18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie pieszych na przejściu

Polskie_Drogi • 2020-09-30, 19:05
Nieudana próba przekroczenia przejścia.

PhantomMask

2020-09-30, 19:08
No nieźle kurła...VHSem nagrywać...fachowiec 8-)

Hollow_Man

2020-09-30, 19:10
i tłumaczenie kierowcy - zgapiłem się. pomijając fakt braku instynktu samozachowawczego u pieszych, dla mnie osobiście kierowca powinien stracić prawko na co najmniej 5 lat i powtórny egzamin z etykieta w papierach że jest ślepym ujem.

RYHOO

2020-09-30, 19:16
tak zwane ślepopiździe występujące zarówno u kierowców jak i pieszych

dżonyłojlker

2020-09-30, 19:27
To pieszy ma zawsze więcej do stracenia i to on powinien bardziej uważać. Dobrze, że tych gnojów pie**olnęło, może się czegoś nauczą. Niezłym trzeba być downem, żeby się tak wpie**olić pod auto.

tatko

2020-09-30, 19:38
Nie ma takiego łażenia!

maderfakermen

2020-09-30, 19:40
No i ch*j, że połamani. Mieli przecież pierwszeństwo...

TRQPL

2020-09-30, 23:38
To rzadkość na naszych ulicach.
VW Passat B3 który zadebiutował w 1988 roku na targach motoryzacyjnych w szwajcarskiej Genewie jako sedan i kombi (Variant) jest przez niektórych uznawany za klasyka.
Ten na filmie prawdopodobnie był w dobrym stanie, szkoda pastucha.

nano50

2020-10-01, 00:51
Kierowcy odebrać prawko, a te małe k***y zakopać żywcem, skoro i tak nie ma z nich żadnego pożytku. Jakim dzbanem trzeba być, żeby włazić pod koła jak leming w depresji.

Ce...........00

2020-10-01, 05:52
StalowyNożyk napisał/a:

To pieszy ma zawsze więcej do stracenia i to on powinien bardziej uważać. Dobrze, że tych gnojów pie**olnęło, może się czegoś nauczą. Niezłym trzeba być downem, żeby się tak wpie**olić pod auto.



ostatnio miałem sytuacje, stoję przy przejściu czekam sobie aż ktoś się zatrzyma, po 5 minutach w końcu zrobiła to starsza kobieta, wbijam na przejście, patrzę na drugą strone czy nic nie jedzie no i widze jedzie chłop i zwalnia. 5 metrów przed samymi pasami j***ny pomylił pedały i dodał gazu. sp***oliłem szybko z przejścia a ten jeszcze stary głupi ch*j z ryjem jak chodze xDD k***a seicento mu wyje jak jamnik z autyzmem a ten sie pruje bo dalej wciska gaz na sprzęgle. a morał tej historii jest taki - kończysz 50 lat to wypie**alaj co rok na badania czy w ogóle dasz radę jeszcze prowadzić auto, żeby komuś krzywdy nie zrobić swoim upośledzeniem wiekowym.

Kaczor_Donald

2020-10-01, 10:41
Passat ma zawsze pierwszeństwo.

Po...........ia

2020-10-01, 17:56
O ile wracają ze szkoły to się nie dziwię bo siano będzie tępe ch*je.

Tymonek

2020-10-02, 10:55
StalowyNożyk napisał/a:

To pieszy ma zawsze więcej do stracenia i to on powinien bardziej uważać. Dobrze, że tych gnojów pie**olnęło, może się czegoś nauczą. Niezłym trzeba być downem, żeby się tak wpie**olić pod auto.



trzebabyc nie zlym downem zeby nie zobaczyc ludzi na przejsciu z takiej odleglosci

nano50

2020-10-02, 11:18
Tymonek napisał/a:

trzebabyc nie zlym downem zeby nie zobaczyc ludzi na przejsciu z takiej odleglosci



To jakim downem trzeba być, żeby nie zauważyć ciężarówki.