18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie w Luton

Salieri16000 • 2019-03-27, 20:29
14-letni Ibrahim Ahmed walczy o życie z wieloma złamanymi kościami, uszkodzeniami narządów i krwawieniem wewnętrznym po tym, jak 20-letni Mohammed Casim Hussain potrącił go przy prędkości 59 mil na godzinę, prawie trzy razy większej niż ograniczenie prędkości, uciekając przed policją, po tym jak nie zatrzymał się do rutynowej kontroli.

Sprawca wypadku uciekł z przerażenia, zostawiając nastolatka na śmierć. Następnie zadzwonił do członka rodziny i poprosił o zgłoszenie kradzieży samochodu, aby uniknąć policjantów i odpowiedzialności.

Po tym, jak Ibrahim został potrącony, policja zakończyła pościg i rozpaczliwie poddała ucznia resuscytacji przed przybyciem karetki.


Jabulko69

2019-03-28, 10:54
O ile ciapaci mnie interesuja tyle co zeszloroczny zolty snieg, tak no musze stwierdzic, ze pomimo dobrego serca ten j***ny kretyn sam sobie na to zasluzyl. No k***a przebiegl przez jezdnie bez sprawdzenia czy cos jedzie. Rozumiem, ze takie nastoletnie smierdziele sa tepe ale nie zyjemy w czasach sredniowiecza, nalezy brac odpowiedzialnosc za swoje zdrowie i zycie juz od najmlodszych lat.

Arrgi

2019-03-28, 12:16
A wiecie jaka jest prawda ?
W Anglii te k***y są nauczone wyłazić na ulicę jak bydło, ile razy bym nie wyjeżdżał na centrum to zawsze jakaś k***a się pod koła pchała.
I bardzo k***a dobrze, przynajmniej gapowicze następnym razem zastanowią się 2 razy czy nie warto się przejść na j***ne pasy 10m dalej, albo chociaż rozglądnąć się czy czasem jakiś Abib kalibab pojebus nie jedzie.

Teraz będąc już w Polsce można odetchnąć z ulgą, że nie pójdziesz siedzieć za jakiegoś kocopoła.

Alonso

2019-03-28, 12:25
No i kto teraz zajmie się pacjentami dr Mohammeda Casima Hussaina?
No kto?

ag...........th

2019-03-28, 15:07
Alonso napisał/a:

No i kto teraz zajmie się pacjentami dr Mohammeda Casima Hussaina?
No kto?



Inny dealer przejmie, zawsze się jakiś znajdzie, luka nie może istnieć ;)

Xs...........33

2019-03-28, 18:10
O k***a, mieszkałem dwa lata temu na tej ulicy...

LOOFAH

2019-03-28, 18:54
Brytyjczyk Brytyjczykowi Brytyjczykiem.

zenasek

2019-03-28, 22:10
Mieszkam w Luton, w jednej ze spokojniejszych dzielnic, nie jest tak zle. Czasami ktos w nocy przyjdzie sie upewnic czy aby napewno zamknales drzwi w domu i samochodzie, czasami ktos z nozem z auta wyskoczy zapytac czy masz jakis problem do rozwiazania. Ostatnio zamkneli sasiada z mojej ulicy bo niby posiadal bron i amunicje bez zezwolenia, nie wiem, nie widzialem, zawsze mowil dziendobry :D