18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącił prawidłowo idącego Murzyna

~McSadol • 2021-06-04, 21:10
To jest objaw agresji wobec czarnej ludności , kara śmierci dla kierowcy :mrgreen:


Pingvin

2021-06-05, 17:58
Za rasistowską jazdę, kierowca powinien dostać mandat..

Krz1343

2021-06-06, 10:05
ale mnie to wk***iło, az zapie**oliłem młodemu bo sie platał obok

ProVVe

2021-06-06, 14:31
fiattt napisał/a:

to przestaje być zabawne... Jak popie**oliło sie wszystko, że tak uzbrojone społeczeństwo na to pozwala?



Zależy od stanu... A Chicago jeśli się nie mylę masz zakaz noszenia i musisz mieć pozwolenie na broń, a bambusy za to maja jej na lewo pelno. To samo Nju Jork etc etc. Inna rzecz ma się w Teksasie, ale tam w tym roku przegieli w drugą stronę i nawet jeśli mialas kartotekę (rozboje, napady, przestępstwa) wystarczy okazać dowod i dostajesz broń. W tym.roku to miało wejść i dosłownie kazdy nawet recedywa może dostać broń na legalu. Sa stany gdzie broń masz obok butów w "łolmarcie"


Ps. Do tej malpy powinien być nakaz strzelania. Powinno być prawo "jeśli zostajesz zaatakowany, możesz, a nawet musisz uśpić koczkodana na miejscu"

bercisko

2021-06-07, 08:58
Zobaczył refleksy i odbicia w szybie i zaatakował. To normalny odruch u zwierząt. Jak patrzy w lusterko to też zagląda kto siedzi z tyłu. I często szczeka na pociągi.

OnCo

2021-06-11, 20:48
picolo napisał/a:

Kurna mać, o własnych nogach na chatę by nie wrócił jakby mi tak na maskę wskoczył.



że dogoniłbyś zwinnego murzyna i złapał w siatkę?