18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poturbowany przez byczka

Jesse.Pinkman • 2022-01-08, 19:24
Według źródła mężczyzna zidentyfikowany jako 52-letni Rafael Garces Pastrana zmarł w szpitalu.

Proktor

2022-01-08, 20:33
Powinni zrobić zawody a murzynow,100 fekalioskorych skacze że spadochronu lecz żadnemu się nie otwiera ten który (o ile)przeżyje dostaje dożywotni zapas wody

dejwid092

2022-01-09, 00:46
Proktor napisał/a:

Powinni zrobić zawody a murzynow,100 fekalioskorych skacze że spadochronu lecz żadnemu się nie otwiera ten który (o ile)przeżyje dostaje dożywotni zapas wody



Jestem przekonany że jak by zrobili wyzwanie typu wyskoczyć z samolotu bez spadochronu itp sprzętów a główną nagrodą byłoby 100 mln to pewnie znalazło by się kilku chętnych idiotów

radek225

2022-01-09, 02:44
dejwid092 napisał/a:

Jestem przekonany że jak by zrobili wyzwanie typu wyskoczyć z samolotu bez spadochronu itp sprzętów a główną nagrodą byłoby 100 mln to pewnie znalazło by się kilku chętnych idiotów



Niekoniecznie idiotów, bo historia awiacji zna wiele przypadków, kiedy to pasażer wypadł na wysokości 10.000 m z samolotu i przeżył. A w jednym przypadku dziewczyna wypadła wraz z fotelem z samolotu, spadła, a na ziemi odpięła się z fotela i zaczęła przemierzać dżunglę, bo rozbiła się w Ameryce południowej.

Pees4

2022-01-09, 04:29
ch*ja widać

BlackPanda

2022-01-09, 07:39
Szkoda marnować hajs na leczenie tych cwe*i, którzy dla zabawy męczą zwierzęta

Wadolek

2022-01-09, 08:27
radek225 napisał/a:

Niekoniecznie idiotów, bo historia awiacji zna wiele przypadków, kiedy to pasażer wypadł na wysokości 10.000 m z samolotu i przeżył. A w jednym przypadku dziewczyna wypadła wraz z fotelem z samolotu, spadła, a na ziemi odpięła się z fotela i zaczęła przemierzać dżunglę, bo rozbiła się w Ameryce południowej.



Skoro historia zna wiele to daj przykład. . . Z linkiem a nie Twoje przykłady wymyślone . .

dejwid092

2022-01-09, 12:09
radek225 napisał/a:

Niekoniecznie idiotów, bo historia awiacji zna wiele przypadków, kiedy to pasażer wypadł na wysokości 10.000 m z samolotu i przeżył. A w jednym przypadku dziewczyna wypadła wraz z fotelem z samolotu, spadła, a na ziemi odpięła się z fotela i zaczęła przemierzać dżunglę, bo rozbiła się w Ameryce południowej.



Tylko i wyłącznie słyszałem z ta dziewczynka tylko że chyba mamy dwie różne wersje bo ja słyszałem że wpadła do morza bądź oceanu i dlatego jakimś cudem przeżyła.

Riikko

2022-01-09, 13:19
zawsze jestem za bykiem!

Pa...........ux

2022-01-09, 13:37

JednorękiBandyta

2022-01-09, 13:44
radek225 napisał/a:

Niekoniecznie idiotów, bo historia awiacji zna wiele przypadków, kiedy to pasażer wypadł na wysokości 10.000 m z samolotu i przeżył. A w jednym przypadku dziewczyna wypadła wraz z fotelem z samolotu, spadła, a na ziemi odpięła się z fotela i zaczęła przemierzać dżunglę, bo rozbiła się w Ameryce południowej.



Ale oni tego nie zrobili specjalnie?...Więc nie byli idiotami. Tylko mieli mega szczęście nie rozumiesz? Idiotą trzeba być by ryzykować mając minimalną szansę na przeżycie...Nie rozumiesz różnicy?...