemy załatwiać spraw siłowo/agresywnie - tak jak oni, jesteśmy straceni. Strach jest najlepszą dyscypliną. Chociaż co z tego, że mamy przewagę liczebna i jesteśmy u siebie, jak 50% ma wyj***ne, żeby bronić własnej tożsamości a z 20% białych stoi za tymi szkodnikami.



nie ma czegoś takiego jak biała rasa.

ellsworth

2020-08-26, 21:59
Fazybum napisał/a:

I dlatego biała rasa wyginie. Jeżeli nie zaczniemy załatwiać spraw siłowo/agresywnie - tak jak oni, jesteśmy straceni. Strach jest najlepszą dyscypliną. Chociaż co z tego, że mamy przewagę liczebna i jesteśmy u siebie, jak 50% ma wyj***ne, żeby bronić własnej tożsamości a z 20% białych stoi za tymi szkodnikami.



Koło ch*ja mi lata twoja tożsamość weekendowego grillowca z wódą i płaszczącego dupę przed bożkiem z importu wyznawcą. W sumie to drugie jest znamienne wśród tych wszystkich "walczących o tożsamość kulturową". Z jednej strony sprzeciwiają się importowi obcych kultur, a z drugiej za swoją przyjmują religię z importu, która zniszczyła nasze rodzime wierzenia i tradycje. Cóż za obłuda!

KebabRemover

2020-08-27, 02:34
Fazybum napisał/a:

I dlatego biała rasa wyginie. Jeżeli nie zaczniemy załatwiać spraw siłowo/agresywnie - tak jak oni, jesteśmy straceni. Strach jest najlepszą dyscypliną. Chociaż co z tego, że mamy przewagę liczebna i jesteśmy u siebie, jak 50% ma wyj***ne, żeby bronić własnej tożsamości a z 20% białych stoi za tymi szkodnikami.



a ch*j mnie obchodzi ze wyginie? kiedy za 100 lat 500? ja sobie zdychne spokojnie za kilkadziesiat i wyj***ne a niech zdycha biala rasa a ch*j mnie to obchodzi

abstract667

2020-08-27, 10:18
Holandia, naród pie**olonych ciot, naród który był tak sp***olony ze nawet skąpi Szkoci ich wyj***ło ze swoich terenów.

pawianek85

2020-08-27, 12:31
sp***olona poprawność polityczna do tego prowadzi, ten świat idzie ku zagładzie !!! coraz częściej murzyni atakują ludzi :(

Tr...........ty

2020-08-27, 15:10
Bardzo ładna i czysta okolica, to trzeba się wyszczać na ścianę i jeszcze mieć pretensje. Wk***iam się tylko jak takie coś oglądam.

JolkiPolkiPL

2020-08-27, 16:50
FiLiPeKkkkkk napisał/a:

Odgrzeje przy okazji kotleta - A wiecie ile trzeba czarnych do wycięcia lasu?
.
.
.
Jednego - niech zapie**ala.


Tylko jest jeden problem, ONI nie pracują. To darmozjady miałem okazję się przekonać. Nigdy więcej z czarnym w jednej firmie.