18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie rowerzysty

Pawciosl • 2013-05-06, 12:56
Zagapił się :mrgreen:

Barnea

2013-05-06, 19:58
Cytat:

Barnea napisał/a:
Ja tam pasów nie widziałem więc rowerzysta ch*j


Strefa zamieszkania tępy ch*ju.



Tępy to ty masz umysł. Ba dum cf ksz!

kokinosz

2013-05-06, 20:09
Co by nie było, to koleś uciekł z miejsca wypadku. Szukają go. Także albo był pijany, albo naćpany, albo nie miał prawko, albo okazał się po prostu zwykłym debilem. Nagrany - będzie złapany.

Kiciok

2013-05-06, 20:20
2min szukania http://goo.gl/maps/b6TJc

Dokładnie to miejsce. Idiota w starej "chądzie" nie zobaczył człowieka na rowerze, a jeszcze są ludzie, którzy go usprawiedliwiają. Ja pie**ole, co za kraj.

Patrzcie na sytuacje, a nie na zachowanie ogółu. To rynek, trzeba być pijanym/naćpanym, albo idiotą, żeby tam kogoś potrącić.

ściwanek

2013-05-06, 20:25
A więc tak. Z mojej ekspertyzy filmiku Kierowca pojazdu marki "Rower Miejski" z Allegro za 259,- + przesyłka jest winien spowodowaniu wypadku, ponieważ nie ustąpił on pierwszeństwa nadjeżdzajacemu pojazdowi-auto. Można to stwierdzić, iż poruszał się za wolno na jezdni.


Żartuję...

Ten idiota powinien zapłacić za to, że zapie**alał w terenie zabudowanym dodatkowo potrącając rowerzystę, który miał pierwszeństwo. Karny ch*j w jape temu panu :roll:

kokinosz

2013-05-06, 20:27
@cenius - masz rację. Kiedyś sprzątano ulice, jeździły takie maszyny Broadway za wywrotką. Teraz tego nie widzę i pobocza ulic są pełne syfu. Za komuny były polewaczki. Fakt, schładzały tą smołę, którą nazywano drogą, ale i oczyszczały ulice z pyłów. Pył ścierany z opon jest szkodliwy. Dziś na to nie ma kasy. I miasto jest bardziej brudne, zakurzone.

Ce...........is

2013-05-06, 20:28
i bardzo k***a dobrze : ] tez bym nie hamowal

froogas

2013-05-06, 20:31
Wypadek miał miejsce dzisiaj w moim mieście (w Bytowie, pewnie kojarzony tutaj z owej sytuacji: http://www.sadistic.pl/profesjonalne-wymuszenie-odszkodowania-vt190836.htm ). Szedłem rano do pracy i trafiłem na to zdarzenie. Potrącenie wydarzyło się na DEPTAKU, nie na jezdni. Swoją drogą jest to miejsce lansu bananowców w sportowych furach. Ograniczenie ruchu samochodów w tym miejscu jest do 20km/h. Piesi i rowerzyści mogą poruszać się do woli i to osoby za kółkiem powinny uważać. Kierujący autem nie dostosował się do prędkości. Następnie zbiegł z miejsca zdarzenia i porzucił samochód. Widziałem ofiarę z bliska, uwierzcie mi - nadawało się to na harda. Został przewieziony do szpitala w stanie ciężkim. Nie odzyskał przytomności przez kolejne kilka godzin. Po czym teraz dochodzą wieści, że zmarł. Radio potwierdziło ową wiadomość, ale wcześniej podawało różne informacje, więc nie wiem czy są prawdziwe. Mimo to szkoda faceta.

Nie wiem skąd ten szeroki uśmiech w opisie pod filmem i kto tak właściwie się zagapił.

Ezoteryk

2013-05-06, 20:56
Obydwoje zjebli na MAXA rowerzysta widział że auto jedzie i zaczoł wolniej jechać a kierowca auta w niego specialnie wpie**olił

Adas88

2013-05-06, 21:02
rowerzysta się zagapił :D

czarkowskY

2013-05-06, 21:12
Barnea napisał/a:

Ja tam pasów nie widziałem więc rowerzysta ch*j



rowerzyści nie mogą przejeżdżać przez przejścia tępy ch*ju

bezimienny90

2013-05-06, 21:15
ten rowerzysta najwidoczniej nie ma pojęcia jak bardzo jest ślamazarny, takich to tylko jebnąć... Sam jeżdżę bardzo dużo na rowerze i nie rozumiem jak można tak wolno reagować na skrzyżowaniach czy innych miejscach gdzie poruszają się samochody!!

Stara dobra rada - na skrzyżowanie wjeżdżaj wolno i ostrożnie, ale szybko z niego zjeżdżaj.

hicony

2013-05-06, 22:55
jeszcze wolniej mógł jechać...

luki_wch

2013-05-07, 07:30
Same VW Golfy na tym filmiku, ale to Honda przyj***ła w rowerzystę ...

Pawciosl

2013-05-07, 13:00
Kierowca już zgłosił się sam na policje. Widać zachował honor :roll: