18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącony rowerzysta

BlckSn • 2015-08-13, 09:31
Rowerzysta zostaje zepchnięty przez nieuważnego kierowcę autobusu, po czym zostaje potrącony przez motop*zdeczkę, która w pierwszej kolejności podpie**ala mu rzeczy. Swoją droga kierowca autobusu ma piękne wyj***ne na sytuację.

Patrzcie w lusterka! Rowery są wszędzie!


BlckSn

2015-08-15, 11:43
Spiderowski,

Mnie bardziej ciekawi jak zostałeś faszystą z ONRu. Ile razy musiałeś dać się wyr*chać przez lokalną grupkę żeby cię przyjęli. Jak teraz... wiesz... srasz? Odbyt nie wypada? Stolec wysuwa się lekko czy masz problemy?

zdeniwelowanymohul

2015-08-15, 11:54
A kierowca autobusu tak gdyby nigdy nic sobie spokojnie sp***olił...

JezTuptajacyNoca

2015-08-15, 12:16
BlckSn napisał/a:

motop*zdeczkę, która w pierwszej kolejności podpie**ala mu rzeczy.



Ślepy jesteś, czy matka Cie codziennie zapina swoim wielkim ku*asem w dupsko? Trochę pikseloza, ale jak dla mnie, to gość wyciągnął z plecaka telefon, by zadzwonić po służby ratunkowe. Komu nie zdarzyło się nie wziąć telefonu w podróż (mój to całymi dniami potrafi przeleżeć na łóżku i po prostu o nim zapominam, bo do szczescia nie jest mi potrzebny), niech pierwszy rzuci kamień.

avalanch

2015-08-15, 12:24
Nikt nie zabroni BlckSn r*chać się z motocyklistami ;)

BlckSn

2015-08-15, 12:46
avalanch napisał/a:

Nikt nie zabroni BlckSn r*chać się z motocyklistami ;)



Kolejny, który potwierdza, że motocykliści to banda homosiów.

Yogii26

2015-08-15, 14:01
Nie wiem jak u nich z przepisami ale u nas są absurdalne. Zakładają m. in. że rowerzysta może wyprzedzać zarówno z lewej jak i z prawej, przez co wychodzą takie rzeczy. Zresztą nie to jest przyczyną a to że rowerzyści czują się bezkarni bo nie znają przepisów a nawet jak znają to je olewają.

an...........ad

2015-08-15, 18:59
bonawentura napisał/a:

frezarkacnc, pewnie stary jezdzil po tobie rowerem jak byles maly, stad ta awersja.



Jego stary go pedałował :cumshot: